امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

جلسه اعلام رسمی اسامی داوطلبین تائید شده هیئت مدیره و بازرسین - قسمت دوم و خبر جدید مهم****

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

خبر مهم جدید تمدید زمان گرفتن برگه رای اعضای محترم واجد شرایط رای دادن که تاکنون موفق به اخذ برگه رای نشده اند.

شنبه 4 بهمن از ساعت 8 صبح تا 12 می توانند در دفتر تعاونی برگه  حضور در مجمع تهیه نمایند

احتراما با سلام بدینوسیله قسمت دوم  گزارش جلسه  اعلام رسمی اسامی داوطلبین  تائید شده هیئت مدیره و بازرسین  به عرض شما سروران گرامی می رسد.

سه شنبه 20 دی ماه   داخل جلسه  وپس از آن  آقای سهراب بیات داوطلب  هیئت مدیره به معرفی خود پرداخته که اینجانب یک جانباز و از بیان گزاران تعاونی بوده و تلاشهای بسیاری را برای پروژه های مختلف انجام داده ام که از جمله آن خرید 11000 متر زمین پروژه  2/2058  به قیمت متری 120000 تومان بوده است. و در حالیکه از شرایط ایجاد شده در سالهای اخیر تعاونی رنج میبردیم و احساس مسئولیت می نمودیم  گروه ما شکایت های خود را از سال  90  شروع نموده ولی موفق به  پاره کردن  حلقه این زنجیر ا یجاد شده توسط مدیر عامل نشده بودیم تا اینکه با شروع حرکت های دوستان  مدارک مهمی را در اختیار ایشان قرار دادیم  و در حقیقت در پشت پرده به آنها کمک نمودیم . اکنون هم بر اساس  احساس مسئولیت و نجات  آن چیزی که خودمان ساخته ایم از نابودی کامل  پا به میدان گذاشته ایم  .

پس از ایشان جناب آقای علیرضا  ناظم  داو طلب حضور در جمع بازرسین  لیسانس مکانیک و فوق لیسانس عمران که مدت کوتاهی است از طرف شهرداری منطقه 18 برای نظارت  بر حسن انجام برخی امور اداری به تعاونی مامور شده اند ، ضمن معرفی خود  ، به فعالیت های مثبت گذشته در خصوص برخی پروژه ها در دوران ریاست هیئت مدیره خود پرداختند . از جمله  گرفتن مجوز 11 و 12 طبقه برای پلاک هائی که حد اکثر عرف آن فقط 5 طبقه بوده و خدمات بسیار ی که در شهر داری و تعاونی به انجام رسانیده بودند. مانند برگزاری مجامع عمومی واقعی در  دوران  حضور خود در تعاونی و پیشرفتهای مقطعی پروژه ها در آن دوران که همگی شاهد آن بوده اند. و اینکه یک روز پیش از بازگشت از سفر حج از مکه  سمت ایشان را  لغو می نمایند. و اکنون به خاطر احساس مسئولیت  در قبال تعاونی که زمانی دوران  شکوفائی را داشته است . برای سمت بازرسی  داوطلب گردیده ام . ایشان از معدود چهره های محبوب  و موفق در انجام وظیف خود در تعاونی بوده اند.

سپس جناب آقای رضا مدرسی داوطلب حضور در جمع بازرسین لیسانس فیزیک از کشور کانادا وفوق لیسانس عمران از دانشگاه تهران دانشکده فنی به معرفی خود پرداخته و سوابق مدیریت خود در بخش خصوصی و همچنین حضور در هیئت مدیره شرکت های دیگر ار مطرح نمودند. ایشان به لزوم وجد بازرسین  دقیق و فعال برای پیش برد اهداف تعاونی و پروژه ها تاکید نموده و اعلا کردند. که فقط از طریق مسیر های  شفاف و قانونی و کاملا  سالم هست که می توانیم به ثمر رسیدن پروژه ها زا شاهد باشیم و در این میان مهمترین و اساسی ترین نقش را بازرسین  تعاونی خواهند داشت . آنهادر حقیقت  پل ارتباطی بین اعضا و هیئت مدیره و مدیر عامل و مرجعی برای استماع و دریافت گزارش ها و شکایت های اعضا هستند .

پس از ایشان آقای مهندس عباس  پورراستگو داوطلب هیئت مدیره  و از مدیران شهرداری منطقه 18 و عضو هیئت مدیره سابق خود را معرفی نمودند.

آقای یوسف عباسی داوطلب هیئت مدیره و از اعضای هیئت مدیره سابق نیز طی جملات کوتاهی خود را معرفی نمودند.

پس از ایشان آقای داوود کردگاری از اعضای اسبق  هیئت مدیره طی جملات کوتاهی  به معرفی خود پرداختند.

در این لحظه آقای بلوکی داوطلب سمت بازرس به جمع حاضرین در جلسه پیوستند. و ضمن معرفی خود  به  لزوم تعهد داوطلبین هیئت مدیره برای ایجاد کارگروه پرداختند.

پس از ایشان سر انجام نوبت به اینجانب رسید . که خود را به عنوان داوطلب سمت بازرس معرفی نمایم . به نام خدا اینجانب فضل الله نمازی میبدی  فارغ التحصیل  مهندسی مکانیک  از دانشکده فنی دانشگاه تهران  و درای  سابقه مدیریت و عضویت هیئت مدیره در شرکتهای  خصوصی   چند بار به دلیل امضا ننمودن اسنادی که به صحت آنها اعتقاد نداشتم حتی شغل خود را از دست داده ام ولی به دلیل تخصصی بودن رشته شغلی مجدد به کار مشغول شدم .فعالیت های اخیر این حقیر  تحقیقات علمی  در خصوص موضوعات متنوعی مثل فضا و زمان تاریخ و باستان شناسی و دیرین شناسی  بوده و از زندگی خود لذت می بردم  . سال 91 با توجه به خوشنامی شهرداری منطقه 18 به واسطه فعالیت های گسترده عمرانی در منطقه 18 به جمع تعاونی پیوستم و بعد از مدت یکسال که تعطیلی پروژه 2058 و 2114 را غیر قابل حل و تحمل دیدم  شروع به اعتراض نموده و از تعداد نجومی اعضای آنها  به این نتیجه رسیدم که دور از هم بودن و عدم ارتباط بین اعضا و عدم اطلاع رسانی صحیح و شفاف بین آنها  مهمترین ابزار مدیریت برای مسکوت نگه داشتن پروژه ها می باشد. لذا چاره کار را در ایجاد یک سایت اینتر نتی برای اطلاع رسانی  و پیدا نمودن  سایر اعضا  دیده و از آن طریق عده ای که روز به روز در حال افزایش هستند را شناسائی و در کنار هم قرار دادیم .  هر روز تعداد 10 الی 20 تلفن از جانب اعضا دارم که برخی از آنها که تا کنون حدود 17 -18  نفر بوده اند ، منزل مسکونی خود را فروخته تا امتیاز این تعاونی را بخرند و اکنون پس از چند سال مستاجری به دلیل تورم در پرداخت اجاره بهای ماهیانه خود که از هزینه خورد و خوراک و داروی مداوای فرزندان خودتامین می نمایند با مشکل مواجه و سطح زندگی بسیار پائین تری را نسبت به قبل از سرمایه گزار در این تعاونی را دارند. اینجانب وقتی  اظهار نامه های قانونی خود را به بازرسین و هیئت مدیره  دادم که البته هنوز هم  جواب نگرفته ام ، فقط یک عضو بودم و اکنون هم هیچ نیستم .ولی نمازی یک استثنا نیست و مثل اینجانب در بین اعضا بسیار هستند که اظهار نامه قانونی خود را برای طرح شکایت خواهند داد. دوستان  هیئت مدیره امروز چیزی نیست که اگر به آن وارد شدید بگوئید به جائی رسیده ام  . بلکه صحنه رسیدگی به باز ماندگان یک فاجعه است. و برای داوطلبین باز رسی عرض می نمایم وظیفه بازرس  نظارت بر رعایت مواد اساسنامه برای حفظ  حقوق اعضا است . اگر نمی توانید از هیئت مدیره شکایت نمائید و پرونده آنها را به دادسرا بفرستید . نیائید.اگر نمی توانید از مدیر عامل شکایت کنید و پرونده او را به دادسرای انقلاب بفرستید بیخود نیائید. اگر نمی توانید از حق اعضا دفاع نمائید وظایف خود را انجام دهید بیخود نیائید زیرا اظهار نامه دریافت خواهید نمود. و مورد شکایت و پیگرد واقع خواهید شد.

پس از ینجانب که آخرین نفر بودم صحبت های مربوط به کار گروه و نحوه اجرای آن مطرح گردید که به دلیل طولانی بودن و دیر شدن  بسیار زیاد  وقت قرار شد در جلسه ای دیگر در روز بع (چهار شنبه1 بهمن )ساعت 18 مفصلا به آن و اساسنامه پرداخته شود.

باز گشت به منوی اصلی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 02 بهمن 1393 ساعت 10:11

نظرات  

 
+3 # شکستن محاصرهصدری 02 بهمن 1393 ساعت 10:21
دیدید آقای نمازی 3- لیست هیئت مدیره از هر سو محاصره شده است . ما فقط به اعضای جدید رای می دهیم
الف هیئت مدیره 1- آقای علی اصغر قاسمی 2- آقای شهرام رضائی فر 3-فیروز فلاح مهر 4- آقای ارفعی 5- آقای آذری
ب- بازرسین 1- نوید میثمی 2- رضا مدرسی 3- فضل الله نمازی میبدی 4- علی رضا ناظم
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # پاسخ: جلسه اعلام رسمی اسامی داوطلبین تائید شده هیئت مدیره و بازرسین - قسمت دوم و خبر جدید مهم****منتظری 02 بهمن 1393 ساعت 10:30
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
سوال مجدد بنده آیا عضوهای دارای وکالت حق امتیاز هم برای گرفتن کارت رای مراجعه کنند یا خیر؟ :
پاسخ مدیریت تارنما: همه اعضای محترمی که وکالت نامه داشته و در وکالت اولیه اصلی در قسمت مورد وکالت قید شده حضور در مجمع عمومی یا حضوردر جلسات انتخاب هیئت مدیره و حق رای و یا چیزی مشابه واجد شرایط رای دادن هستند و شنبه صبح باید به دفتر جهت گرفتن برگه رای مراجعه فرمایند. همچنین اعضای اصلی که کارمند شهرداری هستند هم باید برای گرفتن برگه رای شنبه صبح مراجعه فرمایند.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # حضور ورای دادن به خودی هامحمدیان 02 بهمن 1393 ساعت 11:32
سلام دوباره . فقط به کسانی رای می دهیم که تعهد نامه و قسم نامه را امضا نمایند و.... فقط به فکر چاره ومشگل باشند .تا شنبه .خدانگهدار
پاسخ مدیریت تارنما:
احتراما با سلام و تشکر از نظر شما ولی ما به عوامل اوضاع فساد سابق حتی اگر هزار قسم نامه هم امضا کنند رای نخواهیم داد. افراد صالحی که تا کنون دروغی از انها نشنیده ایم هر چند نیاز به قسم نامه ندارند. ولی امضای آن ما را دلگرم تر می نماید.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # آزموده را آزمودن خطا استمحمد 02 بهمن 1393 ساعت 12:14
خجالت هم نمی کشند بعد از اینهمه بلا که به سر ما آورده اند باز هم از ما رای میخواهند. من با اقای صدری موافقم و معتقدم آزموده را آزمودن خطا است و فقط چهره های جدید را قبول می کنیم 1- آقای علی اصغر قاسمی 2- آقای شهرام رضائی فر 3-فیروز فلاح مهر 4- آقای ارفعی 5- آقای آذری
ب- بازرسین 1- نوید میثمی 2- رضا مدرسی 3- فضل الله نمازی میبدی 4- علی رضا ناظم
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # فقط یک صدا باشیدALI 02 بهمن 1393 ساعت 12:17
من هم با همه شما موافقم 1- آقای علی اصغر قاسمی 2- آقای شهرام رضائی فر 3-فیروز فلاح مهر 4- آقای ارفعی 5- آقای آذری
ب- بازرسین 1- نوید میثمی 2- رضا مدرسی 3- فضل الله نمازی میبدی 4- علی رضا ناظم
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
-1 # صداقت داشته باشیممحمدیان 02 بهمن 1393 ساعت 12:25
آقای نمازی من دوتا نظر فرستادم و عواملی را فهرست کردیم که از اعضا ی خودمان هستند .صداقت داشته باشید ونظرات را انعکاس دهید .ما نمایندگان پلاک 399 و398 هستیم .نکنه منم با دارودسته ف .ر -.- ن. ی هستم .
پاسخ مدیریت تارنما :
احتراما با سلام و سپاس از باز دید شما . نظر دوم شما خیلی طولانی است که نه به عنوان یک نظر بلکه جادارد با توجه به محتوای زیبا و والای آن به عنوان یک مطلب و مقاله درج گردد. اما در مورد اسامی که حمایت نموده اید تقریبا نام همه داوطلبین را نوشته اید.و در حقیقت هیچکس را با ذکر دلیل شایسته تر از دیگران معرفی ننموده اید. شما برای بازرس حد اکثر حق حمایت از 4 نفر را دارید نه همه 7 نفر داوطلبین را ما نام کلیه داوطلبین را در دوقسمت مطلب در ج نموده ایم و ذکر همه آنها در ستون نظرات مفهومی ندارد. و چون حق اصلاح و تغییر نداریم لذا ناچاریم تااینکه شما اشکالات آن را رفع نمائید و دوباره ارسال فرموده تا درج گردد،صبر نمائیم .با تشکر مجدد نمازی میبدی
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # حمایت از همه داوطلبین یعنی شرکت نکردن در انتخاباتALI 02 بهمن 1393 ساعت 13:34
[با عرض معذرت از دخالت ولی حمایت از همه کاندیدا ها یعنی همان شرکت نکردن در انتخابات این که ما به همه رای بدهیم یعنی آرای خودمان را فقط باطل کرده ایم
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # وای بر ما که چقدر عقبیممحمد 02 بهمن 1393 ساعت 13:40
رای که اسم همه نامزد ها روی آن نوشته شود باطل اعلام می شود اگر هم نشود خود به خود بی اثر است فقط رای را تلف نموده بی آنکه تاثیری در نتیجه داشته باشد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # فرصت محدود است لطفا اطلاع رسانی کنیدیکی از اعضا 02 بهمن 1393 ساعت 12:43
با سلام و تشکر، کاملا موافقم، ما فقط به چهره های جدید رای می دهیم نه آنانکه سالها در کنار فساد سکوت و مماشات وهمکاری نموده اند و کارنامه آنها مشخص است. همانطور که اشاره شده برای هیئت مدیره 1- علی اصغر قاسمی 2- شهرام رضائی فر 3- فیروز فلاح مهر 4-آقای آذری 5-آقای ارفعی و برای بازرسین هم 1- فضل الله نمازی 2- نویدمیثمی 3- رضا مدرسی 4- علیرضا ناظم، با تشکر
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # جهت انتخاب بهترین نفرات برای احراز سمتهای بازرسین و هیئت مدیره به چه کسانی رأی دهیم؟نوید میثمی 03 بهمن 1393 ساعت 07:07
مدیریت محترم سایت و اعضای محترم تعاونی مسکن
باسلام
تاکنون تمامی مجامع عمومی و انتخابات گذشته این تعاونی در خفا و خلوت با درج تنها یک آگهی در روزنامه اطلاعات و بدون حضور اعضا و با تعداد حداقلی برگزار می شده است.طبیعتا کسانی که با این شیوه به مدیریت تعاونی میرسیده اند نیز عملکرد ضعیف و غیر قابل دفاعی داشته اند.اکنون با توجه به تلاشهای چند ماهه اخیر همگانی درخصوص برگزاری تجمعات، اعتراضات و ارسال شکایات به مراجع مختلف صدایمان را به گوش مسئولین رساندیم و توانستیم مقدمات برگزاری مجمع و انتخابات کنونی با مشارکت حداکثری و اطلاع رسانی وسیع و حضور پرشور اعضا را فراهم نمائیم که این خود می تواند سرآغاز یک تحول باشد.این مجمع و گردهمائی را به فال نیک می گیریم و امیدواریم تعاونی از حالت نابسامان و مشکل آفرین به یک تعاونی نمونه تبدیل شود.
لذا اینجانب پیشنهاد خود را جهت رأی دادن و انتخاب ارکان تعاونی به کسانی که امید است بتوانند مفید و موثر واقع شوند بشرح زیر به حضورتان ارائه می نمایم.
هیئت مدیره: آقایان علی اصغر قاسمی- شهرام رضائی فر- فیروز فلاح- ارفعی- آذری
بازرسین: آقایان نمازی میبدی- ناظم- مدرسی - و اینجانب نوید میثمی
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # پاسخ: جلسه اعلام رسمی اسامی داوطلبین تائید شده هیئت مدیره و بازرسین - قسمت دوم و خبر جدید مهم****محمدیان 03 بهمن 1393 ساعت 14:36
سلام .پس از جلسات متعدد و طولانی با نمایندگان و هییت امنای اعضای تعاونی پلاکهای 2058-2114-399-398-پروژه نخل و کوهک به این نتیجه رسیدیم که افرادی که به هر شکل قبلا در هییت مدیره فعال بودند رای ندهیم .هر کس فردا بخواهد برنامه را برهم زند خائن است - هییت مدیره :1-علی اصغر قاسمی 2-ارفعی 3-آذری 4-رضایی فر 5- فلاح مهر ب - بازرسین 1- ناظم 2- نمازی میبدی 3- نوید میثمی 4- صبوری 5- رضا مدرسی که باید به 3نفر رای بدهیم . موفق باشید و پیروز . محمدیان
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # پاسخ: جلسه اعلام رسمی اسامی داوطلبین تائید شده هیئت مدیره و بازرسین - قسمت دوم و خبر جدید مهم****فرزانه مومنی 05 بهمن 1393 ساعت 11:54
سلام
آقای میبدی
من یکی از اعضاء پروژه 2114 هستم که متاسفانه بدلیل ناآگاهی مورد شماتت خانواده و از دست دادن سرمایه چند ساله ام شدم
و امیدورام با توانایی و پیگیری که در این مدت از شما دیدم هر چه زودتر دست عوامل بی مسئولیت و عوام فریب از تعاونی کوتاه شود
با تشکر
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما