امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

در راهروی دادسرا

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

احتراما با سلام روز چهارشنبه  16 اردیبهشت ماه  با برنامه ریزی و فراخوانی  و حضور رئیس محترم هیئت مدیره آقای  علی اصغر قاسمی  و این نکته که بوی توطئه ای بر علیه اینجانب بازرس تعاونی  و اعضای محترم و شکایت هایشان  به مشام می رسید با یاری دوستان همیشگی و بزرگوار چون آقای پرویز محمدیان مسعود کبیری ، جناب  فیضی ،‌ خانواده محترم روشن ، جناب آقای جلالی ، جناب سید جنید حسینی عزیز  ، نوید میتمی ، مهدی احمدی ، سرکار خانم خوش خلق ،علیرضا مسگری ، نبی الله حیدری ، خلیلی  ،‌ حسن رجبیان ،احمد دهقان ، سعیدی که به عنوان نماینده گروه ها با اطلاع رسانی ایشان ،  تعداد کثیری از شاکیان پرونده های کیفری هیئت مدیره سابق پس از شنیدن خبر دریافت یک دستور موقت از دیوان عدالت اداری خطاب  به اداره تعاون کل استان تهران مبنی بر توقف نامه نگاری به ثبت شرکت ها به درخواست هیئت مدیره سابق  با ذکر این دلیل که اکثر اعضای تعاونی از اقشار کم در آمد جامعه هستند .(وایشان سالها حقوق آنها را حیف و میل نموده اند . مثلا با اعتبار حاصل از واریزی های این افراد کم در آمد برای خود و خانواده اشان و افرادی که عضو تعاونی نیستند  وام در یافت نموده بودند ) و سو استفاده از این دستور موقت و ارائه آن به شعبه 15 باز پرسی  دادسرای ناحیه 10 و در خواست از بین رفتن کلیه آثار مجمع عمومی که بر اساس چهره واقعی آنها  تصمیم گیری نموده بود. به خصوص در مورد رد کردن حساب های مالی سه ساله  آنها ، جهت پیگیری شکایت های خود در شعبه 15 بازپرسی به داد سرای ناحیه 10 مراجعه نمودند. و خواستار ارجاع پرونده های کیفری جهت تحقیقات به اداره آگاهی گردیدند. همچنین  از طرف ریاست محترم هیئت مدیره جدید در جریان وضعیت فعلی شرکت تعاونی در اداره ثبت شرکتها و  مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره  که دارندگان حق امضا هستند،‌ و بانظر اعضا خواستار لغو دستور قبلی خود در خصوص  باز شدن تعاونی به دست هیئت مدیره قبلی و پلمپ موقت آن شدند. تا با شعبه 34 دیوان عدالت اداری در خصوص صدور دستو موقت غیر قانونی و غیر واقع که با ارائه اطلاعات نادرست  صادر گردیده بوده است، در صورت لزوم  ،‌با حضور کلیه اعضای محترم تعاونی مسکن شامل همان افراد کم در آمد جامعه که هست و نیست خود را در چنگ یاغیان  باخته اند ، تکلیف اکاذیب ارائه شده به آنجا را نیز روشن نمایند. و ریاست محترم  شعبه 15 مستند به حقایق و مدارک موجود  ،  در یک اقدام کاملا مردمی و خدا پسندانه و قانونی بر اساس وضعیت  و حقایق موجود تصمیمات جدیدی اتخاذ نمود. و درب تعاونی به منظور حفظ مدارک و اسناد موجود در آن پلمپ موقت گردید. همچنین نسبت  رسیدگی خارج از نوبت پرونده های کیفری متعدد متهمین در اسراع وقت قول مساعد دادند.  و همه اینها نتیجه جدییت و پیگیری اعضای محترم تعاونی بود.که دست از کار و زندگی خود کشیده وحتی  برخی از آنها با وجود مشکلات ناشی از بیماری های مختلف در دفاع از حق خود و سایر اعضای سهل انگار، با مشکلات فراوان به دادسرا آمده بودند .جا دارد از هر دو طرف یعنی اعضای محترمی که در دادسرا جهت پیگیری حق خود حاضر می گردند و هم از ریاست محترم شعبه 15 بازپرسی و  دادسرای ناحیه 10 تهران کمال تشکر را داشته باشیم .

اما در راهروی دادسرا در حالیکه آقای قاسمی  سرگرم  گفتگو با وکیل جدید تعاونی در خصوص برنامه ریزی برای پیگیری پرونده ها بودند ، ناگهان سر و کله وکیل فراهانی و به فرجام که البته در ابتدا خود را وکیل تعاونی خوانده بود پیدا شد. و بلافاصله در محاصره اعضا قرار گرفت . که می گفتند : تا کنون همه درآمد شما در تعاونی از واریزی های ما و خون دل 3600 نفر مالباخته بوده است . پس چگونه وکالت دشمنان اعضا را به عهده گرفته اید؟ و بر چه اساس در این پرونده خود را وکیل تعاونی معرفی کرده اید و برگه وکالت شما را با کدام حق امضا ، و چه کسانی  امضا نموده اند؟ ایشان در پاسخ سوالات متعدد اظهار داشت که من در جلسه مجمع عمومی نبودم و اصلا نمی دانم مجمع چه بوده است . وباید یک مجمع عمومی برگزار گردد و نمایندگان انتخاب گردند و تعاونی تحویل آنها شود.  که اینجانب پاسخ دادم چون شما در مجمع نبودید باید مجمع جدید برگزار شود؟و سپس مدارک صحت سیر امور مجمع را به ایشان نشان داده و ایشان با ابراز تاسف نسبت به آنها ابراز بی اطلاعی نمود. مدارکی که نزد علیرضا ناظم بوده و آنها را در قالب اقداماتی مبهم و مشکوک اختفا نموده  است. با توجه به نام ناظم که عضو تعاونی نیست و نام او در لیست وام گیرندگان از تعاونی و همچنین مشکلاتی که به سبب برنامه ریزی های او برای هیئت مدیره جدید یکی پس از دیگری روی می دهد . وقت آنست که ایشان در مورد این مشکلات و مسائل ایجاد نموده به اعضای محترم تعاونی  توضیح کامل بدهد.

 

به همه اعضا اطلاع رسانی گردید. زیرا  همه اعضای هوشیار هم قسم شدند  با توجه به روز تولد خود روزنامه اطلاعات خریده و خوانده و اطلاع رسانی نمایند وهیئت مدیره سابق تحت فشلار شکایت های اعضا و اهرم حضور هوشیارانه آنها تسلیم به اجرای قانون گردیده  و  خیل جمعیت به مجامع آمدند. آیا آنها استعدادی بیشتر از شما داشتند؟ که شما ادعا می نمائید خبر نداشتید و حضور نداشتید ؟ مجمعی که برخلاف دوره های قبل که با تلفن به منزل  اقوام در جه یک و دو وآوردن آنها به عنوان هیئت رئیسه و حضار تهیه می شد و شما را نیز به صورت غیر قانونی با تلفن شخصا دعوت می نمودند،و وقتی اعضا از زمان مجمع می پرسیدن می گفتند هنوز اعلام نشده و ناگها می گفتند بر گزار شد و همان هیئت مدیره و مدیر عامل تمدید گردید. و حساب ها هم تصویب شد. ، و شما مطلع می شدید . البته سوال اینست مگر شما عضو تعاونی هستید که قانونا بتوانید به مجمع بیائید ؟ عدم حضور موکل شما در مجمع و عدم ارائه گزارش خود به دلیل برخوردی که اعضا در مجمع نوبت دوم با گزارش و صحبت های  او نموده بودند یک عمل غیر قانونی و جرم ایشان بوده و مشکل مجمع نبوده بلکه مشکل موکل شما بوده که آگهی داده و خودش نیامده است.

ایشان با دیدن برخی مدارک کتمان شده توسط ناظم  در حضور اعضا  اعلام نمودند که به شیوه حق شناسی از ولی نعمت های واقعی خود یعنی اعضای تعاونی شاکیان پرونده های کیفری ،‌استعفا خواهند داد.که مطلع شدند دیگر وکیل این تعاونی نیستند.و فقط می توانند  از وکالت متهمین با ذکر دلایل  استعفا بدهند.

جالب اینجاست که ایشان نیز در لایحه دفاعیه تقدیمی خود به دادسرا به اقشار کم در آمد استناد نموده اند. به این ترتیب که چون اکثر اعضای تعاونی از اقشار کم درآمد جامعه هستند لطفانسبت به صدور قرار منع تعقیب متهمین آنها اقدام نمائید. خوبست نگفتند که اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل سابق یعنی متهمین پرونده  ، از اقشار کم در آمد جامعه هستند. که با انگیزه دفاع از حق سایر اعضای کم  درآمد با چنگ دندان به در دیوار هیئت مدیره چسبیده اند و از مراجعه به هیچ مرجع و قدرت و نفوذی برای ابقای غیر قانونی خود در سمت غیر قانونی قبلی ، غفلت ننموده و اجازه نمی دهند مدارک  اعمال و کردار چند سال گذشته آنها به دست اعضا و منتخبین آنها بیفتد. حتی با معرفی وکیل از جانب تعاونی در قالب جعل عناوین  پول حق الوکاله دفاع از شکایت های کیفری اعضا  که از شخص آنها شده و نه از تعاونی را به گردن تعاونی و نهایتا اعضا یا همان شاکیان بیندازند . که این نیز ماخذ یک شکایت کیفری  آب دار دیگر خواهد بود. البته پس از مختومه شدن پرونده با رای و مجوز قضائی کلیه این مدارک جهت اطلاع اعضا از ترفندها و روش های آنان و سو استفاده هائی که نموده اند نه فقط در این سایت رسمی تعاونی بلکه در رسانه های عمومی  منتشر و در اختیار اعضا قرار خواهد گرفت .

سپس با حضور آقای قاسمی و اعضای بزرگوار ی که احساس مسئولیت نموده بودند به دیوان عدالت اداری عزیمت نمودیم . و آقای قاسمی به اتفاق وکیل جدید تعاونی  اینجانب و جناب سالاریان به نمایندگی از اعضا به دفتر دیوان رفته و جناب قاسمی شخصا به پیگیری امور لازم پرداختند. تا اینکه ساعت 19 مجددا جلسه ای با آقای قاسمی در خصوص مدارک مشترک داشتیم که امکان شکایت اعضای تعاونی  در دادسرای ویژه کارکنان دولت بررسی گردید که البته اینجانب بعید می دانم آن دادسرا  شکایت از فراهانی و به فرجام  را بپذیرد و باید به مراجع مخصوص بیکارشدگان شکایت شود و نه کارکنان .و بقیه هم که کارمند عادی شهر داری هستند. و آن دادسرا مخصوص رسیدگی به جرائم مدیران کل به بالا در ادارات دولتی می باشد. که علی الرغم نام پر هیبت خود معمولا آبی هم گرم نمی نماید.(تجربه شخصی)

بازگشت به منوی اصلی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه 22

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 25 خرداد 1394 ساعت 11:00

نظرات  

 
+2 # پاسخ به اظهارات وکیلنوید میثمی 19 اردیبهشت 1394 ساعت 10:56
با سلام
در روز چهارشنبه 16/02/94 در دادسراي 10 با جناب وكيل برخورد كرديم. او خود را وكيل تعاوني معرفي كرد ولي در اصل وكيل شخصي مدير عامل و هيئت مديره قبلي است كه براي نجات متهمين پرونده در دادسرا تلاش مي كرد.
بدين وسيله به وكيل تعاوني ؟؟؟ اعلام مي كنيم كه او ديگر وكيل تعاوني نيست، چون اين تعاوني ديگر آن تعاوني نيست.
در آن تعاوني (تحت اختيار مديريت سابق) تنها حقوق عده اي خاص بصورت غير قانوني تأمين مي گرديد. و برگزاري مجامع خصوصي و فاميلي در روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه كه دفتر تعاوني تعطيل بوده است بدون اطلاع رساني به اعضا و از طريق دعوت از نزديكان و آشنايان و فاميل انجام مي شد و نهايتا همان افراد قبلي براي چندين دوره متوالي مجددا انتصاب مي شدند تا همان رويه كاري سابق شامل فساد مالي اداري، عدم پاسخگوئي و دست اندازي به سرمايه ها و منابع عمومي اعضا تكرار شود.
امروز در اين تعاوني مديريت از طريق برگزاري مجامع عمومي قانوني و سالم توسط آراي اعضا انتخاب مي شود و هدف اينست كه حق و حقوق اعضا و سهامداران، كاركنان شركت، پيمانكاران و ... و تمامي ذينفعان مورد احترام و توجه و رسيدگي قرار گيرد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # محاکمه صحرائیعضو 2058 20 اردیبهشت 1394 ساعت 03:39
آقا مگر اینها طبق روال قانونی پول های مار ا بلعیده اند. که شما در دادسرا شکایت کردید. باید صبر می کردید بروند آنجا بنشینند. بعد همه اعضای تعاونی میر یختند آنجا و هر کدام از آنها را می بردند سر زمین یکی از پروژه های خوابیده مثل 2114 محاکمه صحرائی می کردند. و همانجا احکام آنها را اجرا می کردند. این تعاونی بدون محاکمه صحرائی دزدان و رشوه خواران و رشوه پردازان درست نمی شود.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # ناظمکارمند شهرداری منطقه 18 20 اردیبهشت 1394 ساعت 03:53
اسم علیرضا ناظم درست زیر اسم جناب آقای یوسف عباسی مشاور محترم شهردار منطقه است .در لیست کسانی که وام گرفته اند. چرا از او شکایت نکردید؟ چرا هنوز از او حمایت می کنید ؟در حالیکه خیلی از مشکلات تعاونی زیر سر اوست.و بقیه بی گناهند. او رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل این تعاونی خراب شده هم بوده حالا می خواسته بازرس هم بشود.
پاسخ مدیریت تارنما :
شکایت های قبلی علیه داعیه داران مدیریت تعاونی بوده است . و ادامه خواهد یافت ولی شما می توانید در قسمت مشتکی عنها اسم هرکس را که مجرم دانستید اضافه نمائید . و یا اینکه مجددا شکایت جدیدی علیه آن ها تنظیم فرمائید. این شکایت را هر روز که بخواهید قابل انجام است .
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما