امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

وکالت نامه ها و حضور در مجمع انتخابات درو ن پروژه ای

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

از کلیه اعضای محترمی که موفق به دریافت برگه حضور در مجمع گردیده اند تقاضا می گردد جهت داشتن آمار و بر آورد دقیق از تعداد شرکت کنندگان موضوع را به ما اطلاع رسانی فرمایند.افرادی هم که موفق به دریافت برگه رای نشده اند با مراجعه خود عملا در یک رای گیری علنی و پیش از موعد به نابودی فساد رای داده اند. واین مسئله چیزی از ارزش کار ین بزرگواران  کم ننموده است . ازهمه مراجعه کنندگان محترم کمال تشکر را داریم (از طرف هیئت امنای تعاونی)

احتراما با سلام روز گذشته روز باشکوه دیگری از نمایش هوشیاری و  یک پارچگی اعضا در مراجعه به دفتر تعاونی جهت گرفتن  برگه ورود به مجمع و دادن رای بود. به طوریکه پرسنل دفتر  واقعا از تعداد انبوه مراجعه کنندگان خسته بودند . و خواهش نمودند که در سایت اعلام نمائیم کسانی که وکالت نامه های آنان شرایط مشروح زیر را ندارد فعلا به دفتر تعاونی مراجعه ننمایند.

سپس  جلسه ای در دفتر تعاونی بین نمایندگان پروژه ها و نماینده هیئت مدیره جناب آقای ناظم برگزار گردید  ودر اولین  مسئله مورد بحت  وکالت نامه های معتبر جهت شرکت دررای گیری مجمع عمومی مورد چانه زنی قرار گرفت ولی نتیجه قابل توجهی به دست نیامد . غیر از اینکه چنانچه  عبارت  حق شرکت در جلسات و مجمع عمومی و  دادن رای یا دخالت در انتخاب هیئت مدیره ذکر شده باشد . سهامدار حق رای دادن دارد.و با سوال اینجانب در خصوص عبارت کلیه امور عضویت . قرار شد که تا ساعت 10 صبح ه شنبه این مسئله از دفلتر خانه مجاور تعاونی استعلام گردد. لذا خواهشمندم در این مرحله فقط دارندگان وکالتنامه  مشابه  وکالت های نمونه در تصویر برای دریافت برگه رای به دفتر تعاونی مراجعه فرمایند. و سایرین منتظر اطلاع رسانی بعدی باشند. به این ترتیب اعضای محترم  باید وکالت نامه های موجود در بین اسناد  حق امتیاز خود را مشاهده نمایند. در بین وکالت نامه ها ی موجود یکی بزرگتر و قدیمیتر ازهمه که در آن  مورد وکالت را به صورت مشروح نوشته است (وکالت نامه مادر ) . وبقیه شرایط این وکالت نامه را به وکیل جدید منتقل نموده اند .چنانچه عبارات  فوق الذکر یا مشابه آن در قسمت مورد وکالت باشد. ایشان مجاز به دریافت برگه رای و شرکت در مجمع می باشند.

کلا وکالت نامه های  دفتر خانه شماره 13 کامل ترین و قابل قبول می باشد.

نمونه برگه حق رای


دومین مسئله تاریخ اعلام داوطلبین تائید صلاحیت شده  توسط اتاق تعاون بود که گفته شد تا آخر هفته اسامی آنها اعلام خواهدگردید و به نظر اینجانب احتمال دارد با توجه به روزهای کار تعاونی  تا روز شنبه 27 دی ماه به تاخیر بیفتد.

سومین مسئله حضور  بدون حق رای  اعضای  محترمی بود که قصد کمک به برگزاری مجمع دارند که با هماهنگی قبلی  ایرادی ندارد.لذا از دوستانی که امکان یاری رسانیدن به ما در مجمع را دارند ، تقاضا می گردد قبلا تلفنی با اینجانب هماهنگ فرمایند.

مسئله دیگر  ممنوعیت اعضای محترمی است که مانند روژه پلاک ثبتی 468 سند مالکیت دریافت نموده اند. والبته هیچ گونه تبعیضی را در این زمینه  نخواهیم پذیرفت .

مسئله دیگر تعداد اعضای حاضر در مجمع اول بود که 195 نفر قریب به بر آورد  موجود در گزارش ما که بالغ بر 200 نفر  اعلام شده بوده است .

مسئله دیگر فرا خوانهای مربوط به انتخابات درون پروژه ای مانند هیئت امنا و یا نمایندگان کار گروه ها و یا هر اسم دیگری که بتوانیم تصویب آنرا از وزارت تعاون دریافت نمائیم  ، بود. که با توجه به امکانت دفترتعاونی  در اعلام فراخوان به تمامی اعضای هر پروژه مقرر گردید این عمل به  بعد از استقرار هیئت مدیره جدید و با استفاده از اطلاعات و پنل پیامک همگانی دفتر انجام پذیرفته و جز تعهدات هیئت مدیره آینده باشد . و با مدیریت دفتر تعاونی اجرا گردد. تا حقی از هیچ عضوی ضایع نگشته وفراخوان به اطلاع کلیه اعضا هر پروژه برسد. تا آن زمان  هیئت امنای فعلی نماینده و رابط بین اعضا و دفتر تعاونی خواهند بود.لذا هیچ گونه اجتماعی دراین مورد قبل از استقرار هیئت مدیره جدید وجود نخواهد داشت .

با تشکر و تجدید احترام ارادتمند شما  نمازی میبدی

بازگشت به منوی اصلی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 23 دی 1393 ساعت 21:45

نظرات  

 
0 # مشاهده برخی تحرکات و اقدامات غیر رسمی جهت تشکیل کارگروه پروژه هانوید میثمی 23 دی 1393 ساعت 12:21
با عرض سلام و ارادت به محضر شما دوستان و سروران گرامي
شب گذشته (مورخ 22/10/93) يك پيامك با عنوان " تجمع بزرگ اعضا و سهامداران پروژه 2058 روز جمعه 26 ديماه در محل پروژه با دستور جلسه انتخاب كارگروه، تهيه مرامنامه و امضاء آن، ذكر نكات مهم مجمع عمومي، اساسنامه جديد و ... " دريافت نمودم.
اينجانب پاسخ زير را براي فرستنده پيام ارسال نمودم.
" ما اعضاي پروژه 2/2058 در چنين جلساتي شركت نكرده و كارگروه هاي من درآوردي حاصل از جلسات غير رسمي را قبول نداريم. "
حال كه با توجه به تلاش هاي چندماهه اخير انجام شده توسط اعضاي تعاوني در همه پروژه ها و جلب همكاري تعدادي از اداره جات و ارگانها به نقطه فعلي رسيده ايم و مسئولين تعاوني از قانوني شدن فعاليت هاي تعاوني اعم از تشكيل مجمع، برگزاري انتخابات در خصوص تمديد مدت فعاليت تعاوني، تصويب اساسنامه جديد، رأي گيري و انتخاب اركان تعاوني و... و حركت در مسير و مدار قانون سخن مي گويند جرياناتي برخلاف مسير و جهت صحيح و نيت و خواست اعضاء در حال شكل گيري هستند. اين جريانات كه از طرفداران مدير عامل غايب و دوستداران رويه سابق حاكم بر تعاوني مي باشند از طريق ارسال پيامكهاي گروهي و ارسال مطلب و پيام در شبكه وايبر بصورتي مشكوك و نامعلوم قصد برهم زدن فضاي ايجاد شده مبتني بر تلاشهاي همگاني اعضا و بهره برداري از وضعيت موجود به نفع گروه و عده اي خاص، يارگيري در سطح تعاوني، جلب منافع خصوصي، فرصت طلبي، سودجويي و در اختيار گرفتن امتيازات ويژه از طريق ورود به موقعيت هاي مختلف مانند بازرس، كارگروه و ... را دارند.
درحاليكه پيرو مذاكرات روز گذشته هيأت امناي تعاوني مسكن با مدير امور اداري تعاوني اين موضوع مطرح گرديد كه هيأت نمايندگان يا كارگروه هر پروژه وظايف سنگين، مهم و خطيري از قبيل تصميم گيريهاي عمده و حساس براي پروژه ها، تأييد اقدامات هيأت مديره و ... را بعهده داشته و بايد از مجراي رسمي با نظارت تعاوني و از طريق انتخاب شايسته اعضاي پروژه ها گزينش و انتخاب گردند.
لذا ما در روز جمعه با عدم شركت در تجمع فرمايشي اين عده را تنها مي گذاريم تا براي خودشان تصميمات بزرگ اتخاذ كنند.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # پاسخ: وکالت نامه ها و حضور در مجمع انتخابات درو ن پروژه ایمهری خوش خلق 24 دی 1393 ساعت 06:11
با سلام
اینجانب روز گذشته به دفتر تعاونی برای گرفتن کارت رای مراجعه نمودم که فقط موفق به گرفتن کارت رای برای خواهرم شدم
پاسخ مدیریت تارنما :
احتراما با سلام و عرض تشکر از زحمات شما مهم تر از کارت رای حضور آگاهانه همه در مقام پیگیری امور است . که با عث می گردد فجایع گذشته قابل تکرار نباشند. ما اگر بتوانیم در مجمع با تغییر در شرایط اختصاصی اساسنامه این بهانه را بر طرف می نمائیم و اگر نه در هیئت مدیره آینده چنین خواهیم نمود. اما اقدامات قانونی ما راه را برای هرگونه تزویری بسته است. در هیچ مجمعی نمیتوان رد شدن از چراغ قرمز را با رای گیری قانونی نمود. ولی باید مواظب باشیم که از در رانده شدگان از پنجره باز نگردند. توجه شما را به آخرین مطلب تارنما با جلوه طنز جلب می نمایم
http://www.outoftheunknown.com/index.php/tavoni-m18/530-1393-10-24-10-52-40
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # پاسخ: وکالت نامه ها و حضور در مجمع انتخابات درو ن پروژه ایمنتظری 24 دی 1393 ساعت 15:36
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
سوالی داشتم در مورد اینکه عضو هایی مثل من که در وکالتنامه خود قید شده (واگذاری حق عضویت و تمام اختیارات و...بلاعزل) تا روز شنبه معلوم خواهد شد که میتوانیم کارت شرکت در جلسه را بگیریم یا خیر؟ چون موقعی که بنده به تعاونی مراجعه کردم آقای ناظم وکالت نامه را مطالعه کردو طی تماسی که با ایشان داشتم گفتند تا شنبه این موضوع مشخص خواهد شد .باتشکر
پاسخ مدیریت تارنما :
احتراما با سلام و عرض تشکر فرمایش شما کاملا درست است.و رایزنی هائی در این زمینه در حال انجام است.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما