امروز چهارشنبه 26 تیر 1398 - Wed 07 17 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

جلسه اعلام رسمی نامزد های هیئت مدیره و بازرسین قسمت اول

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

احتراما با سلام بدینوسیله  گزارش جلسه  اعلام رسمی اسامی داوطلبین  تائید شده هیئت مدیره و بازرسین  به عرض می رسد.

سه شنبه 20 دی ماه ساعت 4 بعد از ظهر و طبق تماس قبلی دفتر تعاونی برای حضور همه افرادی که ثبت نام نموده بودند ، در جلسه برای اعلام رسمی نتایج بررسی های  اتاق تعاون در خصوص صلاحیت ها  ، به اتفاق دو تن دیگر از دوستان که با هماهنگی قبلی در معیت ایشان بودیم وارد دفتر تعاونی شدیم .  اولین صحنه دفتر حضور آقائی بود که  روی یک تکه مقوای کارتن  برکف زمین خوابیده و پتوئی را هم روی خود کشیده بود. و تقاضای کمک مالی برای مدیر عامل نموده بود . که تا زمانی که خانه مرا تحویل ندهید مجبورم اینجا بخوابم  . به هر حال هر صحنه ای در این شرایط  مطالب مختلفی را در ذهن انسان تدائی می نماید. از یک سو اعضا  با آگاهی به دست آورده در مورد وضعیت سرمایه گزاری خود تلاش در ابراز واکنش های  اعتراض آمیز دارند. و از سوی دیگر کسانی که انگشت اتهام به سمت آنها گرفته شده است هم  تلاش می نمایند تا  پنهانکاری های گذشته را به طرق مختلف موجه جلوه داده و برخی حوادث نا متعارف را ناشی از باز شدن فضای آگاهی اعضا جلوه دهند. به هر حال  اعضای محترم  که از ابتدا  هرگونه حرکتی در چهار چوب آنارشیسم  و بی انضباطی ، اهانت و افترا را رد و محکوم نموده و فقط به صورت مستند و قانونی به دنبال استیفای حقوق  خود بوده اند، حفظ آرامش محیط دفتر تعاونی و مجامع عمومی و جلسات مربوط به آن را دستور اول کار خود قرار داده  تا به خصوص در این شرایطی که قانون در حال حاکمیت در تعاونی است. هیچ  رویداد  سهوی  و یا عمدی و  طراحی شده ای  نتواند موفقیت های اخیر را  به خطر اندازد.

باری به هر حال خبر دیگری  همه ما را متاثر نمود . و آن شنیدن خبر  حضور یکی از اعضا با عصبانیت و پرخاشگری  توام با اهانت که به برداشتن یک قطعه سخت افزاری ( فلش مموری) از دستگاه های موجود در دفتر بود. که مانع از  روشن شدن آن دستگاه می شود. وعلاوه بر به خطر افتادن اطلاعات  آن  ، هزینه ای را بر دوش نهایتا اعضا خواهد گذاشت. که این گونه  حرکات را به خصوص در این شرایط به شدت محکوم می نمائیم .

و اما  داخل جلسه  همه داوطلبین تقریبا تا ساعت چهار و نیم به جز دو نفر حضور یافته بودند.  و جناب آقای ناظم که این روزها شبانه روز خود را صرف انجام امور مجمع می نماید ، ضمن  خواندن نام داوطلبین و توضیح اینکه  کلا 23 نفر مدارک خود را ارئه نموده که 12 نفر برای هیئت مدیره و 11 نفر برای بازرسین بوده اند. پاکت نامه در بسته اطاق تعاون را  در حضور  رئیس هیئت مدیره  خانم به فرجام ، باز نمودند . و ابتدا اسامی  اعضای تائید شده هیئت مدیره قرائت شد. که در مجموع فقط 9 نفر تائید  شده بودند و در میان آنها کلا 4 نفر از هیئت مدیره های سابق  ( آقایان  1- سهراب بیات 2- یوسف عباسی 3- عباس پور راستگو 4- داوود کردگاری ) و 5 نفر چهره جدید که در میان آنها 1- جناب آقای  علی اصغر قاسمی  مرد مومن و پر تلاش و دلسوز ومورد شناخت همه ما حضور داشتند.2- آقای  شهرام رضائی فر3-  آقای ارفعی 4- آقای فیروز فلاح  5-  آقای آذری   حضور دارند و اما بازرسین که از میان داوطلبین آقایان  نوید میثمی از 2058 و رضا مدرسی از 2114 و آقایان فرجوند ، صبوری ، بلوکی از 2058 آقای مهندس علیرضا ناظم  و مهندس کاوه از کارکنان شهرداری منطقه 18 و اینجانب فضل الله نمازی میبدی  تائید شده بودیم  .

متاسفانه علی الرغم اطلاع رسانی گسترده تر این مجمع نسبت به مجامع گذشته و درج آگهی مطابق قانون تعاون در سایت تعاونی ولی به دلیل عدم احساس مسئولیت برخی از اعضا ی اصلی  متاسفانه  باز هم تعداد داوطلبین هیئت مدیره بسیار کمتر از حد مورد انتظار بود .

سپس  آقای ناظم از داوطلبین خواستند تا خود را معرفی نموده و در باره سمت آینده خود صحبت نمایند.   ابتدا جناب آقای رضائی فر که از مدیران شهرداری منطقه 18 بوده و  تا کنون در هیئت مدیره این تعاونی نبودند خود را معرفی و اضافه نمودند که در دوره های قبلی مدت 6 ماه بازرس همین تعاونی بودند ولی به دلیل شرایط  نامطلوب جهت کار استعفا داده ا ند  .سپس  جناب آقای علی اصغر قاسمی از مدیران  مورد وثوق شهرداری و داوطلب  هیئت مدیره در مورد لزوم پاسخ گوئی شفاف ارکان تعاونی به خواسته های اعضا و اینکه هدف ما جلب رضایت آنها در شرایطی که  از مدیریت های نا کارآمد آسیب های جدی دیده اند. و اینکه بزرگترین مشکل این تعاونی در به ثمر رسانیدن پروژه های خود ضعف و حتی سو مدیریت بوده است. خط مشی فساد زدائی و سالم سازی و شفافیت برای استیفای حقوق اعضا و مردم مداری را دستور کار هیئت مدیره آینده خواندند. پس از ایشان  آقای مهندس نوید میثمی  داو طلب  بازرسی ضمن معرفی خود در پروژه 2058 به بیان دلایل شکست تعاونی در حصول به اهداف تعریف شده در اساسنامه پرداختند . عضو گیری  بی رویه  و ضعف بازرسی را از بزرگترین نکات تاریک مدیرت تعاونی دانستند.ایشان همچنین بر لزوم تداوم شفافیت و آگاه سازی اعضا از امور جاری پروژه هایشان تاکید نمودند. سپس آقای مهندس سعید کاوه داوطلب سمت بازرسی  از مدیران شهرداری منطقه 18 که تاکنون در ارکان این تعاونی نبوده اند خود را معرفی نمودند. پس از ایشان آقای صبوری داوطلب  بازرسی و اعضای 2058 ضمن معرفی خود و فعالیت های مدیریتی خود در ایران خودرو به تشریح چگونگی خرید امتیاز و معرفی آن به اقوام جهت خرید و ضرر ها و آسیب های ایجاد شده از این طریق برای اقوام ایشان که همه پس انداز و دارائی زندگی خود را صرف خرید امتیازهای 2058 به قیمت حدود 100 میلیون نموده بودند. و سپس در مورد لزوم حضور دائمی اعضا در صحنه پروژه ها صحبت نموده و اعلام نمودند . که چه سمتی داشته باشند. و چه نداشته باشند ماهی یک بار به دفتر تعاونی آمده و یک چای آنجا خواهند خورد. (پیگیر کار خواهند بود.)

پس از ایشان آقای دکتر فرجوند از مدیران وزارت امور خارجه و سفیر اسبق ایران در لهستان داوطلب بازرسی و اعضای 2058  به معرفی خود پرداخته و لزوم تصویب طرح کارگروه در مجمع عمومی را اعلام نمودند. وتوضیح دادند که در دیداری که با سفارش با آقای لطفی نژاد به اتفاق آقای صبوری داشته اند آقای لطفی نژاد گفتند که هیئت امنا به هیچ وجه نمیتواند رسمادر تعاونی ما قدرتی داشته باشد. ولی کار گروه اگر در مجمع تصویب بشود بسیار قوی و اگر در هیئت مدیره تصویب بشود چندان قدرتی نخواهد داشت.  که در اینجا اینجانب با بلند کردن دست و گرفتن نوبت امکان استفاده از طرح ایجاد شرکت سهامی پروژه پاسارگاد را یاد آوری نمودم  که در آن صورت طبق ماده 73 اسانامه به عنوان شرکت سهام دار غیر عضو هم حق شرکت در هیئت مدیره را داریم و هم حق رای و هم اینکه می توانیم با وجود اعضای متخصص رتبه ÷یمانکاری جهت اجرای پروژه های خودمان را نیز بگیریم . جناب آقای ناظم توضیح دادند که کار گروه در این مجمع قابل طرح نیست زیرا در دستور کار آن نیامده و همچنین به همه لعضا دسترسی نداریم تا در انتخاب افراد کار گروه شرکت نمایند. لذا پس ازاستقرار هیئت مدیره اولین جلسه آنها با دستور تشکیل و تصویب نظام نامه کار گروه ها تشکیل خواهد شد که با استفاده از تلفن تماس همه آنها به جلسه انتخاب کار گروه دعوت تا حقی از کسی ضایع نگردد. که همگی حضار  بر این مسئله  توافق نمودند.

پایان قسمت اول ادامه دارد....

بازگشت به منوی اصلی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 02 بهمن 1393 ساعت 10:08

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما