امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

نوید موفقیت کامل با تلاش های بی وقفه در حالیکه سیل شکایت های کیفری ادامه دارد

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

نوید موفقیت کامل با تلاش های بی وقفه در حالیکه سیل شکایت های کیفری ادامه دارد.از طرفی لحظه به لحظه با ا فزایش آمار شکایت های کیفری بر علیه افرادی که در هیئت مدیره اساس تخلفات مالی  را با کمک ایادیشان برپا نموده بودند ، وحشت فراگیر تمام وجود آنها را در خود بلعیده است. به گونه ای که مجددا دست به دامن افراد شناخته شده و معلوم الحال گردیده تا با بیان مطالب بی اساس و نامربوط در گروه های وایبری اعضای محترم را از شکایت کیفری منصرف یا دلسرد نمایند. غافل از اینکه اعضا ی محترم خطر حضور آنها را در دفتر مدیریت تعاونی را کاملا درک نموده و موضع هوشمندانه خود را اتخاذ نموده اند. درروزهای گذشته شخصی را مامور نموده بودند تا در طرفداری از هیئت مدیره قبلی امضا جمع نموده وبه عنوان دستمایه توطئه جدید بر علیه اعضا استفاده نمایند. که حاصلی غیر از رسوائی و روی یخ قرار گرفتن بیشتر نداشته چرا که تمامی این تلاش در جهت وارونه جلوه دادن حقایق بسیار آشکاری بوده است که اعضا برای آن مدتها تلاش نموده بودند.

رایت صوتی تلفنها یکی از ابزارهائی است که به وسیله آن می توان از بسیاری از امور غیر قانونی مانند تهدید ها و تطمیع ها و زد و بندها اطلاع حاصل نمود . و چون طی دستور قضائی تهیه می گردد. کاملا در مراجع قضائی به عنوان مدرک و سندی محکم قابل استناد و استفاده است. که دوستان میتوانند در فرم کلانتری در هنگام ثبت شکایت در کلانتری خواستار آن گردند.ولی کلا آنچه که در فرم کلانتری نوشته می شود باید از متن شکوائیه  رونویسی گردد. و درپایان می توانید نکات از قلم افتاده یا مورد نظر خود را اضافه نمائید. ولطفا سایر دوستان را راهنمائی بفرمائید.

فرم اظهارات کلانتری که باید دونسخه از آن کپی تهیه و اظهارات خود را داخل کلانتری و در حضور مامور در آن بنویسید . بهتر است مندرجات شکوائیه خود را عینا در آن رونویسی بفرمائید. و کپی را قبلا تهیه نموده باشید.قبل از مراجعه به کلانتری 150 تهرانسر با شماره 63957401 معاونت اطلاعات  ساعت حضور خود را هماهنگ بفرمائید.

متن شکوائیه -  لطفا فرم زیر را چاپ گرفته و مشخصات خود را در بالای آن درج نموده و در متن نام خود را و در پائین امضا نمائید.:

پشت متن شکوائیه که باید با شکوائیه به صورت پشت و رو گرفته شود.:

و در پشت فرم مطالب بالا را بنویسید وامضا نموده با یک برگ کپی  کارت ملی به همراه مدارک پائین همین صفحه (چاپ گرفته شود ) و در دادسرای ناحیه10  طبقه اول انتهای راهروی دست راست اتاق تمبر 5000 تومان تمبر چسبانده و در اطاق مجاور آن ارجاع امضا بگیرید و به کلانتری تهرانسر ببرید.

مدارک لازم برای پیوست :


کپی های لازم تمام شد . فقط باید از کلیه برگه هائی که داد سرا به شما می دهد از هرکدام یک برگ دیگر کپی تهیه نموده و به همراه دوبرگ کپی برگه اظهارات شاکی (بالای همین صفحه ) و یک عدد پوشه با  کلیپس  به کلانتری ببرید. البته روبروی کلانتری آنطرف خیابان اصلی به سمت شمال یک دکه کوچک زیر پله  این کار ها را انجام می دهد.  فراموش نفرمائید داخل کلانتر اطاق معاونت اطلاعات  مدارک شما را تحویل و از شما می خواهند که با برگه کاربن آبی  فرم اظهارات شاکی را در دونسخه که خود کپی گرفته ائید  پر و امضا نمائید. که بهتر است  عینا از روی فرم شکوائیه که تمبر خورده است رو نویسی نمائید. موفق باشید.

حقایقی تلخ در نامه ای که مقام گیرنده آن و رونوشتهای آن باید محرمانه باشد. و تعذر ما را در این زمینه بپذیرید

احتراما با سلام به استحضار گرامی میرسانم طبق نامه شماره 148001 / 15/ 932 اداره کل تعاون استان تهران مورخ  12 /6 /93 (رو نوشت به پیوست تقدیم گردیده ) خانم ها فاطمه به فرجام و اعظم علی نقی زاده و مجید نیک نام به دلیل دریافت ملک از تعاونی مسکن عضویتشان لغو کردیده بوده است . و حضور آنها در هیئت مدیره قبلی نیز غیر قانونی بوده وچون عضو تعاوبی نیستند  حق هیچ گونه مکاتبه و  اظهار نظری در مورد امور آن ندارند. وهمچنین هوشنگ فراهانی مدیر عامل اسبق که دوره مدیریت رسمی ایشان در سال 92 به اتمام رسیده بوده ( رونوشت به پیوست  تقدیم گردیده) حق عضویت خود را به غیر  واگذاز نموده بوده  و به دلیل عدم عضویت در تعاونی حق اظهار نظر و مکاتبه در مورد امور آن را ندارد. از طرفی آقایان یوسف عباسی و عباس پور راستگو نیز به دلیل حضور در دوره های متوالی به صورت غیر قانونی در هیئت مدیره قبلی حضور داشته اند. و اکنون نیز هیچ سمتی در مدیریت تعاونی نداشته و فاقد حق هرگونه مکاتبات تحت عنوان هیئت مدیره  می باشند. لذا مستدعی است با مداخلات ایشان و استفاده از مهر و سربرگ  تعاونی و معرفی خودشان به عنوان مسئولین تعاونی به پیمانکاران   با توجه به شکایت های کیفری متعدد اعضا  از ایشان ، و تعلل در تحویل دفتر ومدارک تعاونی به دلیل واهمه از وجود  مدارک مختلف فساد مالی ، هر چه سریعتر اقدامات قضائی را معمول فرمائید                                                                                                      .

با تشکر و تجدید احترام مجدد

بازرس تعاونی فضل الله نمازی میبدی

بازگشت به منوی اصلی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 21:48

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما