امروز پنجشنبه 2 اسفند 1397 - Thu 02 21 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

آخرین اخبار تعاونی مسکن منطقه 18

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

احتراما با سلام آخرین اخبار تعاونی را به شرح زیر به اطلاع شما سروران گرامی می رسانیم :

بسیاری از اعضای محترم مشخصات خود جهت درج در شکایت به عنوان شاکی را از طریق ایمیل و پیامک ارسال نموده و دیگر نیازی به حضور در دادسرای یافت آباد ندارند.

در شرایطی که ارائه مدارک تعاونی باید قانونا بلافاصله پس از ابلاغ تائیدیه مجمع صورت پذیرد ، تعطیل نمودن دفتر تعاونی علی الرغم مخالفت هیئت مدیره جدید رایحه نا مطبوعی را منتشر می سازد. که هیئت مدیره جدید را وادار به اقدامات قضائی در این زمینه خواهد نمود. به نظر می آید مذاکره و توافقنامه و صورت جلسه نوشتن هیچ تا ثیری در روند حضور غیر قانونی و و لبریز از  فساد افراد شناخته شده نداشته و اعمال قانون با قوه قهریه تنها راه چاره حل این معضل می باشد.


با توجه به مسائل مطرح شده در مورد پروژه کوهک مبنی بر دریافت غیر قانونی هزینه ساخت از اعضا با وجود بستن قرار داد مشارکت ساخت، و مسائل مالکیت زمین و درصد مشارکت با پیمانکار  لطفا اعضای محترم این پروژه سریع جهت ارائه مدارک خود به اینجانب اقدام فرمایند .

انواع مختلف تخطی از بند های صورتجلسه تحولات تعاونی و عدم توجه به خواسته اعضا و قوانین مربوطه مانند بستن درب تعاونی و عدم تحویل مهر شرکت و عدم ارائه مدارک مالی و عضویتی پروژه ها و ....... در کارنامه سیاه هیئت مدیره جدید مندرج گردیده است.

بازگشت به منوی اصلی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار


آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 24 اسفند 1393 ساعت 06:25

نظرات  

 
+1 # پاسخ: آخرین اخبار تعاونی مسکن منطقه 18مجید لک 24 اسفند 1393 ساعت 10:36
باسلام وعرض ادب خدمت همه دوستان واعضاء محترم
واقعا" ازصداقت وپیگیری آقای نمازی تشکر ویژه میکنم از طرف خودم و وشخصا فردا دوشنبه 93/12/25 به دلیل داشتن کارخیلی واجب نمیتوانم به دادسرامراجعه کنم ولی مشخصات کامل خودرا به آقای نمازی پیامک کردم وازهمه اعضاء خواهش میکنم درصورت امکان یاحضورا" به دادسرای یافت آباد درموعد ذکرشده مراجعه ویامشخصات کامل خودرا برای دوست خوب وزحمتکشم آقای نمازی میل یا پیامک کنند
انشا الله دست آقا امیرالمونین همراه آقای نمازی وهرکسی که با نیت خالص قصداصلاح وضع موجود ورساندن افرادی که با فساد مالی خود در طی دوره فعالیت نکبتبارشان درتعاونی مسکن فقط آخرت خود راسوزانده ونفرین ولعن اعضاء وخانواد ه های محترمشان را برای خود خریدند،همراه وپشتیبانشان باشد.
یاعلی مدد
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # جناب آقای میبدیناظم 26 اسفند 1393 ساعت 22:21
با سلام
موضوعاتی در سایت و پاسخ اعضا محترم دیده میشود که لازمست شرحی از عملکرد بنده در برگزاری انتخابات در سایت حضرتعالی عنوان گردد کمال امتنان خواهد بود همکاری لازم صورت پذیردد
پاسخ مدیریت تارنما :
احتراما با سلام و تشکر از بازدید شما از این تارنما به عرض می رسانم تمام تلاش ما در این تارنما که پایگاه علمی می باشد. و موقتا جهت اطلاع رسانی مسائل تعاونی مورد استفاده قرار گرفته . و طبیعتا تهمت ها و مطالب غیر مستند در وادیه علم جائی ندار،تلاش حداکثر برای ممانعت از این موارد بوده است. ولی کادر نظرات بازدید کنندگان خارج از محدوده مطلب می باشد. و همانگونه که نظرات شما را بدون دخل و تصرف درج می نمائیم ، نظرات شخصی سایر بازدیدکنندگان هم درج می گردد که البته تلاش بر این بوده که در آنجا هم چنین نشود . ولی اگر موردی هم سهوا نادیده گرفته شده است امکان پاسخ گوئی برای همگان موجود است و از پاسخ های همه سروران گرامی استقبال می نمائیم .
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # پاسخ: آخرین اخبار تعاونی مسکن منطقه 18قاهری 06 اردیبهشت 1394 ساعت 06:35
با سلام
امروز پنجم اردیبهشت است.....وضعیت تعاونی چگونه است؟نیازی به شکایت کسانی که تازه سایت رو دیدند هست یا نه؟لطفا به ماهم ایمیل بزنید و راهنمایی کنید
`پاسخ مدیریت تارنما:
احتراما با سلام و سپاس از بازدید شما همه باید 3 روز صبر نمایند و از هفته دیگر شکوائیه های تخصصی در سایت برای هر پروژه قرار خواهد گرفت و با آن و مدارک آن اقدام فرمایند.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما