امروز چهارشنبه 1 اسفند 1397 - Wed 02 20 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

آغاز اجرای مصوبه مجمع برای حسابرسی و کارشناسی با کمک همیاری های اعضا

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 


بنام خداوند بخشنده مهربان

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

احتراما با سلام با توجه به اینکه دادسرای ناحیه 10 اقدام به ارجاع کار پیگیری و بررسی شکایت های اعضا از هیات مدیره غیر قانونی قبلی به کارشناس رسمی دادگستری نموده است . و مبالغی را به عنوان علی الحساب برای شروع کار جهت کارشناس محترم مطالبه نموده و با توجه به اینکه این مرحله قبلا در مجمع عمومی بهمن ماه تصویب و پیش بینی گردیده بود . ولی به دلیل عدم انجام وظیفه  مدیر عامل فعلی و  مسدود بودن حساب های تعاونی چنین امکانی برای هیات مدیره وجود نداشت .لذا اعضای کارگروه ها تصمیم گرفتند این هزینه را با کمک همیاری اعضای هر پروژه تامین نمایند. لذا در جلسه هماهنگی جمعه گذشته تصمیم بر این گرفتند  تا به منظور امکان مطالعات آماری بر روی مختصات هر پروژه ، برای هرکدام حساب جداگانه ای تاسیس شود . تا میزان همکاری اعضا و تعداد اعضای واقعی و اعضای صوری هر کدام از آنها به تفکیک مشخص گردد. با توجه به اینکه چنین شرایطی از نظر حقوقی آرزوی دیرینه هر سهامدار و عضو واقعی این تعاونی بوده که بتواند شکایت ها خود را نسبت به اجهافات صورت پذیرفته دریک مرجع صالحه قانونی مطرح نماید. پیش بینی می گردد همه اعضا بدون استثنا نسبت به این واریزی بسیار کوچک مبادرت نموده و خود را در موفقیت های آتی این تعاونی شریک نمایند. البته تصویب این هزینه به مصوبه مجمع عمومی بهمن ماه جهت ارجاع حساب های مالی سه سال گذشته تعاونی به کارشناسان حسابرسی که به دلیل وجود ارقام مخفی مانند فروش غیر قانونی سهام زمین های اعضا به صورت فروش مال غیر ، و ارقام پنهان در قرار داد های آلوده که در مقابل آنها پیمانکاران و سازندگان امتیاز های غیر قابل تصوری را به دست آورده اند.، باز می گردد. مثال بارز آنها پروژه های کوهک 2058 -2114 - و نخل می باشند.


البته نظارت بر این حساب ها طبق مصوبه جلسه با یک شورای 5 نفره متشکل از اینجانب بازرس تعاونی و کارشناسان کارگروه های حقوقی و بانکی و حسابرسی وامور تعاون این شرکت تعاونی صورت پذیرفته و وضعیت لحظه ای حساب به اطلاع اعضای محترم رسانیده شود. در این راستا گروه 2114 به عنوان اولین گروه موفق به تاسیس این حساب مشترک با مشخصات زیر گردیده که اعضای محترم این پروژه می توانند از هم اکنون  به واریزی مبلغ 150هزار تومان بابت هر امتیاز خو اقدام فر مایند. و سایر پروژه ها باید منتظر اعلام حساب از طرف مدیرت هماهنگی کار گروه خود باشند. دوستانی که در چند پروژه سهام دارند . فعلا فقط برای امتیاز خود در 2114 اقدام نموده  تا سایر حساب ها اعلام گردند.

 

بازگشت به منوی اصلی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه22

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 15 تیر 1394 ساعت 05:53

نظرات  

 
+2 # کارشناسان رسمی معرفی شدهمنتظری 02 تیر 1394 ساعت 17:31
با سلام خدمت بازرس محترم
ضمن تشکر صمیمانه از شما و هیت مدیره پیگیر و فعال
جهت کارشناسی آیا کارشناسان را خود دادگاه معرفی نموده است یا خود هیت مدیره محترم در انتخاب کارشناس رسمی آزاد بوده و این حق الزحمه کارشناسان محترم استعلام قیمت شده است؟
خواهشمندم اطلاع رسانی کنید تا اعضای محترم در جریان امور باشند
تشکر فراوان از شما
پاسخ مدیریت تارنما : با سلام و تشکر از دقت نظر شما ،کارشناس دادگستری بر اساس رشته و نوبت تعیین می گردد. و دخالت در انتخاب ایشان جرم محسوب می گردد. و در صورت تشخیص چنین مسئله ای شدیدا برخورد خواهد گشت.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما