امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

ابلاغیه اظهار نامه قبلی و پاسخ تعاونی(طنز تلخ)

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

خدمت اعضای محترم پروژه 2058/2

احتراما با سلام با توجه به اینکه یکی از دوستان فرمودند با دفتر تعاونی درمورد اظهارنامه اینجانب تماس گرفته و پاسخ شنیده بودند که اینها الکی است . با توجه به اینکه اخیرا نامه های الکی در حال ازدیاد می باشد. مانند مصوبه شورای شهرو نامه صریح شهردار محترم تهران و دستور نقشه ها و آگهی های روزنامه رسمی و گفته ها و شنیده های  شفاهی در جلسات و ........به این وسیله ابتدا ابلاغیه اظهار نامه سال گذشته را و سپس پاسخ صحیح و درست حقیقی را که تعاونی محترم به اظهار نامه الکی اینجانب داده بودند به عرض می رسد. و البته  ابلاغیه اظهار نامه اخیر که مدارک مارا کامل خواهد نمود .  احتمالاهمین هفته خواهد رسید. قضاوت اینکه کدام نامه حقیقی تر و کدام نامه الکی است را به عهده شما نمی گذاریم چون ممکن است ارزش سهام از این که هست هم پائین تر بیاید. مبادا قضاوت بفرمائید ها !؟


البته به نظر می آید در این پاسخ نامی از تراز مالی  اعلام تاریخ مجمع  ویا سایر موارد  الکی برده نشده و به جای آن کاملا واقعی از اقدامات  جدی جهت اخذ  مجوز تجاری نوشته شده است. اقدامات واقعی  که در پروژه های 399 و 398 و 441 و غیره ... نیز به همین جدیت مشاهده شده است .افسوس که این اقدامات جدی وغیر الکی مربوط به یکسال پیش بلکه سالها و حتی ده سال پیش می باشد.و هرگز قرار نیست به نتیجه ای برسد.

بازگشت به منوی اصلی

مطلب طنز قبلیآخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 01 آبان 1393 ساعت 19:06

نظرات  

 
+2 # پاسخ غیرواقعی و غیر مسئولانه تعاونی به اظهارنامه ابلاغ شدهیک عضو 38 20 مهر 1393 ساعت 12:07
جناب آقاي نمازي با سلام و تشكر بخاطر انتشار مطالب و مدارك مربوط به پلاك ثبتي 2/2058 و اطلاع رساني شما
در مورد اظهارنامه مورخ 30/9/92 تهيه و ابلاغ شده توسط شما به دفتر تعاوني كه طي آن به مديريت تعاوني اخطار تبديل شدن پروژه 2/2058 به ويترين خريد زمينهاي معيوب و مورددار شهرداري را اعلام كرديد، بنظر مي رسد اخطار شما به تعاوني مسكن تأثيري در اصلاح عملكرد آن نداشته و مديريت تعاوني در پاسخ به موارد مطرح شده در اظهارنامه به ايراد مطالب كذب و غيرواقعي پرداخته است بطوريكه اكنون با گذشت حدود 10 ماه كذب بودن مطالبي چون اقدام براي اخذ مجوز تجاري، اعلام مراتب در جلسه مجمع عمومي، اقدام در جهت جلب منافع اعضا و ... ثابت شده است.
البته با توجه به غبار آلوده بودن فضا و پوشيده بودن بسياري از حقايق در آن تاريخ (3 ماهه آخر سال 1392) آن مجموعه به ايراد پاسخهاي غير مسئولانه و نادرست پرداخته است ولي اكنون با توجه به تلاشهاي صورت گرفته توسط شما و ديگر اعضاي محترم، پيگيريهاي انجام شده، برگزاري جلسات، اطلاع رساني هاي صورت گرفته توسط سايت و انتشار نامه ها، اسناد، مدارك و آگهي هاي مندرج در روزنامه هاي رسمي بسياري از مسائل پيرامون پروژه از قبيل خريداري باغ تحت عنوان ملك تجاري، اعلام باغ بودن زمين تملك شده توسط شوراي شهر، معطل گذاشتن پروژه در مقاطع مختلف از قبيل مرحله اخذ دستور نقشه، مرحله صدور فيش عوارض و... و ادامه موضوع دريافت وجه از اعضا به بهانه هاي مختلف و در جهت بهره برداري شخصي فاش شده است و مديريت فعلي ديگر قادر به اظهار مطالب غيرواقعي و جعلي نمي باشد و اكنون زمان انجام اقدامات موثر عملي، اجرايي و قانوني در جهت نتيجه گيري به نفع اعضا فرارسيده است.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # تقدیریک عضو 39 20 مهر 1393 ساعت 17:03
جناب اقای نمازی ضمن تقدیر از جنابعالی بخاطر تمام تلاشهای جذابتان از پیگیری در رابطه با پروژه 2058/2 تلاش بی وقفه شما شایشه قدردانی است همه سهامداران با شما یک دل هستند
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # تقديريك عضو 23 مهر 1393 ساعت 10:30
جناب نمازي با تشكر از تلاشهاي شما
بايد بگم كه اين آقايون فكر ميكنن با پول مردم ميتونن هر كار خواستن بكنن و هيچ كس هم بهشون چيزي نگه
اين كار شما انشاا... باعث شروع يك همبستگي بين اعضاي محترم بشه تا خودمون (خود اعضا) بتونيم كار اجرايي پروژه رو پيش ببريم وگرنه از اين آقايون هيچ آبي گرم نميشه
فقط خواهشم از شما اطلاع رساني به موقع در خصوص هر موضوع مرتبط با پروژه است
با تشكر فراوان
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما