امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

شکوائیه جدید مخصوص 2058 پاسارگاد

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

بنام خداوند بخشنده مهربان

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

احتراما با سلام با توجه به اینکه دادسرای ناحیه 18 هیچ گونه اقدام موثری روی شکایت های کیفری اعضا به خصوص دریافت وام شخصی مدیران سابق با سرمایه اعضا صورت نداده است. لازم است کلیه اعضا عملکرد این دادسرا  و احتمال شکل گرفتن یک فاجعه اقتصادی دیگر در سطح گسترده را به تمامی سازمان های نظارتی و بازرسی مانند  دفتر مقام معظ رهبری  ،دفتر ریاست محترم قوه قضائیه ، سازمان بازرسی کل کشور (سایت اینتر نتی ) و حفاظت اظلاعات قوه قضائیه  (زیرزمین کاخ دادگستری ورودی خیام ) و دادستانی کل کشور  و دادستانی استان تهران  (ضلع شمال غرب میدان ارک ) و بازرسی قوه قضائیه .......گزارش نموده و رسید های دریافتی را به اینجانب از طریق واتس آپ یا وایبر یا ایمیل ارسال فرمایند. دوستان عزیز با دشمن سرسختی روبرو هستیم که سرمایه های ما را در راه اهداف غیر قابل تحمل خودشان حیف و میل می نمایند. تردیدی وجود ندارد که تعاون و همت و عزم راسخ همه دوستان همچنان که در گذشته دشمنان را شکسته است اکنون نیز دیو فساد را خواهد شکست . فراموش نفرمائید در گناهانی که توسط آنها با پول ما انجام می شود. شریک هستیم مگر اینکه جلوی آنها را بگیریم . برای این منظور متن لازم تهیه و در اختیار شما سروران قرار خواهد گرفت تا به دفتر مقام معظم رهبری از طریق پست ارسال فرمائید.

اما اکنون و در اینجا شکایت تخصصی 2058/2 را مندرج می نمائیم تاافرادی که سهامدار آن هستند آن را پر نموده و به دادسرای ناحیه 10 ببرند. ضمنا انتقادات خود را از متن آن در کادر نظرات درج و ارسال فرمائید تا اصلاح گردد. هرچند تهیه آن 48 ساعت طول کشیده ولی مسلما نقایص فراوانی دارد. برای ثبت آن کپی کارت ملی و کپی کارت عضویت لازم است . مستندات هم که زیر دوصفحه شکوائیه آمده لازم است. اگر در پروژه دیگری هم عضو هستید  پس از حرف  و  نام ببرید . و مبالغ آن را نیز جمع بزنید  و درج فرمائید. در مورد حق عضویت برای هر امتیاز دو میلیون ریال پرداخته ائید. مثلا برای 3 امتیاز می شود 6 میلیون ریال  . موفق باشید  التماس دعا

صفحه بالا را پشت رو بگذارید و کادر زیر شامل مشحصات مشتکی عنها  را پشت آن پرینت بگیرید . ویا با دست بنویسید.یا به فتوگپی بفرمائید پشت و رو می خواهید.

صفحه دوم شکوائیه

پیوست 1 کپی کارت ملی و کارت عضویت شماست

پیوست 2 تصویر زیر است

پیوست 3

پیوست 4

پیوست 5

پیوست 6

پیوست 7/1

پیوست 7/2

 

 


بازگشت به منوی اصلی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, هوشنگ فراهانی ,فاطمه به فرجام ,یوسف عباسی ,مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه22

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 15 تیر 1394 ساعت 05:48

نظرات  

 
+5 # احقاق حقوق پایمال شده در گذشته، با حرکت و مشارکت امروز همه اعضاء دست یافتنی است.نوید میثمی 12 خرداد 1394 ساعت 06:05
با عرض سلام و خسته نباشيد
ضمن عرض تشكر از تلاشهاي اخير هيئت مديره منتخب، بازرس محترم و كليه اعضاي تعاوني مسكن اميد داريم در آينده نزديك با اعلام شكايت هاي متعدد اعضا زواياي بيشتري از فساد مالي اداري گسترده واقع شده در پروژه ها در دوره هيئت مديره سابق آشكار گردد.
بنظر اينجانب هيئت مديره قبل چون نظارت جدي و موثري بر عملكرد خود نمي ديده است و به هيچ شخص حقيقي و حقوقي پاسخگو نبوده است تخلفات بسياري را در طول اين سالها مرتكب گرديده كه شمار اين تخلفات خيلي بيشتر از تخلفات 20 گانه ذكر شده در اساسنامه مي باشد. يك نمونه از اين اقدامات سوء مربوط به فروش دستي سهام پروژه هاي 2058 و 2114 و ... توسط اعضاي هيئت مديره به سهامداران است كه بصورت مستقيم يا با واسطه اقدام به فروش امتياز و سهام نموده اند.
در تمامي شركت ها تلاش بر اينست كه قبل از هر چيز سود و منافع سهامداران تأمين گردد ولي در شركت تعاوني مسكن شهرداري م.18، مديران و كاركنان شركت داراي حق و حقوق و مزايا و امتيازات بوده اند و تنها سهامداران بودند كه از هيچ حقي در مورد اطلاع رساني، حضور در مجامع عمومي و تصميم گيري ها، دريافت سود، عقد قرارداد و ... برخوردار نبودند.
البته حق گرفتني است و احياي حقوق پايمال شده و از دست رفته تنها با پيگيري و تلاش و حضور اعضا و سهامداران كه متضررين واقعي تعاوني مسكن هستند ميسر مي باشد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # پاسخ: شکوائیه جدید مخصوص 2058 پاسارگادمرتضی ارجمند 23 تیر 1394 ساعت 07:05
لطفا نسبت به اعلام کانالهای ارتباطی از جمله شماره تلفن خود اقدام بفرمایید.
پاسخ مدیریت تارنما : با تشکر از ابراز لطف شما شماره تلفن اینجانب در صفحه اول منوی تعاونی مسکن موجود است . 09124069046
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما