امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

هشدار قانونی : تمدید دوره تعاونی هنوز تائید نشده است

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

هرگونه فعالیت اقتصادی تعهد آور و برداشت از حساب های تعاونی با توجه به عدم تائید دوره تعاونی و عدم وجود سمت های قانونی در هیئت مدیره سابق و  رد  شدن بودجه سال  93 تعاونی در مجمع عمومی غیر قانونی بوده و شدیدا تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

اعضای محترم تعاونی مسکن شهرداری منطقه 18

احتراما به عرض می رساند.نامه های مربوط به تائید مجامع عمومی سال 1393 تعاونی بدون هیچ گونه دلیل قابل قبول از روز 26 بهمن تا کنون  در اداره تعاون کل استان تهران  بلوکه شده  و هیچ پاسخی به آنها داده نشده است.و البته  به زودی در مورد نحوه برخورد با این فساد اداری تصمیم گیری خواهد گردید . بنا براین همانگونه که انتخابات موفق  هیئت مدیره با احراز 90 درصد کل آرای مجمع تا کنون تائید نشده و به این بهانه (خالی از وجاهت قانونی) از تحویل تعاونی خود داری می گردد ، تمدید دوره تعاونی نیز تائید نگردیده و افراد حاضر در تعاونی هیچ گونه سمت قانونی ندارند. و جلساتی که برگزار می نمایند و تصمیمات آنها  . فاقد هر گونه ارزش قانونی می باشد. این مسئله به خصوص برای تصمیمات آنها در برداشت از حساب های تعاونی به هر بهانه و شکل جنبه خیانت در امانت و جعل عنوان هیئت مدیره به خود خواهد گرفت و در اولین فرصت تعقیب کیفری آن صورت خواهد پذیرفت . همچنین به اشخاص حقیقی و حقوقی  که به عنوان پیمانکار یا سازنده یا عناوین اقتصادی دیگر وارد مذاکره با این افراد می گردند هشدار داده می شود.تا تائید رسمی  صحت مجمع ، تعاونی وجود ندارد و هرگونه توافق با افرادی که خود را هیئت مدیره تعاونی معرفی می نمایند  فاقد اعتبار قانونی می باشد. یاد آوری می گردد که تمدید دوره تعاونی پیرو تائید مجامع عمومی سال 93 و در نتیجه آغاز به کار هیئت مدیره جدید  خواهد بود . و تا آن زمان فقط مسئولیت حفظ و نگهداری اموال و مدارک تعاونی به عهده این افراد بوده وهیچ گونه اختیارات دیگری ندارند.

بازگشت به منوی اصلی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 11 اسفند 1393 ساعت 00:07

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما