امروز چهارشنبه 1 اسفند 1397 - Wed 02 20 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

اخبار ناگوار از پروژه کوهک در مورد اخذ وجه از اعضا به بهانه جمع آوری پول جهت اتمام پروژه توسط افرادی که در تعاونی هیچ سمتی نداشته برخی از آنها حتی عضو تعاونی هم نیستند.

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

بسمه تعالی

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

قابل توجه اعضای محترم پروِه کوهک

پیرواطلاعیه قبلی و مطلب مندرج در سایت با توجه به اینکه  اخباری در خصوص تشکیل جلسه چند عضو این پروِه با آقای فراهانی و خانم به فرجام و جمع نمودن  چند قطعه چک از اعضا و تحویل به ایشان به بهانه اتمام کار پروِِژه نکات زیر یاد آوری می گردد.

1- نامبردگان هیچ سمتی در تعاونی ندارند . و اینگونه اعمال جرائم سنگین و جدیدی برای ایشان محسوب می گردد و اگر می خواستند کار کنند آن موقع که سمتی داشتند کرده بودند. و به محض وصول مدارک از ایشان شکایت های کیفری لازم به عمل خواهد آمد.

2- هیچ مدرکی دال بر انتخاب افراد مداخل در این ماجرا مانند آقایان راستی و یوسفی نصب به عنوان نماینده اعضای پروژه کوهک به هیات مدیره ارائه نگردیده است . و به هیچ عنوان نمایندگی آنها مورد تائید  هیات مدیره نمی باشد.

3-مادام که درب تعاونی توسط مرجع محترم قضائی مسدود گردیده هیچ گونه فعالیت مالی و اقتصادی دارای ،اعتبار و ارزش قانونی ندارد.

4-این هیات مدیره هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه پرداخت ها نداشته و هیچ سندی به افرادی که خارج از مسیر های قانونی به نام تعاونی فعالیت های اقتصادی غیر قانونی می نمایند ارائه نخواهد نمود.و  زمین پروژه متعلق به تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18 بوده . و تحت عنوان اخلال در کار تعاونی مورد پیگرد قانونی نیز قرار خواهند گرفت.

از طرف ریاست   هیات مدیره تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

قاسمی

به نام خدا

قابل توجه اعضای پروژه کوهک

پیرو اطلاعیه ریاست محترم هیات مدیره تعاونی  به افرادی که چک و یا وجه نقد در روزهای اخیر به هر شخص یا اشخاصی که خود را نماینده اعضا و یا عضو هیات  مدیره و یا مدیر عامل و یا رئیس هیات مدیره معرفی نموده اند ، توصیه می گردد هرچه سریعتر وجه و یا چک و سایر مدارک خود را از طریق مراجع قضائی  از ایشان مطالبه و استرداد نمایند. زیرا هیچ سمتی در تعاونی نداشته اند. و تعاونی  با توجه به اطلاعیه های قبلی هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه پرداختی های خارج از روال قانونی تعاونی به اشخاص غیر مرتبط با تعاونی ندارد. و در صورت تمایل مدارک این پرداختی ها را جهت طرح دعوی به عنوان کلاهبرداری در اختیار اینجانب بازرس تعاونی بگذارند.

بازرس تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

نمازی میبدی

بازگشت به منوی اصلی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, 18,هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه22

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 15 تیر 1394 ساعت 05:52

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما