امروز پنجشنبه 2 اسفند 1397 - Thu 02 21 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

ثبت قانونی تغییرات شرکت تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18 آگهی های قبلی و مدارک و سوابق چهره ها

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

به نام خدا:

موفقیت بزرگ هیئت مدیره منتخب اعضا در عبور از همه موانع آلوده برای ثبت تغییرات هیئت مدیره شرکت و تصمیمات مجمع عمومی

آگهی های قبلی

این اساسنامه که تغییراتی در شرایط عضویت داده و بر اساس آن عباس پور راستگو از منطقه19 و هوشنگ فراهانی از منطقه 22  توانسته بودند با مخفی نگه داشتن واگذاری امتیازعضویت برای حضور در هیئت مدیره داو طلب گردند، در پرونده اداره تعاون وجود ندارد . که اقدامات غیر قانونی صورت گرفته در این مورد نیز پیگیری خواهد گردید .

چهره های قبل

آقای آقا گلی به دلیل دریافت سند در پلاک ثبتی 468 لغو عضویت شده و حق حضور در هیئت رئیسه  مجمع اخیر را به ایشان ندادند. چگونه در آن مجمع به همراه آقای اکبر جعفری که ایشان هم در 468  سند زمین دریافت نموده به عنوان هیئت رئیسه  صورت جلسه را امضا نموده  بودند.  و احتمالا افراد دیگری هم در این مجمع فعالیت غیر قانونی داشته و میتوان حدس زد دلیل آن قلت تعداد اعضای شرکت کننده بوده که آنهم به دلیل عدم رعایت قانون در ارسال دعوتنامه و درج آگهی در سایت تعاونی بوده است. به هر حال این مجمع عمومی  کاملا به صورت غیر قانونی برگزار شده و تصمیمات آن ارزش قانونی ندارد و بی درنگ مورد پیگیری قرار خواهد گرفت . و صورت های مالی مذکور مجددا بررسی خواهد گردید. خاطرات جناب آقای آقا گلی طبق اظهارات خودشان چنین است : ما به اتفاق 6 نفر  برای پیگیری امور پلاک ثبتی 468 به دفتر تعاونی رفته بودم که متوجه شدیم آقای فراهانی در پارکینگ در جلسه ای هستند و وقتی وارد شدیم آقای فراهانی جلو آمده و با روبوسی های بسیار گرم و صمیمانه  بدون اینکه ما (هفت نفر ) متوجه بشویم که مجمع عمومی است ، زیرا افراد حاضر بسیار کمتر از این حرفها و حدود بیست نفر بودند ، از ما خواستند که در جلسه حضور داشته باشیم  و من و آقای اکبر جعفری که ایشان هم لغو عضویت شده بودند، برویم آنجا بایستیم و به همین دلیل اصلا فکر نکردیم که وارد یک مجمع عمومی شدیم   و آخر کار هم از همه ما امضا گرفتند. و ما هم به تصور اینکه این کار ها برای امور پروژه هاست امضا نمودیم  . و همه اینها به نابکاری اداره کننده جلسه یعنی آقای هوشنگ فرا هانی باز می گردد.

ما اجازه قضاوت به خودمان نمی دهیم ولی مصوبات این مجمع غیر قانونی را باطل تلقی نموده و کلیه حساب ها را مجددا بر رسی خواهیم نمود.

هوشنگ فراهانی صورتجلسه هیئت مدیره  فوق را در مهر ماه 87 به عنوان بازرس تعاونی امضا نموده است . علیرضا ناظم مدیر عامل بوده و موضوع عضویت خانم به فرجام در هیئت مدیره بوده است . و لی چگونه می توانند ادعا نمایند که از تحویل گرفتن ملک از تعاونی و لغو عضویت او خبر نداشته اند. و برای  آوردن یک نفر که حتی عضو تعاونی نیست به هیئت مدیره بر خلاف کلیه قوانین تعاون  صورتجلسه  امضا نموده اند. که البته بی تردید مورد پیگیری های قانونی برای هر سه مسئول حقوقی مذکور در اساسنامه یعنی بازرسین و مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره قرار خواهد گرفت .

استعفای آقای علی اکبر میلان دری به اداره کل تعاون استان تهران (که البته  ماده  قانونی  از اساسنامه را برای اینکار پیدا ننموده و جای آن خالی است . ولی مشخصا دل خوشی از رئیس و اعضای هیئت مدیره وقت نداشته که به این طریق عمل نموده است. زیرا قانونا مدیر عامل توسط هیئت مدیره استخدام می شود . و پذیرش استعفا یش به عهده آن است.) ، درست در هنگام  درج آگهی و بر گزاری مجامع چند نوبته  انتخاب هیئت مدیره که به صورت مخفی و خصوصی  برگزار  و سر انجام شوم مدیر عاملی آقای فراهانی و عضویت خانم به فرجام را در هیئت مدیره و سپس ریاست آن  را داشت.، انجام  گرفته است.

آقای علیرضا ناظم در آن مجمع عمومی 87/8/13 به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب و لی سمت مدیر عاملی را قبل از برگزاری مجمع و بعد از استعفای مدیر عامل قبلی   پذیرفته بود . ولی بعد از مجمع  مدیر عاملی را به آقای فراهانی واگذار می نماید . که دلیل آن  فروش حق عضویت  توسط آقای فراهانی بوده که دیگر حق حضور در هیئت مدیره را نداشته و لی آقای ناظم  در حقیقت هر دوسمت را  در تعاونی تجربه نموده اند.

بازگشت به منوی اصلی تعاونی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 02 اردیبهشت 1394 ساعت 06:05

نظرات  

 
+2 # مجمع خصوصی برگزار شده مورخ 91/8/10 و انتصاب سمت های هیئت مدیره، مدیرعامل و بازرسیننوید میثمی 02 اردیبهشت 1394 ساعت 16:23
با عرض سلام و احترام
ضمن عرض تشکر از تلاشهای بسیار و پیگیریهای مداومی که منجر به دریافت تأییدیه ثبت تغییرات هیئت مدیره و تأیید انتخابات مجمع توسط اداره ثبت شرکتها گردید، امیدواریم صداقت، صراحت و قانونمندی هیئت مدیره جدید در مواجهه و مقابله با نادرستی، ناراستی و خیانت در امانت با پشتیبانی و حمایت کامل اعضا به موفقیت کامل دست یابد.
علت انتخاب روز چهارشنبه ساعت 16:30 برای مجمع عمومی برگزار شده در تاریخ 91/8/10 این بوده که در این روز دفتر تعاونی تعطیل بوده و امکان ورود اعضا و مراجعین به تعاونی و اعتراض نسبت به عدم اطلاع رسانی در برگزاری مجمع و سوال و جواب و... وجود نداشته است و این جلسه با تعداد 20 نفر برگزار شده و لذا می توان آنرا مجمع خصوصی تعاونی مسکن شهرداری م.18 مورخ 91/8/10 نامید که کاملا دارای ماهیت غیرقانونی بوده است و برگزار کنندگان آن امید داشته اند که این قبیل مجامع را سالها برگزار نمایند و با تسلط بر ارکان تعاونی سرمایه های اعضا را برعلیه خودایشان بکار گیرند، ولی با حرکت عمومی آغاز شده در سال 1393 پایه های مدیریت تقلب و جور و فساد به لرزه درآمد و اکنون آنان را در لبه پرتگاه قرار داده است.
اسخ مدیریت تارنما : با سلام و سپاس خدمت شما جناب مهندس میثمی به نکته بسیار خوبی اشاره فرمودید که ادعای مراجعه برای کار در آنروز را بی اعتبار می نماید.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # خدا قوت به دوستاننماینده 399 02 اردیبهشت 1394 ساعت 18:02
سلام براعضای با معرفت و خستگی ناپذیر تعاونی منطقه 18 .که تا به امروز هیئت مدیره منتخب خود را یاری داده ودر گرفتن حق وحقوق دیگر اعضاء یاری گر ما بوده اند .خیلی عجیب انکه بعضی از دوست نما ها که با ما همراه شده بودند لو رفته ودر بر هم زدن مجمع تلاش فراوان داشته اند ولی در پیام قبلی تذکر دادیم که خدا با جماعت است . از تمامی عزیزانی که در مجمع حضور داشتند در خواست می گردد در این شرایط حساس با توکل بر خدا ادامه همکاری با هیئت مدیره جدید را داشته تا بزودی درب دفتر تعاونی باز گرددوکار پروژه ها آغاز شود .جمله آخر اینکه اگر پشتیبان همدیگر نباشیم منافقین سوء استفاده خواهند کرد.تشکر از همه . محمدیان نماینده هیئت امنا وکار گروه ها .
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # هشدار به دوست نماهامحمدیان 02 اردیبهشت 1394 ساعت 18:16
سلام بر اعضای محترم .بدون هماهنگی با هیئت مدیره جدید آقای قاسمی ودیگر دوستان مسئول که شناخته شده اند .هیچ عمل و حرکتی انجام نداده فقط گوش به فرمان عزیزان باشیم که از طریق سایت آقای نمازی و sms های مسئولین شناخته شده به شما خواهد رسید .با دیگر اعضای تعاونی که طی چند سال پول واریز کرده اند تعامل داشته باشیم .هیئت امنا و نمایندگان خود را بشناسید(عزیزانی که در این یک سال در جلسات بوده وهستند ) و مراقب حرکتهای انحرافی باشیم .خدا وند یار و یاورتان باد .محمدیان
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # تقدیرنماینده هیئت امنا 02 اردیبهشت 1394 ساعت 18:20
آقای نمازی تشکر از زحماتتان و آقای قاسمی خدا یار و نگهدارتان .
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # عضو 2114حسین نادری 13 آذر 1394 ساعت 13:11
این هیئت مدیره قدیم که قصد جواز گرفتن نداشتند چرا 12000.000 تومان از اعضای 2114 پول دریافت کردند فقط خدا جواب شما خلاف کاران را بدهد
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # شکایت و پیگیری حقعضو 2058 03 اردیبهشت 1394 ساعت 09:03
با سلام خدمت همه اعضای محترم
اینجانب عضو پروژه 2058میباشم و در این تلاش همگانی دوستان در مجمعها و جلسات جهت پایان دادن به این همه فساد و دروغ گویی تعاونی و هیت مدیره قبلی شرکت نمودم..
بنابر وظیفه امروز پنج شنبه نیز برای ثبت شکایت در دادسرا ناحیه 10حاضر شدم و شکایت را بردم به کلانتری تهرانسر
که در آنجا مامور کلانتری به بنده گفتند!!!
1-شنبه درب تعاونی باز خواهد شد الان حدود 80 تا شکایت اینجا دارم یکی از این شکایتها هم برای ما کافی است...!!!
2-آقای فراهانی به ما گفتند که کسی در هیت مدیره جدید باقی نمانده که من دفتر را به او تحویل دهم!!!!
3-آقای قاسمی هم در حال استعفا دادن هستند!!!
بنده اسرار کردم که شما باید شکایت را بگیرید که ایشان گفتند برو یکشنبه بیا رییس کلانتری نیست...
پاسخ مدیریت تارنما : با درود به شماو تشکر از ابراز لطف شما وزحمات شما به اطاع شما و همه اعضای محترم می رسانم که جناب آقای قاسمی تا آخرین نفس بر سر احقاق حق اعضا و کیفر مجرمین ایستاده اند . و این پاسخ های فراهانی برای مامور کلانتری است. ایشان عضو تعاونی نیستند و هیچ سمتی ندارند و بردن کلید آنجا به هیچ وجه قابل توجیه نیست . اما چرا قبل از دریافت احضاریه به کلانتری رفته است ؟ و آنجا چکار داشته است ؟ که روشن خواهیم نمود .کار ما را آسان نموده و مراتب شکایت به او ابلاغ شده است . کلانتری قانونا حق نپذیرفتن نامه دادسرا و سایر مقامات قضائی و اظهار نظر در موارد قضائی را ندارد. و در صورت احراز سو نیت می توانید با شماره 197 موضوع را مطرح نمائید. اگر با یک شکایت کافی بود هفته پیش درب تعاونی باز می شد . پیداست که از تعدد شاکیان به وحشت افتاده اند.لطفا نام مامور کلانتری را که چنین حرفی زده است را اعلم فرمائید. با تشکر موفقیت بزرگی شامل ممنوع الخروج نمودن مجرمین نزدیک است .
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما