امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

اطلاعیه بسیار مهم در مورد پیامک های شامل اسامی مورد تائید واهی و اخلال در نظم مجامع عمومی توسط عوامل وابسته به اوضاع سابق

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

احتراما با سلام  به عرض شما سروران گرامی می رساند. که بنا بر اطلاعات واصله اخیرا توسط عوامل وابسته به قبل  جهت اخلال در برگزاری مجمامع عمومی در پیش رو  پیامک هائی شامل  چند اسم  به عنوان  داوطلبین مورد تائید به برخی اعضا  ارسال گردیده است . لذا لازم است موارد زیر به اطلاع کلیه اعضای محترم برسد.

1-  تا کنون اسامی هیچ یک از داوطلبان رسما  از طرف هیئت امنا و یا نمایندگان پروژه ها و حتی  دفتر تعاونی و اداره تعاون استان تهران و یا هیچ نهاد دیگر اعلام نگردیده و هرگونه تبلیغ در مورد داوطلبین واهی و پیش از موعد قانونی ،  اخلال در نظم انتخابات  تلقی گردیده  و شدیدا  مورد برخورد قانونی قرار خواهد گرفت .

2-  هیچ یک از هیئت امنای پروژه ها  هیچ فهرستی از داوطلبین مورد تائید خود انتشار نداده اند . و اقداما ت انجام پذیرفته در این مورد به هیچ وجه مورد  تائید این نمایندگان نبوده و فقط جهتایجاد  تشنج  و اخلال در مسیر قانونی  امورمجمع  منتشر می گردد.

3-  خواهشمندیم کلیه اعضای محترمی که چنین  پیامک هائی را دریافت نموده ا ند مشخصات کامل آن ها  شامل شماره  ارسال کننده و متن پیامک را از طریق ایمیل و یا کادر نظرات سایت  جهت  اقامه دعوی در مراجع قضائی در اختیار ما بگذارند

4-  فهرست کامل  داوطلبین  تائید شده توسط اداره تعاون کل استان تهران  به زودی از طریق وب سایت دفتر  تعاونی و روزنامه اطلاعات اعلام خواهد گردید.

5-  فهرست داوطلبین مورد تائید نمایندگان شما در هیئت امنا  پس از انتشار رسمی فهرست نهائی آنها  از طریق این وب سایت و سایر روش های ممکنه به اطلاع شما حق طلبان گرامی خواهد رسید. و خواهشمندیم این اطلاعیه را به اعضای محترمی که به اینترنت دسترسی ندارند اطلاع رسانی فرمائید.

باتشکر و تجدید احترام  از طرف هیئت امنای پروژه های  تعاونی مسکن کارکنان شهرداری تهران   فضل الله نمازی میبدی

بازگشت به منوی اصلی


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 17 دی 1393 ساعت 21:04

نظرات  

 
0 # رویه جاری در خصوص انتخاب ارکان تعاونی و پیشنهاد انتخاب و حضور هیئت نمایندگان اعضانوید میثمی 17 دی 1393 ساعت 09:00
مديريت محترم سايت و اعضاي محترم تعاوني مسكن
با عرض سلام و احترام
انجام انتخابات براي تصدي سمت هاي مديريتي در تعاوني مسكن شهرداري منطقه 18 به شرح زير تعريف شده است.
- انتخاب اعضاي هيئت مديره و بازرسين
ليست كليه داوطلبين ثبت نام كرده در موعد مقرر (از تاريخ 23/09/93 الي 93/09/26) پس از تكميل فرم ها و پرسشنامه هاي مربوطه و ارائه مدارك لازم به اداره تعاون استان تهران اعلام مي گردد.
سپس فهرست واجدين شرايط تأييد شده توسط اداره تعاون براي سمت هاي هيئت مديره و بازرسين به اعضا معرفي مي گردد تا در مجمع عمومي عادي از طريق رأي گيري و شمارش آراي مأخوذه انتخاب شوند.
- انتخاب هيئت نماينگان پروژه يا كارگروه پروژه
شرکت تعاونی سازمانی است متشکل از افرادي که بمنظور بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی و وصول به هدف مشترک و رفع نیازمندیهای آنان از طریق مسئوليت پذيري، کار وکوشش جمعی و همکاری گروهي و با رعایت اصول آزادی و تساوی حقوق و ابراز رأی تشکیل می شود. افرادي كه شركت تعاوني را تشكيل مي دهند اعضاي تعاوني نام دارند و هر يك از آنها يك عضو تعاوني مي باشند.
شرکت تعاونی بر خلاف شرکتهاي سهامی و بنگاههاي خصوصي و تجاري و ... سازمانی است که افراد آن دارای وضعی مشابه و برابر بوده و در اتخاذ تصمیم نسبت به سیاست هاي عمومی شرکت از قبيل اعلام نظر، حق رأي و ... از مزایای یکساني برخوردارند. در شركت هاي تعاوني همه اعضاء با هم برابرند و هيچ تفاوتي بين آنها وجود ندارد، مگر آنكه يك عضو تلاش بيشتري براي موفقيت شركت از خود نشان دهد.در اينصورت يك عضو با ارزش تعاوني به حساب خواهد آمد.
در تعاوني مسكن كاركنان شهرداري منطقه 18 پيشنهاد تشكيل و ادامه فعاليت گروه نمايندگان اعضا بشرح زير ارائه مي گردد.
هيئت نمايندگان يا كارگروه هر پروژه از ميان اعضاي فعال و مورد وثوق هر پروژه انتخاب شده و وظايف سنگيني از قبيل پاسخگويي به اعضا، همكاري و تعامل كامل با هيئت مديره منتخب جهت كمك به راهبري و هدايت پروژه در مسير و مجراي صحيح، حضور در جلسات، اظهارنظرهاي كارشناسي، فني و تخصصي و ارائه طريق، طرح و پيشنهاد جهت اجراي هرچه بهتر امور را بعهده گرفته و تمام تلاش خود را براي تحقق و اعتلاي اهداف پروژه تا حصول نتايج قطعي و نهايي بعمل آورد.
اعضاي هر پروژه به همان ميزان كه در انتخاب اصلح ترين افراد براي حضور در تركيب هيئت مديره و بازرسين دقيق و جدي هستند در مورد تركيب اعضاي هيئت نمايندگان هر پروژه نيز حساس و پيگير مي باشند تا به ياري خداوند متعال مقدرات امور را به شايسته ترين افراد واگذار نمايند.
پاسخ مدیریت تارنما : احتراما با عرض سلام و تشکر فقط به عرض می رسانم که این انتخابات مربوط به مجمع روز پنج شنبه 18 دی 93 نمی باشد. و تاریخ نهائی آن به زودی اعلام خواهد گردید.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما