امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

جوابیه هیئت رئیسه مجمع به مطلب اعتراضی سایت

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن شهرداری منطقه 18

احتراما با سلام در پی درج فراخوان برای حضور همگانی اعضای محترم در ناحیه 6 شهرداری منطقه 18 که با پا درمیانی چند تن از نمایندگان پروژه ها و جناب آقای سالوریان مدت تمدید تعاونی را به 4 سال در صورتجلسه ایشان تغییر و حضور همگانی لغو گردید ،  والبته صورت جلسه آن خیلی دیر به اداره تعاون رسید و نامه تمدید تعاونی بر اساس 3 سال از تاریخ اتمام آن در خرداد 91  فرستاده شده بود . و این عمل موجب خسارات 2 میلیون تومانی جهت هزینه های برگزاری مجمع  مجدد و ثبت شرکتها در خرداد سال آینده و همچنین صرف وقت کلیه  مسئولین که هنوز نیامده برای ارسال گزارش به اداره تعاون  دو ماه تاخیر دارند  و مشغله نا خواسته جهت فراهم نمودن مقدمات مجمع  ، باعث تاخیر غیر منتظره در رسیدگی به وضعیت  حساب ها و پروژه ها از جمله پروژه خود ایشان یعنی نخل خواهد گردید . و اداره تعاون در ارسال نامه ها بسیار سریعتر از ایشان عمل نموده است . آقای مجید لک  جوابیه ای برای اینجانب ارسال نموده اند . که نه به دلیل واهمه از پیگیری در مراجع قضائی  بلکه مطابق قوانین نشریات آن را کاملا و بدون کوچکترین دخل و تصرف در همان شکل و مکان مطلب  اصلی بدون محدودیت اندازه درج می نمائیم . و البته این وظیفه را برای هریک از دوستانی که احساس می نمایند در مندرجات ما ستمی بایشان روا شده است مطابق قانون و رسالت  فرهنگی این تارنما انجام خواهیم داد . کافی است مطلب خود را برای اینجانب ارسال بفرمائید.

باسلام وعرض ادب خدمت تمامی اعضای محترم ومعزز 
بنده لازم میدانم درمورد برخی اتهاماتی که آقای نمازی به بنده وبقیه هیات رییسه مجمع مورد نظرشان زدند توضیحاتی بدهم که برای تمام این مطالب مدارک ومستندات موجود است:
1-اولا آقای نمازی کم وبیش درجریان تغییر وتحولات صورتجلسه انتخابات بودند ومیدانستند که درصورتجلسه قبلی اکثراعضا خواستار وجود کارگروه های تخصصی برای هرکدام از پروژه ها به تفکیک بودند که این مسئله درصورتجلسه که آقای ناظم برای امضا به ناحیه 6(محل کاراعضای هیات رییسه)آوردند نبودوماهم مصرانه خواستاردرج این مطلب(وجود کارگروه برای هر پروژه) بودیم.
2-ثانیا" درصورتجلسه نوشته شده درحضور نماینده اتاق تعاون آقای فرجی که ساعت 7 شب بعد ازانتخابات دردفتر تعاونی مسکن نوشته وبه امضای همه حضار رسید درج شده بود که فقط درصورت پیشرفت فیزیکی پروژه هاحق الجلسه وحقوق مدیر عامل و اعضای هیات رییسه و حق الزحمه بازرس یا بازرسین برابر قوانین وزارت کار به آنها پرداخت گردد که درصورتجلسه ای که آقای ناظم برای امضای ما (اعضای هیات رییسه مجمع )آورده بودن جمله -برابر پیشرفت فیریکی پروژه- حذف شده بود که ما بازهم پافشاری کرده ومصرانه خواستار درج کلمه- درصورت پیشرفت فیزیکی پروژه ها -برای پرداخت حقوق ومزایای اعضای هیات رییسه وبازرس ویابازرسین بودیم.
3-سوما" درصورتجلسه امضا شده دردفتر تعاونی مسکن(که درمورد بالای توضیحاتش داده شد) ما خواستار حسابرسی دقیق مالی نوع عملکرد هیات رییسه قبلی توسط شرکتهای حسابرسی معتر ثبت شده وارائه نتیجه ظرف مدت سه ماه به اطلاع اعضاء ازطریق مجمع عمومی بودیم درحالی که درصورتجلسه ای که آقای ناظم برای ما آورده بود فقط بصورت کلی نوشته شده بود که -مقررشد صورتهای مالی مذکور حسابرسی گردد -- که این مطالب هم ذکر نشده بود که ما(هیات رییسه انتخابات مجمع) مصرانه خواستار درج این مطلب هم شدیم.
4-درمجمع انتخابات اعضای هیات مدیره وبازرسین مورخه 93/11/20 که اکثر شما عزیزان حضور داشتید بازرس وبازرسین قبلی تعاونی مسکن حضورنداشته وطبعا" هیچگونه گزارشی هم توسط آنان قرائت نگردید که این مطلب مهم هم درصوتجلسه آقای ناظم درج نشده بود که ما این مطلب هم درصورتجلسه اصلاح شده درج کردیم.
5-بند الف صورتجلسه مکتوبه درهمان شب انتخابات نوشته شده بود که گزارش هیات مدیره توسط سرکارخانم به فرجام رییس هیت مدیره قرائت گردید که درصورتجلسه ای که آقای ناظم برای امضاء پیش ماآوردند ما به این بنداین جمله را اضافه کردیم که به علت ناقص بودن گزارش مذکور مورد تایید قرارنگرفت.
درانتها ضمن عرض پوزش ازاینکه با اطاله کلام وقت شریف شما اعضاء محترم ومعزز را گرفتم میخواستم به برادرخوب وعزیزم آقای نمازی یادآوری کنم که درصورتی که میخواهند مطلبی رادرسایت خود ویا هرجا درج ویامطرح کنند باید مستند بوده وبه راحتی نمیتوان به کسی تهمت ناروا زد واگر این مطلب بنده حقیر که ازبازسین آن مجمع حماسی وشورانگیز دربیستم بهمن سال 93 برگزار شد بودم در این کامنت درج نگردد ضمن اینکه به سلامت کاری ووجدانی آقای نمازی متاسفانه شک کرده ،علی رغم میل باطنی مجبور به پیگیری اتهام ایشان درمراجع قضایی خواهم شدوکلیه مستندات پیرامون عرایضی که دربالا به محضرشریفتان عرض شد به نحو شایسته به اطلاع کلیه دوستان خواهد رسید.
کلام آخر...
دوستان بیاییم درقضاوتهایمان پیرامون انسانها عجول نباشیم وآخرت خود را به این دنیای پست وبی ارزش نفروخته وچشمهای خودرابازکرده ودوست ودشمن را بهتر بشناسیم.
یاعلی مدد 
دست حق نگهدار تمامی شما دوستان خوبم
بنده کمترین مجید لک ناظر مجمع بیستم بهمن ماه 93

بازگشت به منوی اصلی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار

آخرین بروز رسانی در شنبه, 16 اسفند 1393 ساعت 21:35

نظرات  

 
+6 # پاسخ: جوابیه هیئت رئیسه مجمع به مطلب اعتراضی سایت امیر 16 اسفند 1393 ساعت 21:43
سلام واقعا متا سفم اگر آنچه که می بینم درست باشد. که آقای میبدی با هزینه شخصی برای دفاع از منافع و حقوق اعضا این چنین خود را به خطر می اندازد. و حتی برای اعتراض در حد امکان از ما در خواستی نداشته و در اوج تواضع و فروتنی رسالت فرهنگی خود را دنبال می نماید. و صورت جلسه را برای امضا به اینور و آنور می برند. در حالی که این مسئله همانقدر که وظیفه ایشان است وظیفه سایرین نیز هست. و لی او آن را احساس نموده و سایرین حتی به آن فکر هم نکرده بلکه منتظر آوردن صورتجلسه بوده اند .
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+6 # پاسخ: جوابیه هیئت رئیسه مجمع به مطلب اعتراضی سایت محمدی 16 اسفند 1393 ساعت 21:48
سلام آقای نمازی همانگونه که تاکنون عمل نموده ای باز هم ادامه بده چون مثل کوه پشت سرت ایستاده ایم و از هیچ چیز نگران نباش
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # پاسخ: پاسخ: جوابیه هیئت رئیسه مجمع به مطلب اعتراضی سایترضا د 17 اسفند 1393 ساعت 10:04
البته باید مثل کوه پایدار و مقاوم باشیم ولی نباید در جای خودمان بی تحرک بمانیم و باید پا به پای جناب نمازی و دیگر عزیزان دلسوز پیگیر کارها باشیم.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # اسامی هیئت رئیسهساسان 17 اسفند 1393 ساعت 06:00
آقای نمازی سلام لطفا اسامی کامل هیئت رئیسه را بگوئید تا حد اقل برای دفعات آینده مواظب باشیم
پاسخ مدیریت تارنما : احتراما با سلام و تشکر از بازدید شما از این مطلب .وضع میکروفون و بلندگو در مسجد آنقدر بد بود که اسامی به وضوح شنیده نمی شد. چه رسد به جزئیات رای گیری و مطالب و اینجانب شخصا موضوع را به آقای ناظم اطلاع دادم و همچنین عده زیادی در جریان انتخاب هیئت رئیسه قبل از رای گیری قرار نگرفتند ولی اسامی هیئت رئیسه موقت مجمع زیر صورتجلسه های مربوط به مجمع نیز می باشد. آقای حسن یعقوبی رئیس و آقای حسین رحمانی و آقای مجید لک ناظرین و آقای یاسر علی مددی منشی جلسه بودند . که همگی از کارمندان ساختمان ناحیه 6 شهرداری منطقه 18 تهران بودند.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # مجمع با شکوهامیر 17 اسفند 1393 ساعت 06:53
سلام دوستان عزیز مثل اینکه اصلا خبر نداریم که این مجمع با شکوه را مدیون زحمت ها و شکایت ها و دوندگی های آقای میبدی هستیم . و ندیدیم که در سایت و وایبر و وات ساپ چگونه از حق و حقوق ما دفاع کردند. و مثل اینکه یادمان رفته نامه تائید رسمی سایت ایشان را به عنوان تنها منبع اطلاع رسانی شفاف و درست امضا کرده ایم . وگرنه مثل سالهای گذشته فقط خبر نتایج مجمع فرمایشی بدون حضور اعضای را از طریق تلفن به تعاونی میشنیدیم . نباید اجازه بدهیم تواضع ایشان کار دستشان بدهد. زیرا کار دست خود ما خواهد داد. آقای میبدی همواره پشتیبان شما خواهیم بود.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # پاسخ: جوابیه هیئت رئیسه مجمع به مطلب اعتراضی سایتمجید لک ازاعضای هیات رییسه مجمع انتخابات 17 اسفند 1393 ساعت 06:55
باسلام خدمت دوست خوبم آقای امیر
میخواستم به شما عزیزدلم یادآوری کنم آقای ناظمی که مورد اعتماد وحمایت اقایان قاسمی ونمازی بود هربارکه صورتجلسه رابرای امضا به ناحیه میاوردند تغییرات خواسته شده همه اعضای محترم درمجمع 93/11/20 ناقص درج مینمودند وسول من اینست که وقتی دوعزیزی که دربالا نامشان ذکرشدآقای ناظم رابرای کارهای اداری تعاونی به محل کارمیفرستادند آیالازم بود ماهم مرتب درکارایشان دخالت نموده ووقفه درجریان کاربوروکراسی اداری امضا صورتجلسه ایجاد کنیم.
ضمنا دوست خوبم منم همچون بقیه سهامدارم تمام سرمایه مادی 35 سال عمرم را که بازحمت وحلال جمع نمودم رابه پای پروژه نخل ریختم که برخی هرروز چاق وچاقترگردندوطی این چند سال که خیلی ازدوستان حتی اعتراضی به هیات مدیره نمیکردند بنده که همکار آقایان پورراستگو،عباسی،نیکنام ،ضیایی ،ناظم وخانم به فرجام(مسولین وقت تعاونی مسکن منطقه 18) بودم مرتب موی دماغشان میشدم که دراین خصوص شکایتی هم که به امضای 130 نفرازاعضای تعاونی که شاغل درمنطقه هستند،خدمت مسولین وقت منطقه اعلام کردیم که به لطف خدا همین شکایت موجب پیشرفت حدود 30 درصدی پروژه شد واتفاقات خوبی را برای بعضی ازسهامدارن بوجود آورد اما متاسفانه درادامه راه همکارانم درمنطقه که عضواین پروژه بودند پشت بنده راخالی کرده وبنده شدم تنها معترض جدی وشناخته شده وطبعا" منفور برای آقای فراهانی وبقیه همکارانشان درتعاونی که همین پافشاری اخیر ما(هیات رییسه مجمع 93/11/20) براصلاح صورتجلسه باتوجه به صرف وصلاح اعضای معزز تعاونی مسکن منطقه 18 موجب شد که برخی ازمسولینی که دربالا نامشان ذکر شد درداخل منطقه اقدام به سمپاشی وتوهین به اینجانب وآقایان یعقوبی ورحمانی نموده وبه نوعی فرافکنی نموده واذهان همکاران مارادرمنطقه برعلیه ما میشوراندند تا عملکرد ضعیف واقدامات غیرقانونی خودرا که باهمت وشجاعت تحسین برانگیز آقای نمازی به سمع ونظر همه دوستان واعضا تعاونی مسکن رسید را ازنظرها مخفی کنند که خداوند راشاکرم که بنده حقیر را همیشه مورد لطف وعنایت قرارداده که درهمان مجمع هم که بنده ودوستانم به عنوان کاندیدبرای هیات رییسه مجمع ازجای خود بلند شدیم خیلی ازهمکارانم که عضواین تعاونی هستند درمنطقه شهامت نداشتند ازجای بلند شوند وهمانها هم حرفها وبلغورات برخی مسولین فاسد را تکرارکرده وپشت سرماحرف میزدند.
درانتها دراین مجال قصد نداشتم جواب شما دوست خوبم رابدهم فقط درد دل بود وروشن شدن اذهان دوستان والا من وشما وبقیه باید دست به دست هم دهیم واجازه ندهیم خدای نکرده ازاختلاف نظر احتمالی بین اعضاء، برخی ماهیگیران زبده ماهی خودرابگیرند وسوء استفاده کنند.
ازاینکه مطلبم به درازا کشید ازشما وآقای نمازی عذرخواهی میکنم ودست همه پیروان وحق طلبان راستین مکتب امیرالمومنین علی(ع) رامیبوسم وایام شهادت ام ابیها خانم فاطمه زهرا(ص) را خدمت همه دوستان عزیز ومهربانم تسلیت عرض مینمایم.
یاعلی مدد
التماس دعا
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # پاسخ: جوابیه هیئت رئیسه مجمع به مطلب اعتراضی سایتجلال افشار 17 اسفند 1393 ساعت 07:29
باسلام خدمت تمام دوستان واعضا
باید متذکربه برخی ازآقایون بشم اگر چنانچه قصد تخریب یاکوچک کردن آقای نمازی دراین تعاونی هستید کاملا عمل. دراشتباه هستید چون بثمر. رسیدن این شرایط فعلی وآگاهی عمومی اعضا نتیجه تلاشهای بی وقفه ایشان است پس مراقب باشید چون مانند گذشته ازایشان درتمام مراحل کاری واداری پروژه ازاوحمایت خواهیم کرد وتنها نخواهیم گذاشت اگر بفکر اعضاتعاونی هستید یقه کسانی رو بگیرید که با ما این گونه جفا. کردن وبه خودشون اجازه دادن با مال وزندگی یک عده بازی کنن ودرآخر آقای نمازی عزیز مثل سابق پشتیبان شما هستیم ازهیچ کس ترس به خود راه ندهید
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # پاسخ: جوابیه هیئت رئیسه مجمع به مطلب اعتراضی سایتمجید لک ازاعضای هیات رییسه مجمع انتخابات 17 اسفند 1393 ساعت 07:30
باسلام خدمت دوست خوبم ساسان
بنده مجید لک هستم ناظر جلسه
بنده بارها با اصرار دوستان خود درمنطقه وهمچنین پیشنهاد آقایان نمازی وقاسمی برای ورود به کاندیداتوری هیات مدیره مواجه شدم که به دلایل شخصی قبول نکردم درهمان شب انتخابات درمقابل همان مسجد درحضور تعدادی ازدوستان با بردن نام مبارک آقا امیرالمومنین علی(ع) واستعانت ازایشان به آقای نمازی عرض کردم به دلایل شخصی کاندید نشدم اما هرکمکی درتعاونی مسکن نیاز داشت بنده کمترین با کمال توان حاضر به انجام وظیفه هستم
دراخر عرض میکنم هرچه از دوست رسد نیکوست
یاعلی مدد
التماس دعا
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # پاسخ به جوابیه هیئت رئیسه موقت مجمع عمومینوید میثمی 17 اسفند 1393 ساعت 14:44
با عرض سلام و خسته نباشيد
جناب آقاي مجيد لك در مطلب ارسالي اشاره كردند كه ايشان و ديگر اعضاي هيئت رئيسه موقت مجمع مورخ 20/11/93 به منظور پيگيري و احقاق حقوق اعضا برروي درج مواردي شامل تشكيل كارگروه ها، پرداخت حقوق در برابر پيشرفت فيزيكي، انجام دقيق حسابرسي، ناقص بودن گزارش رئيس هيئت مديره و ... تأكيد فراوان كرده و پس از صرف وقت بسيار بالاخره اين مطالب را در صورتجلسه قيد كردند. ولي ايشان نگفته اند كه چرا ثبت مهمترين مسأله يعني تمديد مدت فعاليت تعاوني كه همه اعضا و سهامداران و كليه ذينفعان برروي آن تأييد و تأكيد دارند را براي مدت 4 يا 5 سال در همان ابتداي كار درج نكرده و مورد غفلت قرار دادند تا نهايتا اداره تعاون مدت 3 سال را اعلام نمود.
تمامي اقدامات انجام شده در سال 1393 شامل برگزاري تجمعات اعتراضي به عملكرد هيئت مديره قبلي در مورخه هاي 18/6/93 و 1/7/93 و 30/7/93 و ... در دفتر تعاوني، بهم پيوستن اعضاي پروژه ها و پلاكهاي ثبتي مختلف و ايجاد يكپارچگي و اتحاد جهت اعلام حضور و انتقال مراتب اعتراض به مديريت وقت، ارسال شكايات متعدد به مراجع ذيصلاح و ارگان ها و نهادهاي مختلف و ... همگي زمينه ساز حضور اعضاي هيئت مديره جهت برگزاري جلسه و تعامل و ارتباط با اعضا گرديد و از اين طريق نمايندگان اعضا خواسته بحق ايشان را شامل اصلاح ساختار تعاوني، برگزاري مجامع عمومي و انتخابات و لزوم قانوني شدن كليه فعاليت هاي تعاوني به مديريت منتقل نموده و از اين طريق زمينه برگزاري مجامع نوبت اول، دوم و سوم فراهم گشت با اميد به اينكه پس از تثبيت كادر مديريت جديد بتوانيم مسائل و مشكلات گذشته را پيگيري و آشكار نموده و پس از شفاف سازي اتفاقات گذشته بستر و زمينه براي حركت بسوي آينده و پيگيري مسائل پروژه ها و انجام كليه اقدامات لازم جهت پيشبرد اهداف پروژه ها حاصل گردد. دستيابي به اين اهداف بلند تنها درصورت وجود تعاوني و تمديد مدت فعاليت قانونی تعاوني ميسر مي باشد ولي متأسفانه بدليل فوت وقت بسيار امكان فعاليت تنها بمدت چند ماه ممكن گرديد. ضمن اينكه برگزاري مجدد مجمع عمومي در چند ماه آينده سبب اتلاف انرژي، وقت و هزينه مي گردد كه اينجانب فكر مي كنم هزينه برگزاري مجمع مجدد و ثبت شركت ها و ... خيلي بيشتر از 2 ميليون تومان اعلام شده باشد. لذا مواردي كه بنظر اينجانب رسيده است را بحضورتان عرض مي كنم.
- اميدواريم كه بتوانيم در آينده از اين مشكلات تجربه لازم را در جهت حركت عالي تر در مسير پيشرفت كسب نمائيم.
- اعضاي هيئت مديره و بازرسين جديد را ما خودمان طي يك انتخابات سالم و حقيقي انتخاب كرده ايم و تنها با حمايت كامل و صددرصدي از ايشان مي توانيم زمينه ساز محقق شدن پيشرفت ها و حركت هاي بزرگ در آينده باشيم.
- شروع عمليات نقل و انتقال فيزيكي تعاوني و پس از آن تحويل كليه مدارك و مستندات مربوط به اعضاء، پروژه ها، قراردادها و ... از مديريت سابق به هيئت مديره جديد در مورخ شنبه 16/12/93 را به اعضاي محترم هيئت مديره، بازرسين و كليه اعضا و سهامداران گرامي تبريك عرض نموده و اميدواريم با نزديك شدن به آغاز سال نو موعد تغييرات مثبت و بهبود همه جانبه وضعيت تعاوني هم آغاز گردد.
با تشكر- ميثمي 17/12/93
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # پاسخ: پاسخ به جوابیه هیئت رئیسه موقت مجمع عمومیمجید لک ازاعضای هیات رییسه مجمع انتخابات 18 اسفند 1393 ساعت 06:06
باعرض سلام خدمت دوست عزیزم آقای میثمی
خدمت حضرتعالی عرض کنم درفیلم مجمع 93/11/20 که درروز 93/12/17 درحضور جمعی ازدوستانتان همراه هم مشاهده کردیم آقای ناظم اشاره مشخص ومعینی به ماده 6 اساسنامه درخصوص مدت تمدید فعالیت تعاونی نکردند وبه تعبیری چون برای خودشان وهمکارانشان در هیات مدیره قدیم مسئله تمدید فعالیت اساسنامه احتمالا بارمسولیت ویک سری مشکلات قانونی ایجاد میکرد سرسری ازاین مسئله عبورکرده واساسنامه ای هم که آورده بودند برای امضاء خودشان ازقول بنیاد تعاون وافراد متخب اعلام کردند که 3 سال به تایید رسیده وماهم به حرفهای ایشان اعتماد کرده وآن را امضاء کردیم ومجددا" خواهش من اینست زیاد درحاشیه نرویم وازاصل قضیه دور نشویم ومراقب اطراف واکناف تعاونی باشیم.
یاعلی مدد
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # تشکرزمانی 17 اسفند 1393 ساعت 17:34
با سلام خدمت شما جناب میبدی و همگی دوستان عزیز . ما همگی در یک گروه قرار داریم و منافع مشترک داریم و با همت شما دوستان و رهبری جناب میبدی و دیگر دوستان ان شاالله به نتیجه می رسیم و ما قویا از شما پشتیبانی می کنیم.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # قابل توجه عزیزانی که عجولانه با مسائل برخورد میکنندناظم 26 اسفند 1393 ساعت 22:02
با سلام به کلیه اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18
بر خود دیدم موضوعاتی را که عزیزان بصورت غیر منطقی به دیگران نسبت میدهند را موشکافی و بدون ذکر نام و تهمت به دیگران انتقاد خود را اعلام نمایم
به قدرت میتوانم بگویم که پیگیری و برگذاری انتخابات را پایه گزار بودم و در ایجاد این فضا دوستانی به بنده کمک و هم فکریدادند که از این طریق از آنها تشکر میکنم
خدمت عزیزی که تاخیرتائید مدارک مجمع را قصور بنده دانسته میرسانم که پیش نویس صورت جلسه مجمع و تغییرات بعدی اعمال شده در آن که باعث ایجاد تاخیر شده گواه بزرگی بر رد این ادعا بوده که در صورت نیاز آنها را جهت اطلاع اعضا محترم در اختیار آقای میبدی قرار خواهم داد
در اینجااز آقای مهندس میبدی و آقای قاسمی و آقای محمدی و آقای میثمی و ..دیگر عزیزانی که از ابتدای برگزاری جلسات در خدمت شان بوده ام دست یاری می طلبم تا جهت روشن شدن اذهان عمومی شرحی از عملکرد بنده را بیان نمایند
در پایان خدمت عزیزان که از نام امیر مومنان جهت توضیحات خود استفاده مینمایند عرض کنم که تهمت و قضاوت عجولانه هیچ جای در اسلام و دین علی ندارد پس بهتر است جای توجیه مسائل ، دقت بیشتری در عملکرد خود داشته باشیم
با تشکر
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما