امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

ثبت اولین شکایت علیه شهرداری منطقه 22 موضوع `پلاک ثبتی 2058/2

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضای محترم پروژه پاسارگاد

احتراما به عرض گرامی می رسانم روز گذشته دوشنبه 24 آذر ماه 93 به دنبال دعوت تلفنی روز قبل و با قرار قبلی در دفتر سازمان بازرسی کل (کشور) امور شهرداریها حاضر گردیدم  و از آنجا که شکایت ماه گذشته با دادستانی کل کشور پس از طی مراحل قانونی به اداره بازرسی کل قسمت امور شهرداری ها ارجاع گردیده بود، شکایت مبنی بر اینکه شهرداری منطقه 22 70 درصد از پلاک ثبتی 2058/2را جهت تغییر کاربری تملک نموده ولی هنوز پس از سالها از تحویل کاربری مورد توافق که البته ثمن معامله می باشد  استنکاف می نماید. این شکایت به دلیل عدم دسترسی به مدارک لازم که باید از دفتر تعاونی تهیه می گردید، از کانال بازرسی تقدیم گردیده است . و مرحله بعدی انشا الله با همکاری هیئت مدیره آینده انجام خواهد پذیرفت . امیدوارم هرچه سریعتر  حق و حقوق پایمال شده اعضای محترم این پروژه استیفا گردد.

اما نکته دیگر در مورد شرایط قانونی و صلاحیت پیمانکار و یا سازنده ای است که باید برای این پروژه انتخاب گردد. لذا صفحه آخر  آخرین دستور نقشه که تاریخ اعتبار آن زیر لایه های خاک منقضی (تمام )شده است . را که نشان دهنده اطلاع مدیر عامل وقت از قوانین موجود می باشد ،(در صورت ادعای عدم آشنائی با قوانین ساختمان سازی و شهرداری ) به منظر گرامی تقدیم می گردد.

ضمن اینکه حضور به عنوان سرمایه گذار در قرارداد های مشارکت در ساخت و اخذ هرگونه وام  غیر قانونی و جرم محسوب می گردد. واگذار ی اجرای بخش و یا همه پروژه به غیر و هرگونه واسطه گری در این زمینه نیز ممنوع و غیر قانونی می باشد.  قسمتهائی از مقررات ملی ساختمان به استحضار گرامی تقدیم می گردد.


بازگشت به منوی اصلی

ورود به جلسه نمایندگان پروژه ها با هیئت مدیره

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 26 آذر 1393 ساعت 05:09

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما