امروز شنبه 3 فروردین 1398 - Sat 03 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

مطالبه همکاری همه اعضای تعاونی در کلیه پروژه ها (کامل شده ) *

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 
فهرست مقاله
مطالبه همکاری همه اعضای تعاونی در کلیه پروژه ها (کامل شده ) *
فرم در خواست مجمع عمومی فوق العاده
همه مقالات

به نام خدا

خدمت اعضای محترم  تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18 تهران

احتراما با سلام - از آنجائیکه که عملکرد هیئت مدیره موجود به هیچ وجه نمی تواند نظرات اعضا را تامین نماید. باید به فکر تغییر آنها در کوتاه ترین زمان ممکن باشیم و البته این شایعه کاملا غلط  که اگر مسئولین و مسببین وضع فعلی برکنار گردند دیگر از حساب و کتاب معاف خواهند بود  را برای همیشه دور بیندازیم . کسی که پای سندی را امضا می نماید تا آخر عمر خود مسئول و پاسخ گوی بد  و خوب آن است . چه پشت میز خود باشد و چه نباشد. مانند  امیر عباس هویدا که هنگام محاکمه نه تنها  دیگر نخست وزیر نبود . بلکه  از داخل محبس به محکمه  آورده شده بود. پس  اینکه اگر  شکایت کنیم  پولهای ما بر باد فنا رفته است را فراموش نمائیم . اکنون هم هیئت مدیره فعلی از هیئت مدیره قبلی دفاع می نماید . و گرنه  آنها هم پای میز حساب و کتاب خواهند آمد . حال با توجه به اینکه برای مراجعه به شهرداری منطقه 18 و ابلاغ  در خواست مجمع عمومی فوق العاده به امضا های بیشتر و از  اعضای همه پروژه ها نیازمندیم و البته بیش از همه به همکاری همه  اعضای محترم . لذا پیشنهاد اینجانب این است که  اعضا محترمی که تا کنون فرم در خواست  مجمع عمومی فوق العاده را امضا ننموده اند و شاید چند نفر دیگری را هم  حتی از سایر پروژه ها مانند نخل ,یافت آباد ,2114, 2058 ,کوهک ,398 ,399, 468,بشناسند، از فرم در خواست مجمع فوق العاده در صفحه دوم  چاپ گرفته وبه  امضای آنها نیز برسانند وبرای اینجانب پست(پیشتاز) ، و در صورت امکان رسید پستی آنرا نیز برای اینجانب ایمیل فرمایند. در این صورت به زودی به حد نصاب قانونی  برگزاری در خواست  مجمع عمومی فوق العاده خواهیم رسید. البته در این مدت سایر اقدامات لازم در جریان خواهد بود. ضمنا یاد آوری می گردد. اینگونه همکاریها در کاهش هزینه های مربوط به استخدام وکلای حقوقدان بسیار موثر است. زیرا با توجه به حجم ریالی بالای پروژه ، حق الوکاله و حتی حق المشاوره وکلای کارآمد بسیار بالا می باشد. و البته نتایج آن بسیار درخشان . پس لطفا جهت کاهش هزینه ها تا جائی که می توانید همکاری فرمائید. اولین قدم درج نظر خودتان در داخل کادر نظرات در پائین همین صفحه و ارسال آن می باشد. استدعا می نمایم دریغ نفرمائید.

برای چاپ گرفتن  فرم مذکور ابتدا به صفحه بعدی رفته (پائین صفحه روی  کلمه بعدی کلیک فرمائید.)  و همزمان دگمه کنترل ودگمه حرف P (حروف کی برد شما در حالت انگلیسی باشد. بهتر است. ) را فشار دهید. درصفحه باز شده گزینه  نوع پرینتر خود را انتخاب نمائید و دستور چاپ بدهید.

آدرس  پستی اینجانب : تهران - نیاوران - خیابان شهید باهنر - میدان یاسر - خیابان صادقی قمی - خیابان بوکان پلاک 30 واحد 10 کد پستی 1975867137  تلفن 09124069046  میباشد.

با آرزوی  صحت و سلامت شما و تشکر و تجدید احترام  فضل الله نمازی میبدی

 

تعاونی ,مسکن ,کارکنان ,شهرداری ,منطقه 18 ,پروژه ,نخل ,یافت آباد ,2114, 2058 ,کوهک ,398 ,399, 468,هیئت مدیره ,مجمع ,عمومی ,دریاچه ,چیتگر ,منطقه 22,آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 04 آبان 1393 ساعت 11:12

نظرات  

 
+3 # اقدام برای تشکیل مجمع عمومی از طریق شهرداری منطقه 18یک عضو 37 17 مهر 1393 ساعت 11:50
با عرض سلام و خسته نباشيد به حضور شما و ديگر اعضاي محترم
طي جلسات برگزار شده مجمع عمومي اول و دوم سهامداران پروژه پاسارگاد در مورخه هاي 18/6/93 و 1/7/93 مدير عامل تعاوني آقاي فراهاني شركت نداشتند و نيز از طرف خود ايشان نيز جلسه اي جهت ارائه گزارش، بحث و بررسي و اعلام نظر و دريافت نظرات سهامداران برگزار نگرديد. همچنين از رئيس هيئت مديره نيز در اين جلسات خبري نبود.
لذا پيشنهاد درخواست برگزاري مجمع عمومي از طريق متولی اصلی یعنی شهرداري منطقه 18 راهكار مناسبي است تا با تشكيل مجمع عمومي فوق العاده اهداف زير پيگيري شود.
- حضور مدير عامل فعلي تعاوني و ارائه گزارش از اقدامات انجام شده اخير و اعلام اينكه اقدامات مذكور چه نتيجه اي براي پروژه به همراه داشته و نهايتا در چه زماني به نتيجه نهايي خواهد رسيد.
- عدم حضور مدير عامل در جلسه مجمع كه نشان دهنده عدم تمايل ايشان براي انجام كار و يا نداشتن فرصت و زمان كافي و توانايي و كفايت لازم مي باشد كه بايد نسبت به اعلام استعفاء از طرف ايشان و يا تغيير كادر هيئت مديره و انتخاب اعضاي جديد اقدامات لازم انجام پذيرد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # پاسخ: مطالبه همکاری همه اعضای تعاونی در کلیه پروژه ها (کامل شده ) *عضو پروژه 19 مهر 1393 ساعت 04:45
فراهانی کلا بیخیال 2058 شده. من همه برگه ها رو امضا کردم آقای نمازی. از بقیه اعضا هم خواهشمندم همکاری کنند به نفع هممونه...
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما