امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

شماره حساب های اعلام شده توسط کارگروه ها جهت تامین هزینه کارشناس

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

در پی تصمیم مقام محترم قضائی در پرونده شکایت های  اعضا از مدیریت سابق تعاونی به ارجاع کار به کارشناس رسمی  دادگستری و دستور باز شدن درب تعاونی و تحویل آن به کارشناس دادگستری ، کار گروه های  هر پروژه تصمیم گرفتند . که مبلغ اعلام برای صندوق دادگستری را از طریق باز نمودن حساب جداگاه برای هر پروژه و درخواست واریز 150 هزار تومان بابت هر حق امتیاز  تا مین نمایند. اولین گروه مربوط به پلاک ثبتی 2114 بود. که علی الرغم حضور 100 نفر از اعضا ی آن  در فضای مجازی بعد از مدت یک هفته تعداد واریزی ها کمتر از 20 نفر بوده و بسیار نا امید کننده است. امروز حساب نهائی اعضای پروژه 2058  هم اعلام گردید که چند نفری هم تا کنون واریز نموده اند. همچنین روز گذشته حساب پروژه نخل و 399 و 398 هم اعلام گردید . که قرار است اعضای 498 هم در حساب مربوط به 399 واریزنمایند. و از کوهک همچنان خبری نیست. از اعضا خواسته شده که فیش ها و ب رگه های کارت به کارت را کپی گرفته و نزد خود نگه دارند تا پس از باز شدن تعاونی به پرونده آنها به عنوان یاوران شکایت از فساد الصاق گردد. همچنین خواسته شده تا علاوه بر نام و نام خانوادگی شماره عضویت و پروژه خود را بسیار خوانا روی فیش بانکی یا کپی رسید واریزی بنویسند.

دوستان گرامی پس از ماه ها تلاش و پس از آنکه توانستیم آنها را از مدیریت تعاونی کنار بزنیم که نادرستی آنها برای همه عیان بوده و مسلما پذیرفتن ادامه مدیریت آنها بر سرنوشت ما عقلانی نبوده توانستیم با کمک شما و زحمت های شما که در دادسرا شکایت نمودید کار را به مرحله کارشناسی بکشانیم . و تا این مرحله تقریبا هزینه ای ننمودیم . و به راحتی آنها ممنوع الخروج شده و به حساب و کتاب کشیده شده اند. و اکنون اگر هزینه کارشناس را ندهیم پرونده ها راکد و بایگانی می شود. و کل زحمتهای همه کسانی که شکایت کرده اند بر باد می رود. اگر تک تک می خواستیم وکیل بگیرم هزاران برابر این باید خرج می کردیم . و اکنون نباید این موقعیت را به حدر بدهیم چون تکرار نشدنی است.

می گویند . بیائید کارشناس حق شما را تعیین نماید و اگرما بگوئیم اعتماد نداریم . و صبر می کنیم میلیارد ها از حقمان به خاطر 150 هزار تومان پایمال شود. فقط برای شادی روح قبلیها کار آئی دارد. اکنون هر گلی بزنید به سر خودتان زده ائید. با واریز نمودن هزینه کارشناس درب تعاونی باز می شود. و مشکلات ، مسیر حل شدن را آغاز می نماید. دوستان گرامی لطفا با استفاده از ذوق و استعداد خود این متن را بهتر و کامل نموده در  گروه ها ی مجازی مربوط به تعاونی  خودمان قرار دهید. و به افرادی که می شناسید  امکانات اینتر نتی ندارند اطلاع رسانی فرمائید. حسابهای اعلام شده توسط کار گروه ها به شرح زیر می باشد.که به ترتیب 2058 -2114 - نخل 468 و 399 یک حساب مشترک و 398  است.

الف برا ی 2058/2

ب- 2114

پ نخل

ت 399 و 468

398

بازگشت به منوی اصلی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه22

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 15 تیر 1394 ساعت 05:54

نظرات  

 
+1 # زمان لازم برای کارشناسیمنتظری 08 تیر 1394 ساعت 14:32
با سلام
آقای نمازی کارشناسی کارشناسان دادگستری چه مدت زمانبر خواهد بود؟
پاسخ مدیریت تارنما : با سلام و تشکر از دقت نظر دلسوزانه شما مهم باز شدن در تعاونی است . و زمان لازم برای کارشناسی ها و حسابرسی ها مدتها طول خواهد کشید. و در هر مرحله ممکن است متهمین جدیدی به پرونده اضافه گردد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # وجوه میلیاردی واریز شده توسط اعضای تعاونی مسکن در این سالها چه شده و به کجا رفته است؟نوید میثمی 09 تیر 1394 ساعت 18:03
با عرض سلام و خسته نباشید
وجوه دریافت شده از اعضای تعاونی مسکن در تمامی پروژه ها توسط هیئت مدیره سابق در طول این سالها به بهانه ساخت و تحویل پروژه ها دریافت شده است ولی هیچگاه در مسیر اعلام شده و وعده داده شده مصرف نشده است.
اکنون که با همت شما اعضای محترم چندصد شکایت کیفری با موضوعات خیانت در امانت و تصرف مال غیر و ممانعت از حق و ... در دادسرای 10، خیابان آزادی، نبش خوش شمالی ثبت گردید و مبالغ واریزی های هر عضو به حساب تعاونی تحت مدیریت سابق اعلام گردید، اکنون قاضی پرونده در صدد حسابرسی از اسناد، مدارک و حسابها می باشد. لذا از اعضای محترم درخواست می گردد با واریز مبلغ 150/000 تومان اعلام شده این فرصت پبش آمده را غنیمت شمرده و گام بلندی در زمینه کشف این موضوع که واریزی های اعضا در این سالها چه شده و به کجا رفته است، برداشته شود. با تشکر.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما