امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

رای متوقف شده دیوان و اکاذیب و موارد نقض قانون و غیر واقع مندرج در آن

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

با سلام با توجه پیامک غیر قانونی و غیر واقع که از طرف مدیریتهای برکنار شده و آلوده و متهمین 300 شاکی کیفری از طریق شماره پیامک منتسب به تعاونی که از آن طریق میلیاردها وجه اعضا را دریافت نموده بودند . لازم است نکات زیر به اطلاع شما بزرگواران برسانم

قبل از هرچیز رای که در تاریخ 94/4/1 صادر شده بود. به مدت 16 روز روز مخفی نگه داشته شد و درتاریخ 16 تیرماه به اداره تعاون ابلاغ گردید. به امید اینکه با توجه به سه روز تعطیل متوالی اداره تعاون نتواند به موقع اعتراض خود را ثبت نماید. و رای آنها مثلا قطعی شود. ولی متاسفانه بی اطلاعی آقایان از قانون که دو بخش عمدی و سهوی دارد . در بخش سهوی و بی اطلاعی از اینکه 20 روز ، از تاریخ ابلاغ رای به خوانده   محسوب می گردد. و نه صدور رای یعنی تا 5 مردادفرصت اعتراض داشتند. ولی اداره حقوقی  وزارت تعاون در یک اقدام جوانمردانه و خداپسندانه که جای بسی تقدیر دارد .و البته با پیگیری های شدید خادمین شما در تعاونی روز بیست و سوم تیر اعتراض خود را ثبت نمود. و رای  غیر قانونی دیوان متوقف و طی شماره 9409980903400213 به شعبه چهارم دادگاه تجدید نظر رفت . و توطئه غارتگران قلدر قبلی برای همیشه خنثی گردید. زیرا فعالیت های دیگری هم انجام شده  و تا صدور رای تجدید نظر که به نغع اعضا خواهد بود زیرا نظارت های زیادی روی آن اعمال گردیده است. ،‌سالها زمان لازم دارند. و دیگر نامهای فراهانی و به فرجام مدیران اسبق تعاونی از کاغذ های تعاونی برای همیشه زدوده گردید.

اما متن رای صادره و توضیح و تحلیل حقوقی و قانونی آن .در مورد نقض قوانین و واقعیت ها

مسلما بسیاری از شما از متن رای بی اطلاع بوده اید.  به دلایل ممنوعیت های قانونی قسمت های مربوط به سازمان داخلی دیوان حذف شده است .

1- تعاونی مسکن هرگز چنین شکایتی نکرده و وکیلی به نام عیسی علیجانپور را استخدام نکرده است.امضا های مجاز برای چنین کاری  طبق آخرین تغییرات ثبتی متعلق به آقای قاسمی و رضائی فر و ارفعی که استعفا داده است ، میباشد.

2- خواهان در دادگاه اظهار داشته مجمع در روزی غیر از روز مقرر 20 بهمن و در تاریخ 11 اسفند تشکیل شده است.  400 شاهد حضوری و فیلمها و عکسها همگی شاهد برگزاری مجمع در روز مقرر در مسجد جامع حضرت رسول می باشند. با گوینده چنین دروغی در دادگاه چه باید بکنیم ؟

3- تاخیر در صورتجلسه مجمع فوق العاده برای تغییر اساسنامه به دلیل کارشکنی های هدایت شده و برنامه ریزی شده بوده . و ارتباطی به صحت و سلامت مجمع عادی و انتخابات نداشته است. و استناد به تاریخ صورتجلسه مجمع فوق العاده (تصویب اساسنامه و تمدید دوره تعاونی )‌ و ابطال نتایج مجمع عادی (انتخابات هیات مدیره و بازرس )به این سادگیها نبوده است.

4- گیرم اصلا همه اعضای هیا ت مدیره استعفا دادند. به بازرس چه ربطی داشته است ؟ که هرگز استعفا نخواهد داد تا تخم و تکله فساد را از تعاونی براندازد. و اصلا این همه وحشت از یک نفر برای چیست ؟

5- استعفای آنها توسط اداره تعاون رد و غیر قانونی و غیر قابل توجه اعلام شد. و پس از آن آنها فقط  به صورت خیانت به اعضا  و عدم اجرای تعهد خود که خواهد آمد ،‌اعتصاب کاری کرده اند . ولی  این رای به بهانه شاهکار آنها شکل گرفته است .

6- استعفای آنها ربطی به صحت و سلامت مجمع ندارد که نتایج مجمع عادی را باطل نمایند. و در قانون روشهای حل مشکل استعفای آنها پیش بینی شده است.

بقیه موارد ،  در روز داگاه تجدید نظر و سایر دادگاه های کیفری جعل عنوان و سمت به خودشان و وکیلشان ابلاغ خواهدشد. به طور کلی این رای به دلیل آخرین مدرک پائین این صفحه  حتی اگر قطعی می شد قابل اجرا نبود. و فقط تکه کاغذی بود که فراهانی با نشان دادن آن تعاونی را بدهکار نموده و تکه هائی از اموال آن را به باد فنا دهد   .

انگیزه  و دلیل فراهانی برای مراجعه به دیوان عدالت اداری چه بود ؟ و وقتی دست خود را خالی دید به اظهارات کذب متوسل شد و باعثت تعطیلی یکساله درب تعاونی سد .واقعا انگیزه او چه بود؟

.

بازگشت به منوی اصلیتعاونی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه22

آخرین بروز رسانی در شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 07:35

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما