امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

روز شمار اخبار تحویل تعاونی (جلسه سه شنبه 19 اسفند اضافه گردید )*

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهر داری منطقه 18

سه شنبه 12 اسفند نامه تائیدیه مجمع تحویل ریاست محترم هیئت مدیره جدید آقای قاسمی گردید.


شنبه 16 اسفند 93 ساعت 12 : صورتجلسه جدید هیئت رئیسه مجمع مبنی بر 4 سال مدت دوره تعاونی تحویل اداره تعاون  و بلافاصله رد گردید

شنبه 16 اسفند 93  ساعت 18 : جلسه معارفه هیئت مدیره قدیم و جدید و برنامه تحویل تعاونی تشکیل و صورت جلسه گردید.

در حقیقت معرفی خود به عنوان مدیریت تعاونی از این تاریخ یعنی ابلاغ  نامه تائید و امضای صورت جلسه فوق  اداره تعاون  به نوعی ادعای غیر واقعی و غیر معتبر داشتن عنوان محسوب می گردد .

دوشنبه 18 اسفند ساعت 9 صبح : اقدام به موقع آقای قاسمی ریاست محترم هیئت مدیره جدید در تحویل مدارک به سازمان ثبت شرکت ها و خنثی شدن یک توطئه شیطانی . علی الرغم اینکه هر گونه اعتراض و شکایت نسبت به نتایج مجمامع عمومی باید در مهلت 5 روزه قانونی از تاریخ مجمع صورت پذیرد . وگرنه باید شکایت به بازرس تعاونی تحویل گردد . و درصورت عدم رسیدگی از طریق اداره تعاون به بازرس تعاونی تحویل شود ، بعد از یک جلسه مخوف در شب گذشته صبح امروز یکی از حاضرین در آن جلسه به اداره تعاون رفته و شکایتی را حدود یک ماه پس از برگزاری مجمع  به صورت غیر قانونی در اداره تعاون ثبت می نماید. که البته باید مطلع گردند که مرغ از قفس پریده بود . و تیرشان به سنگ خورد . و از این پس نیز شکایت های خود را باید به اینجانب بازرس تعاونی تحویل نمایند. ماهیت این افراد به زودی بررسی و اهداف واقعی آنها شناسائی و اعلام خواهد گشت. همچنین  باید مطلع گردند که تعاونی مسکن و هر چه در آن است از جمله اطلاعات  مربوط به آن  متعلق به همه اعضای محترم  می باشد.و جائی برای افراد کارچاغ کن و واسطه و ..... غیره ندارد . و در صورت لزوم این مسئله را از طریق اقدامات قضائی ثابت خواهیم نمود. با هیچ کس عهد برادر خواندگی نبسته ایم و در انجام وظیفه و دفاع از حقوق اعضا ی محترم و آسیب دیده لحظه ای درنگ نخواهیم نمود.

دوشنبه 18 اسفند ساعت 16 : مسدود شدن حساب های تعاونی و ممنوعیت ثبت هرگونه قرار داد .

دوشنبه 18 اسفند ساعت 17 : بخش نامه لزوم امضای  ریاست جدید هیئت مدیره جهت اعتبار کلیه مدارک و مکاتبات تعاونی به کلیه کارکنان تعاونی

فردا سه شنبه 19 اسفند ساعت 17 جلسه تحویل کلی مکان دفتر تعاونی  از طرف مدیر عامل و هیئت مدیره سابق به مدیر عامل و هیئت مدیره جدید می باشد.

سه شنبه 19 اسفند ساعت 17 : جلسه موعود با  مدتی تاخیر به خاطر حجم ترافیک ناشی از بارندگی تشکیل گردید و در مدت چند ساعته جلسه با توجه به حجم کار های تعاونی و تعدد پروژه ها و لزوم دقت در امور آنها مقرر گردید که اطلاعات اولیه تعاونی در طول هفته آینده به هیئت مدیره جدید منتقل گردد. وپس از یک مهلت 20 روزه  پرونده هر یک از پروژه ها در یک  مدت سه الی چهار روزه با حضور نمایندگان هیئت مدیره جدید و قدیم بر رسی و اطلاعات آن مبادله گردد. که به این ترتیب این عمل با توجه به تعداد پروژه ها حدود 20 روز و تا اوایل اردیبهشت 94  به طول خواهد انجامید . در این مدت پیگیری  امور اجرائی آنها انجام خواهد پذیرفت . وفعالیت برای تشکیل کار گروه ها نیز جریان  خواهد داشت. دفتر بازرس تعاونی از روز شنبه آماده دریافت شکایت های اعضای محترم از کاستی های پروژه هریک از شما عزیزان می باشد. که البته لازم است تحت عنوان اینجانب فضل الله نمازی میبدی  بازرس تعاونی  نوشته شود  و با مدارک کافی  در خصوص  مورد شکایت مانند  اطلاعیه های قبلی تعاونی و یا قرار داد ها  و  صورتجلسه ها و .....و سوابق  مالکیت  مثل وکالت نامه ها  و کپی  فیش های پرداختی و آدرس و تلفن تماس شاکی  داخل یک پوشه  به دفتر تعاونی جناب آقای صادقی تحویل گردد . پیمانکاران محترم  نیز در صورت  هر گونه شکایت می توانند به همین ترتیب و با ارائه  مدارک  خود  داخل یک پوشه به جناب آقای صادقی  ثبت شکایت فرمایند. همچنین در جلسه دیروز  اطاق بزرگ محل جلسات تعاونی در آپار تمان دوم . به هیدت مدیره جدید اختصاص یافت .و هر گونه اقدام تعهد آور مالی و غیره بدون هماهنگی با هیئت مدیره جدید فاقد اعتبار خواهد بود. و لازم است پیمانکاران و موسسات محترمی که با تعاونی سر وکار دارند به این نکته توجه نمایند . زیرا کلیه تصمیم گیری ها در مورد پروژه ها بدون هماهنگی و امضای هیئت مدیره جدید فاقد اعتباراست.

بازگشت به منوی اصلی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 20 اسفند 1393 ساعت 10:08

نظرات  

 
+2 # تشکر و قدردانیزمانی 19 اسفند 1393 ساعت 05:46
با سلام و خدا قوت
از اینکه کلیه جزئیات را برای همگان می نویسید بسیار ممنونیم چون مهمترین نکته در این تعاونی شفافیت و اعتمادسازی است که شما بنحو احسن انجام می دهید مخصوصا پروژه 2058 که ببینیم 220 نفر عضو به چند نفر تبدیل شده است و تازه زمان شکایت از کلاهبرداران تعاونی می شود که ان شااله با همکاری همه به نتیجه می رسیم خدا به شما و خانواده محترمتان سلامتی عنایت فرماید
پاسخ مدیریت تارنما : با سلام و تشکر از لطف و محبت شما و همه دوستان اینجانب فقط انجام وظیفه مینمایم که با لطف و عنایت الهی تا کنون برای این منظور تلاش نموده ام .
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # شکایت برای واریزی های قبلیعضو2058 20 اسفند 1393 ساعت 13:02
با سلام خدمت جناب آقای نمازی
و ضمن تشکر از تلاشهای شما دوست گرامی
آیا برای واریزی های قبلی برای پروژه 2058 به تعاونی باید شکایت بکنیم؟
پاسخ مدیریت تار نما : احتراما با سلام تعاونی برای هر گونه تقاضای واریز وجه از اعضا باید مستندات لزوم وجه را ارائه نماید . مثلا اگر برای پرداخت عوارض شهر داری می خواهد باید فیش آن و یا مدارکی مشابه و یا برآورد ریالی آن را ارائه نماید. و البته باید به موقع آن را برای همان منظور هزینه نماید. در غیر این صورت دریافت هرگونه وجه غیر قانونی بوده و میتوانید شکایت خود را جهت بازرسی ثبت فرمائید.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # عرض تبریکداود بهادر 21 اسفند 1393 ساعت 06:46
با سلام خدمت جناب آقای نمازی عزیز و کلیه دوستان. آقای نمازی تبریک عرض می کنم.امیدوارم در این مسوولیت مهم موفق باشید و همانگونه که ادعا کرده بودید و تاکنون هم الحق والانصاف بدرستی ازحقوق اعضا دفاع کردهاید. ان شا,ا...شاهد شکوفایی پروژه ها باشیم. با تشکر.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما