امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

آگهی مجمع عمومی فوق العاده نوبت سوم و عادی نوبت دوم ( مقررات مجمع *)

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن شهرداری منطقه 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

احتراما با سلام با توجه به پرسش برخی دوستان در مورد مجمع عادی و فوق العاده به عرض میرسد که مجامعی که به منظور امور جاری و پیش بینی شده در هر سال برگزار می گردد مجمع عادی هستند. مانند مجامعی که برای انتخاب هیئت مدیره هر سه سال و یا بازررسین هر سال برگزار می گردد. اما مجامعی که با دستور تغییرات در اساسنامه و یا کلیات تعاونی برگزار می گردد و لازم نیست که در زمان خاصی از سال برگزار شود. مجمع فوق العاده نامیده می شوند. از نظر تعداد لازم برای رسمیت در مجامع فوقالعاده  نوبت اول دو سوم اعضا لازم است وبرای نوبت دوم  مثل جلسه گذشته در 4 بمهن اکثریت اعضا کافی است یعنی نصف به اضافه 1  اما در نوبت سوم با هر تعداد رسمیت خواهد یافت . و تغییرات اساسنامه و تمدید تعاونی صورت خواهد پذیرفت .ولی برای مجامع عادی یعنی انتخاب هیئت مدیره و بازرسین و تصویب تراز مالی سالیانه بودجه سال جاری ، تعداد لازم برای رسمیت جلسه نوبت اول اکثریت اعضا یعنی نصف به اضافه 1 می باشد و برای نوبت دوم هر تعداد کافی است .در اینجا باید مراقب باشیم که حدود صد نفر که برگه رای گرفته بودند در مجمع  اخیر شرکت ننمودند تا به حد نصاب نرسد و در مجمع دوم مانند یک لشکر حجوم آورده و نتیجه مجمع را به ضرر اعضا تغییر دهند. اعضائی که برگه رای ندارند اگربتوانند فروشنده اول که وکالت نامه اصلی را امضا نموده  پیدا نمایند و به اتفاق او به دفتر خانه بروند می توانند حق شرکت در مجمع عمومی و رای دادن را به وکالت امه خود اضافه و برگه رای بگیرند. پس زمان اقدام را به فردا نیندازید.همه کارمندان و بازنشستگان شهرداری منطقه 18 که طرف شما در دفتر خانه خواهند بود ،افراد محترمی هستند که از وضع فعلی تعاونی  ناراحت و جزو معترضین می باشند و مطمئنا بدون هیچ چشمداشتی با شما همکاری خواهند نمود.

آنها از هیچ تلاشی  برای متفرق نمودن اعضای محترم معترضی که یک صدا بر ای حاکمیت قانون در تعاونی برخاسته اند فرو گزار نخواهند نمود. در این مقطع موفق گردیدند. مجمع گذشته را از حد نصاب بیندازند. و برای مجمع آینده هم تدارک فراوان دیده اند. ایجاد بحث های انحرافی و جانبی  و یا معرفی قهرمانان و دلسوزان  کاذب و  وابسته به خودشان ، از ترفند های آنان است . اینجانب به عنوان حقیر ترین عضو این حرکت منسجم از همه دوستانی که برگه رای دریافت نموده اند عاجزانه استدعا می نمایم از هم اکنون برای 20 بهمن بنامه ریزی نمایند.و اگر واقعا امکان حضور ندارند نماینده ای را به دفتر تعاونی معرفی فرمایند. این آخرین فرصت ماست. واگر اگر موفق نشویم فقط باید بگوئیم وای بر ما ... از آن پس هرکس که بخواهد نسبت به ویرانی پروژه اش اعتراضی نماید باید به دوسوال پاسخ دهد. اول اینکه برگه رای را گرفتید ؟و دوم در مجمع به حاکمیت سلامت  و قانون رای دادید؟ آنگاه :

چون نیک نظر کرد و پر خویش برآن دید  .............. گفتا زکه نالیم که از ماست که بر ماست.

بازگشت به منوی اصلی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین

 

 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 06 بهمن 1393 ساعت 10:34

نظرات  

 
+4 # پاسخ: آگهی مجمع عمومی فوق العاده نوبت سوم و عادی نوبت دوم ( مقررات مجمع *)محمدیان 06 بهمن 1393 ساعت 13:58
سلام به دوستان همراه وسخت کوش .با طراحی چارت تشکیلاتی وثبت نام از واجدین شرایط و علاقه مند به فعالیت در کار گروه ها ودعوت از کارشناسان خود پروژه ها که کم هم نیستند و به رسمیت شناختن کار گروه ها در اساسنامه و هییت مدیره جدید .شاهد حضور بیشتر اعضا خواهیم بود ودر جلسات ماهانه هر چه سریعتر به مشکلات تمام پروژه ها رسیدگی خواهیم کرد با هییت امنا و نمایندگان خود ارتباط داشته باشید و...در جلسات بعدی از تما م پلاکها نماینده خواهیم داشت و قانونی عمل می کنیم .یا علی . محمدیان .
پاسخ مدیریت تارنم : احتراما با سلام و تشکر از ابراز لطف شما چند نکته را لازم به ذکر می بینم
1- هیئت امنای اصلی یا کار گروه یا هر تشکیلات دیگری باید با دعوت از همه اعضای هر پروژه تشکیل گردد تا حقی از کسی ضایع نگردد. به خصوص در پروژه های پر جمعیتی مانند 2124 و 2058 و این فقط از هیئت مدیره آینده بر خواهد آمد.
2- کار گروه یا هر عنوان دیگری فقط در ناحیه پروژه خود فعال خواهد بود و در چهار چوب اساسنامه رابط بین اعضا و هیئت مدیره و حافظ منافع آنها هستند.
3- کانال نظارتی این تشکیلات برای ضمانت اجرای تصمیمات قانونی خود بازرسین تعاونی خواهند بود.
به همین منظور باید تعداد بازرسین را تا حدممکن افزایش دهیم که در مجمع عمومی از خواسته های ما ست که در جلسه بررسی اساسنامه با حضور جنابعالی تقدیم هیئت مدیره گردید.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+7 # پاسخ: آگهی مجمع عمومی فوق العاده نوبت سوم و عادی نوبت دوم ( مقررات مجمع *)یکی ازاعضا 06 بهمن 1393 ساعت 17:03
باسلام خدمت همه
خواهشمندیم دست به دست هم بدهیم تابتوانیم همگی باآرامش خاطرسال 93 را به پایان برسانیم وبرای آینده خودوفرزندانمان تلاش کنیم حق گرفتنی است 20 بهمن روزاتحادوسرنوشت اعضاتعاونی منطقه 18 خواهدبود.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # تشکر از حضور پزشورمحمدیان 06 بهمن 1393 ساعت 19:17
سلام .باتشکر از تمامی دوستان واعضایی که در مجمع روز شنبه حضور پیدا کردند .دوستان با این خیل عظیم به تمامی مشکلات چیره خواهیم شد وپروژه ها یکی پس از دیگری رارونق خواهیم داد .فقط با یک حرکت هوشمندانه و هماهنگ در مجمع سوم .و... اعضای محترم با نمایندگان و هییت امنا ی فعلی که از پلاکهای مختلف می باشند ارتباط وتعامل داشته باشید .محمدیان .
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # مدیرعاملOzv 07 بهمن 1393 ساعت 08:05
باسلام
جناب آقای مهندس میبدی
باتشکر از زحمات شما و همه اعضا
در انتخابات مجمع بعلت کم بودن تعداد کاندیدهای هیئت مدیره ، انتخاب اعضای هیئت مدیره کمی با محدودیت برایمان صورت میگیرد که البته پیشنهاد های آقای میبدی جهت انتخاب از میان همین تعداد محدود در اولویت انتخاب ماست. اما در این میان نکته مهم توجه به نقش مدیرعامل است . یادمان باشد انتخاب مدیر عامل به اندازه انتخاب هیئت مدیره در این جهاد اهمیت دارد فلذا باید مدیر عامل حتما شخصی آگاه با تحصیلات فنی و معلومات حقوقی باشد . کسی که حرکت بزرگ اعضا را هدایت نموده و بهبود بخشد .
یادمان باشد هیئت مدیره اسبق حتما در جهت حضور مجدد در هیئت مدیره آتی برنامه ریزی میکنند فلذا اگر موفق نشوند حتما روی سایر سمت های تعاونی برنامه ریزی خواهند کرد.
همچنین باید در مجمع روز 20 بهمن مانع از شلوغ کاری های برنامه ریزی شده یا صحبت های بی مناسب با موضوع مجمع که صرفا برای برهم زدن و اختلال در روند انتخابات خواهد شد جلوگیری کنیم .
جناب آقای میبدی عزیز خواهشمندیم از همین امروز برای انتخاب مدیرعامل اقدام کرده و کاندیدهای این سمت را بهمراه رزومه معرفی کنید. چراکه اگر این سمت بدست نا اهلان بیافتد تمام تلاش ها و زحماتمان بی نتیجه خواهد بود .
پاسخ مدیریت تارنما :
احتراما باسلام و سپاسگزاری از ابراز لطف شما انتخاب مدیر عامل از وظائف و اختیارات هیئت مدیره آینده است . و ما بر قانونی بودن و وجود شرایط و تعهدات لازم تاکید و تلاش خواهیم نمود. اگر افتخار خدمتگزاری در سمت بازرس را داشته باشم که کارم کمی راحت تر است . وگرنه باز هم در کنار اعضا هیچ اقدام غیر قانونی را بدون واکنش نخواهیم گذاشت.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # اعلام نارضایتی ساکنین منطقه از شهردار چهاردانگهنوید میثمی 07 بهمن 1393 ساعت 08:07
با عرض سلام و خسته نباشيد
پس از مجمع روز شنبه 4 بهمن كه مدير عامل غايب به ناگهان در انظار عمومي ظاهر گرديده و ما را متعجب نمودند و در ادامه به مظلوم نمائي و ايراد سخنان تكراري و هميشگي از پيگيري كارها و انجام امور اداري و جاري پروژه ها و ... پرداختند با اين تفاوت كه در گذشته در جمع چند نفر از اعضا به دفاع از خود و دادن وعده و وعيدهاي واهي مي پرداخت ولي اينبار در جمع بيش از 250 نفر از اعضايي كه براي احقاق حقوق از دست رفته شان در مجمع حاضر بودند سخن مي گفت و نهايتا با بدرقه خاطره انگيز حاضرين جلسه را ترك كرد. به گفته تعدادي از اهالي و ساكنين چهاردانگه و كاركنان شهرداري ديشب مورخ 6/11/93 در حوالي ساعت 19-18 بعدازظهر با حضور تعداد كثيري از اهالي و كسبه و معتمدين سطح منطقه اعتراضاتي به نحوه عملكرد و اقدامات شهردار چهاردانگه انجام شده است. گويا سوء مديريت، ناكارآمدي و معضلات بروز كرده در تعاوني مسكن در شهرداري چهاردانگه نيز تكرار شده و اين وحدت رويه همچنان حفظ شده است.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # یاد آوریر-م 08 بهمن 1393 ساعت 05:06
باسلام وعرض ادب یاد آوری این مورد را لازم میدانم که باید توجه داشت مبنی بر اینکه مبالغی را که این آقایان برداشت کرده ویا به خاطر تعطیلی پروژه هاکه باعث بدهکاری به پیمانکار ها شده اندرا باید در نظر داشت که فردا روزی تعاونی وارث خرابکاری این آقایان نباشد .در روز 4بهمن ماه در جلسه من شاهد گفتگوی دو نفر از پیمانکاران حاضر در جلسه بودم که اضهار داشتند بخاصر تعطیلی پروژه هایشان کلی متضرر شده اند و تهدید میکردند که شکایت خواهند کرد. باتشکر.
پاسخ مدیریت تارنما :
احتراما با سلام مطابق ماده 71 اساسنامه خسارات وارده به تعاونی ناشی از تخلفات و سو مدیریت ها باید توسط مدیر عامل و هیئت مدیره و بازرسین ژرداخت گردد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # شمارش آرای انتخاباتعضو 11 بهمن 1393 ساعت 06:56
باسلام
آقای مهندس میبدی
خواهشمندم در روز مجمع مورخ 93/11/20 ، پس از رای گیری و برای شمارش آرا حتما شما و آقای میثمی و آقای محمدیان همراه صندوق آرا باشید . شما نماینده های ما هستید و برای اینکه شلوغکاری نشود و در آرا دستبرد نشود، شما نباید چشم از صندوق آرا بردارید . آرا باید در همان مسجد شمارش شود . از انتقال آن به دفتر تعاونی باید خودداری شود . حتی شمارش نباید به روز بعد موکول شود . همه چیز باید در همان مسجد انجام شود .
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما