امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

گزارش گرد هم آئی روز یکشنبه 24 خرداد نود و چهار (قسمت دوم )

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

به نام خدا

گزارش گرد هم آئی روز یکشنبه  24 خرداد نود و چهار (قسمت دوم )

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

احتراما با سلام و عرض پوزش از تاخیر در ارائه قسمت دوم گزارش جلسه اعضا در محل پروژه نخل توجه شما سروران بزرگوار را به آن جلب می نمایم

قسمت دوم : اینجانب در ادامه  ، محورهای شکایت های اعضا از هیات مدیره سابق را اعلام نمودم . واینکه  تعطیلی و پلمپ دفتر تعاونی به دلیل ادعای مدیریت  تعاونی در دیوان عدالت اداری  توسط  مدیران سابق بوده  که دادسرا با دادن احتمال بسیار زیاد امحای مدارک  توسط   یکی از طرفین و ادامه تخلفات  بوده کما اینکه تابلو های فریبنده  افراد برای خرید سهام هنوز در جای خود استوار و در سایت اینتر نتی خود را اعضای هیات مدیره و مدیر عامل می نامند در حالیکه اداره تعاون این امر را خیانت در امانت اعلام نموده نه تنها به ضرر اعضا نیست بلکه در شرایز فعلی برای دفاع از حق آنها لازم است. که فردا نگویند سهامداران  2058،  1500 نفر شده است.

در اینجا یکی از اعضای بسیار مسئول و نکته سنج و فعال که همواره ما و اعضا را یاری نموده اند. (جناب آقای امیر جلالی باز نشسته محترم بانک انصار ) پرسیدند که چرا وقتی خانم به فرجام برای بازنشسنگی اقدام نمود ، از تعاونی در خصوص بدهی های ایشان مثلا وام در بانک انصار که برای خود و حتی  خانواده خود  وام گرفته اند استعلام ننمودند. ؟

پاسخ این بود که ماجرای بانک انصار باید در دادگاه بررسی شود. (ظاهرا کاملا در جریان آن بودند.)

البته سایر بدهی های  احتمالی ایشان بعد از بازشدن درب دفتر  تعاونی اعلام خواهد گردید .اینجا نقش بسیار مفید شکایت های اعضا  در این خصوص مشخص می شود.

سپس سرکار خانم ناجی  یکی دیگر از یاوران حق و حقیقت پرسیدند توجه نمودن فقط به یک به یک پروژه خاص ، ستم  در حق سایر پروژه ها خواهد بود . و سایر پروژه ها هم که به نام تعاونی مسکن شهرداری منطقه 18 تعریف شده و سهام آن با سو استفاده از اعتبار نام آن فروخته شده نیاز به یاری و توجه  دارند.

که پاسخ بسیار گرم و صمیمانه ایشان  به صورت قول هرگونه همکاری در برگزاری جلسات با شهرداران مناطق 5 و 22 برای فراهم نمودن تسهیلات لازم جهت صدور پروانه ساخت آنها  همه ما را دلگرم نمود.

در این لحظه آقای قاسمی از سو استفاده برخی کارکنان شهرداری از امکانت  شهرداری که متعلق به عموم شهروندان است برای کار های شخصی  و حضور آنها با اتومبیل  خدمت در دادسرای ناحیه 18 در ساعات اداری  و همچنین  نامه ای را که در آن بر علیه رئیس هیات مدیره مطالب و شهادت کذب نوشته و از طرف ایشان (شهردار محترم و محبوب منطقه 18)  امضا نموده بودند . را به روئیت ایشان رساندند . که با اظهار بی اطلاعی ایشان از ما وقع اعلام نمودند شدیدا با افراد خاطی  برخورد خواهند نمود.


ماجرا از این قرار است  که  آقای قاسمی که برای ابلاغ نامه اداره تعاون در خصوص اخراج آقایان عباسی و پور راستگو از تعاونی  به دلیل کسر رای و با هماهنگی قبلی به آنجا مراجعه نموده بودند ، پس از مشاهده نامه ، مورد اهانت واقع شده و با مراجع به  قسمت های مسئول و مربوط آقای عباسی  نامه را تحویل گرفته و متعهد به تحویل آن به سایر اعضای هیات مدیره سابق نیز شدند.  و صورت جلساتی هم در این خصوص تهیه شده است. و لی به دلیل فشردگی کار تعاونی آنها  را  پیگیری ننمودند. ولی درمقابل آطرف دیگر  ادعا نمودند که آقای قاسمی بی دلیل و بی مقدمه وارد دفتر امور ایثار گران شده و اهانت و فحاشی نموده و رفته است. گوئی کار و زندگی دیگر نداشته اند.وبرای این کار ، در ساعت اداری با صرف هزینه ایاب و ذهاب نذر نموده بودند .

همچنین آقای قاسمی از سر انجام دستور موقت  دیوان عدالت اداری صحبت نمودند. که اداره ثبت شرکتها هیچگونه تاثیر و تغییری را ناشی از آن نپذیرفته و کماکان مدیریت های تعاونی همان منتخبین واقعی اعضا هستند که با کسب 90 درصد آرا در احقاق حق از دست رفته اعضا تلاش می نمایند.


سپس اینجانب در خصوص  شرایطی  که به محکومیت کیفری  کارکنان شهرداری منطقه به دلیل تخلفات آشکار در تعاونی منجر شود ، رویکرد ایشان با آنها چه خواهد بود ، سوال نمودم که در پاسخ  فرمودند که علاوه بر مجازات های قانونی عمومی  مجازات هائی نیز از سوی ما در قالب قوانین اداری برای ایشان معمول  خواهد گردید.

پس از آن ، ایشان به سمت سایر قسمت های پروژه حرکت و ضمن بازدید از آن ها  با هیات همراه خود کارگاه را ترک نمودند. و همه اعضا نیز با خدا حافظی جلسه را بدون جمع بندی مورد توقع ترک نموده و به پایان آمد این گزارش و حکایت همچنان باقی است.

 

بازگشت به منوی اصلی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه22

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 22:00

محل کنونی شما