امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

اعلام تاریخ مجمع عمومی پنج شنبه 18 دی ماه 1393 پارکینگ دفتر تعاونی

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

متولدین  ششم ماه  چه پاسخی در مقابل  آینده خود  و فرزندان خود خواهند داشت . که قرار بود هرکسی روز تولد خود در هرماهی که باشد روزنامه اطلاعات را بخرد و آگهی مجمع عمومی را به اطلاع همه برساند .

اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد                      من و ساقی به سازیم و بنیادش بر اندازیم

ا- حضور همه اعضا اجباری است . مدارک عضویت و مدارک شناسائی و یا وکالت نامه لازم است . لطفا هیچ  وعده و قراری برای  5شنبه هفته آینده  18 دی ماه ساعت 14 نگذارید  و هیچ عذری را موجه نشمارید   . همه ما در مقابل اشک و آه سایر اعضائی که هست و نیست خود را در این تعاونی باخته اند و اکنون با مشکل مالی روزگار می گذرانند در برابر  پروردگار یکتا مسئولیم. و از ما خواهند پرسید که به چند نفر یاری رسانده ایم نه اینکه با چند نفر قهر کرده ایم .

2-همه به تغییر اساسنامه به اضافه شدن هیئت امنا به عنوان نماینده دائمی مجمع عمومی در ارکان اساسنامه و امکان حضور اعضای اصلی که کارمند شهرداری منطقه 18 نمی باشند در هیئت مدیره رای خواهیم داد. جزئیات پیشنهادی این تغییرات جهت اظهار نظر شما سروران گرامی ، در مطالب قبلی موجود می باشد.

3- تمدید فعالیت تعاونی  از تاریخ 1391 پوشانیدن یک عمل غیر قانونی  می باشد  و منوط  به اعلام تاریخ مجمع عمومی عادی جهت انتخاب هیئت مدیره  و تعهد برای  عدم  اقدامات تعهد آور برای اعضا مانند اخذ وام توسط  مدیر عامل و برخورد قانونی با افرادی است که این  اقدام را  در  سال 1391  انجام نداده اند. ، می باشد.

این بار هم آگهی مجمع عمومی در خاموشی و در تاریخ 6 دی ماه 93 در روزنامه اطلاعات منتشر گردید و هیچ انعکاسی در سایت تعاونی نداشت و هیچ sms هم ارسال نگردید. و فقط یک تن از اعضا قهرمان این میدان گردید . از جناب آقای حیدری تشکر و تقدیر می نمائیم و امیدواریم که پیام ما را ببینند . و مشخصات کامل خود را جهت قدر دانی اعلام فرمایند.

بازگشت به منوی اصلی

ورود به گزارش جلسه جمعه 5 دی ماه


اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 09 دی 1393 ساعت 12:35

نظرات  

 
+1 # کارکنانر.و.فرد 09 دی 1393 ساعت 16:31
باسلام وخسته نباشید
طی تماس تلفنی با جناب آقای ناظم ازایشان گله کردیم چرااین تعاونی مانند تعاونی های دیگرکارنمی کند ایشان عنوان کردند که باید قبل ازخرید تحقیق می کردیم ازوزارت تعاون می پرسیدیم یعنی وزارت تعاون می دانستند که این تعاونی مشکل داشته وماخرید نمی کردیم لطفاپی گیری کنید ببینید آیاعمرما کفاف خواهددادیاخیرچون ماعمرنوح نداریم.
پاسخ مدیریت تارنما: احتراما با سلام و سپاس از اظهار لطف شما به استحضار گرامی می رسانم همه ما با اطمینان به قوانین جاری وزارت تعاون ، و نام نیک شهرداری منطقه 18 که رشد شهری قابل توجه آن بر هیچ کس پوشیده نیست ، اقدام به سرمایه گزاری و خرید امتیاز از این تعاونی نمودیم . ولی اینکه مدیریت تعاونی با قوانین میانه ای ندارد و تبانی ها و زد وبند های مخفیانه اش باعث بد بختی اعضایش شده است ، چیزی نیست که اداره تعاون هم آن را بتواند که بگوید. متاسفانه چیزی که به این جو دامن زده است بی تفاوتی و سهل انگاری عده کثیری از اعضا است که بر خلاف شما سروران گرامی اجازه داده اند عده ای امانت مردم را میراث پدری خود دانسته و کار هائی که هرگز با اموال خود نمی نمایند با سرمایه اعضا انجام دهند. بنا بر این در این مقطع با مراقبت کامل از اوضاع و احوال در اوج آرامش از فضای بوجود آمده برای حصول به اهداف به حق خود استفاده خواهیم نمود . با تکیه بر یاری همه دوستان تمامی پروژه ها را به حرکت در خواهیم آورد و به زودی قرار دادهای افراد آلوده را به زباله دان مهندسی خواهیم سپرد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # تشکر و تقاضانادر جهانی 22 دی 1393 ساعت 16:25
ضمن تشکر و قدر دانی از جنابعالی و سایر دوستان عزیزی که وقت خود را برای حل مشکلات اعضا. صرف مینمایند پیشنهاد میگردد بدلیل عدم دسترسی تعدادی از دوستان به اینترنت اخبار مهم خصوصا تاریخ جلسات را از طریق پیامک اطلاع رسانی فرمایید .
پاسخ مدیریت تارنما:
احتراما با سلام و تشکر از اظهار لطف شما بسیار خوب است ولی یک نفره ممکن است به همه کارها نرسم درخواست من اینست که همه تا آنجا که ممکن است از طرق مختلف به اطلاع رسانی دقیق اوضاع کمک فرمایند.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # تذکرنادر جهانی 06 بهمن 1393 ساعت 16:17
با سلام و عرض ارادت , همانگونه که در آخرین مجمع شاهد آن بودیم بدلیل شلوغ کاریها و پراکندگی مطالب و موارد مطروحه که البته تا حدودی هم طبیعی میباشد بعید میدانم روال پیش رو نتیجه بخش باشد , لذا مستدعیست نمایندگان منتخب اعضا در هر پلاک ثبتی تا دیر نشده و قبل از مجمع بعدی جلسه ای ترتیب داده و پس از استماع نکته نظرات یکدیگر به یک جمع بندی رسیده تا خدای ناکرده فرصت سوزی نگردد که همه خوب میدانیم منافع چه کسانی در گرو این آشفتگی ها میباشد . با تشکر مجدد از زحمات شما .
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما