امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

درود بر دوستانی که زحمت کشیدند و چنین نامه ای از وزارت تعاون حاصل آن بوده است حضور غیر قانونی 4عضو در هیئت مدیره و تاریخ اتمام دوره قبلی (اصلاح شده لطفا مجددا مطالعه فرمائید.)**

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

به نام خدا

درود بر دوستانی که  زحمت کشیدند و چنین نامه ای  از اداره  تعاون  حاصل آن بوده است :

حضور غیر قانونی 4 عضو در هیئت مدیره و تاریخ اتمام دوره قبلی

لطفا تا انتها مطالعه و اظهار نظر بفرمائید.

و راهکارهائی برای جلوگیری از حضور این گونه افراد در هیئت مدیره آتی را ارائه فرمائید

ضمن تشکر از دوستانی که این نامه بسیار مهم را در اختیار صفحه تارنمای سهامداران قرار داده اند. این نامه که در  93/6/12  کاملا تعاونی و هیئت مدیره را غیر قانونی اعلام نموده است. حاوی نکات بسیار مهم و جالبی است. درست همزمان با دریافت این  نامه دو ماه مهلت درخواستی آقای فراهانی برای ارائه تراز مالی و گرفتن پروانه ساختمانی تمام  و اولین حضور همگانی اعتراض آمیز ما در دفتر تعاونی برگزار شد که منجر به انتخاب یک هیئت مدیره از سهام داران گشت. ولی این همزمانی نشان می دهد. که ایشان به آقای جلال هم مثل ما وعده هائی در مورد اصلاح امور داده بوده است .

1-آقایان یوسف عباسی  به دلیل چهار دوره متوالی عضویت و مجید نیکنام پلاک ثبتی 468 و خانم ها اعظم علی نقی زاده پروژه نسترن و خانم فاطمه به فرجام  (رئیس هیئت مدیره که قرار داد خرید باغ تجاری نشان را امضا نموده بوده اند.) به دلیل تحویل گرفتن زمین مطابق تبصره  2  ماده 16 اساسنامه به صورت غیر قانونی در هیئت مدیره حضور داشته اند. اما از کی ؟ از زمان انتقال پلاک ثبتی 342/2 شهر زیبا شش سال پیش و قبل از دست اندازی  غیر قانونی به مفاد اساس نامه که همچنان مفاد آن از اسرار مگوی  حضرات  فوق می باشد. در حالیکه موظف بوده اند جزئیات آن را در روزنامه رسمی آگهی نمایند.

از طرفی  در 91/2/27 مدت فعالیت قانونی تعاونی  به پایان رسیده و در حقیقت امضای پای قرارداد خرید باغ تجاری نما  معتبر نبوده و  جنبه های جدیدی از  غیر قانونی بودن معامله روشن می شود. لذا کلیه اقدامات این افراد از تاریخ 91/2/27 مانند ادعای داشتن سمت در چنین هیئت مدیره ای و درخواست پول برای خرید زمین و اقدام به تجمیع باغ با زمین تجاری شده  2058/2 ،بستن قرارداد با پیمانکار ،اخذ وجه بابت تغییر عضویت ،استخدام اقوام و اخراج اغیار ، و حتی  حضور آنها در دفتر تعاونی غیر قانونی بوده و همانگونه که اداره  تعاون از آنها  سوال نموده است ، واریزی های اعضا معلوم نیست که به قول شاعر کجا می گردد و در خانه کیست؟

تعاونی ها 10 سال برای اتمام پروژه های خود زمان دارند.(طبق ماده 6  قانون جدید مدت تعاونی از مان ثبت  5 سال است . مطابق تبصره در صورت لزوم تمدید. 6 ماه قبل از  اتمام دوره باید با ارسال گزارش توجیهی از اداره تعاون کسب جوز و اقدام به برگزاری مجمع عمومی نمایند. )  و برای تمدید آن باید دلایل و مستنداتی را داشته باشند .مثلا پروژه های نیمه تمام و سایر چیز هائی که در ابتدای صفحه دوم نامه توسط اداره تعاون مطالبه شده است . و پس از کسب موافقت اداره تعاون  اقدام به فعالیتهائی از قبیل خرید این باغ تجاری نشان در 93/7/1 می نمودند.ولی ممکن بود مرغ از قفس پریده و مصوبه شورای شهر که از 16 تیر آماده بود منتشر گردد. پس با عجله قرارداد را تهیه و در یکم مهرامضا نموده و  گزارش کارشناس رسمی در موردقیمت را سه هفته بعد از قرار داد و به عنوان دسر روی پرونده گذاشتند. درحالیکه اینگونه گزارش ها جز مخلفات هر معامله ای است و باید قبل از  اقدام به عقد قرار داد تهیه گردد و نه مانند دسر )


2- سه دوره است که آگهی ثبتی در مورد خرید زمین هائی مثل باغ تجاری نشان را نداده اند. و بلاخره سر و صدای اداره تعاون در آمد.

3- مدارک مربوط به رسیدن 255 عضو (سهم) به 300سهم و سپس 800 سهم و اکنون رکورد 1100 سهم و افت متراژ شدید هر سهم را ارئه نداده بوده اند. حدود 70 میلیارد تومان فقط برای 2058/2

4- هزینه های انجام شده جهت پروانه ساختمانی و همچنین مناقصه های افتضاحی که نمونه آن 45% سازنده با وجود تقبل هزینه جواز از طرف مالکین در ساختمان تجاری !؟ است .(عرف حدود 20 % است.) و خلاصه همه اینها می شود تراز مالی حدود 10 میلیارد تومان فقط برای 2058/2

اینجانب امیدوارم اظهار نامه قانونی ما نیز که اکثر موارد فوق را در چند جمله کوتاه ذکر نموده است ، هم تا یکی دو روز آینده ابلاغ گردد. و همه چیز آماده است تا تکلیف افرادی که خود را به صورت غیر قانونی هیئت مدیره نامیده و از اعضا اخذ وجه نموده اند  و آنها را در مقابل  شرکت های  وابسته به خودشان ، بدهکار کرده اند را روشن نمائیم. آنها وقتی آگهی دادند که باید تغییر عضویت ها در تعاونی ثبت شود و 2 میلیون ریال بابت آن گرفتند. که  مدت دوره قانونی  تعاونی تمام شده بوده و همه این کار ها غیر قانونی بوده است . لذا با تبلیغات وسیع خود در خصوص فعالیت  های اجرائی مانند آگهی مناقصه برای خاکبرداری در حالیکه قبلا قرارداد کار را با آقای یوسفیان بسته بودند. ، باعث افزایش قیمت سهام شده و به فروش سهام پرداختند. و سپس به صورت تلویحی اعلام ورشکستگی نمودند. سه شنبه 29 مهر ماه ساعت 15 با آنها رو در رو خواهیم شد. و خواهیم پرسید :  مگر عضویت در هیئت مدیره چه خاصیتی داشته است  که 6 سال به صورت غیر قانونی خود را به آن چسبانیده اید وحتی به خیال خودتان اساسنامه را با مواد من در آوردی ودتان در جهت موروثی نمودن آن تغییر داده اید. ؟ تا بتوانید از برخی افراد  حمایت نمائید. و البته  مورد حمایت واقع شوید.  و نتیجه آن بر باد دادن حاصل یک عمر تلاش و زحمت شرافتمندانه اعضائی بوده است که به دست شما به خاک سیاه نشسته اند . ولی  از این پس یکا یک ما دیگر  اجازه نخواهیم داد خود را منتخب و نماینده ما بنا مید. مگر گزارش مجامع خود را ارائه دهید و در آنها تعداد شرکت کنندگان در مجمعی که به شما رای داده است بیشتر از تعداد ما باشد.

تصاویر مربوط به تبلیغات غیر واقع خطاب به هم وطنان عزیز !؟ برای افزایش قیمت و فروش سهام در سال 90 و91 که باعث فریب خوردن بسیاری از سهامداران امروز گردید و در شکوائیه های کیفری شما قابل استفاده می باشد. دربه شرح زیر است.


 

بازگشت به منوی اصلیآخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 01 آبان 1393 ساعت 18:32

نظرات  

 
+1 # عدم پاسخگویی هیئت مدیره تعاونی مسکن به موارد طرح شده در اظهارنامه در حکم کارشکنی و بی توجهی به خواسته های اعضا تلقی می شود.یک عضو 41 28 مهر 1393 ساعت 10:55
مديريت محترم سايت و اعضاي محترم تعاوني مسكن كاركنان شهرداري منطقه 18
با سلام
پيرو اظهارنامه تقديم شده به دفتر خدمات الكترونيك قضايي در مورخ 15/7/93 با موضوع اعلام اخطار قانوني به هيئت مديره تعاوني مسكن كاركنان شهرداري منطقه 18، با توجه به اعلام عدم دریافت اظهارنامه توسط دفتر تعاونی ، درج كامل متن اظهارنامه در پايگاه اطلاع رساني سهامداران مجتمع پاسارگاد كه سايت رسمي اعضا و سهامداران پروژه نيز مي باشد به عنوان ابلاغ رسمي به مخاطب تلقي شده و كليه موارد ذكر شده در آن كه جزء خواسته هاي اصلي و اساسي اعضا بوده و بايد از طرف اظهارشونده پاسخ داده شود.
عدم پاسخگويي هيئت مديره تعاوني به منزله عدم تمايل ايشان به همكاري با اعضا و بي توجهي به خواسته هاي اعضا تلقي شده، واكنش و اقدام مقتضي از سوي اعضا را بهمراه خواهد داشت.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما