امروز چهارشنبه 26 تیر 1398 - Wed 07 17 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

نامه شهردار محترم تهران آقای قالیباف به سازمان پارکها و فضای سبز

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به نام خدا

نامه شهردار محترم تهران آقای قالیباف به سازمان پارکها و فضای سبز در خصوص پلاک ثبتی  2/2058

این نامه از این جهت بسیار مهم است که با اشاره به تائید آرای بدوی و تاریخ تشکیل سومین و آخرین جلسه شورای  شهر در این مورد در تاریخ شانزدهم تیرماه 1392 و رونوشت آن به شهردار وقت منطقه 22 این نکته را محرز می نماید. که طرفین معامله از باغ بودن این  ملک در زمان امضای قرارداد کاملا مطلع بوده اند.

اکنون تمامی قطعات پازل در مورد این معامله در اختیار می باشد.از دوستان عزیر استدعا دارم نظرات و پیشنهادت ودادخواست ها و شکوائیه های خود را در این ارتباط  به آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید   ارسال و یا در کادر نظرات درج و ارسال گردد. در صورت امکان مواد قانونی مورد استناد را نام ببرید.

بازگشت به منوی اصلی

خسارت ,سهامداران , ثبت ,مالکیت , پلاک ,2058 , تفصیلی ,کاربری ,باغ ,  هیئت مدیره ,تعاونی , پروژه, طرح تفصیلی,فيش عوارض, ديدار ايرانيان, مصوبه ,شوراي شهر , باغ , ملك , پلاك ثبتي ,2/2058,مجمع عمومي,شهردار ,محترم ,تهران,fazlollah ,namazi, meybodi,out, of the unknown, فراتر از ,ناشناخته, فضل الله ,نمازی ,میبدی

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 04 آبان 1393 ساعت 06:03

نظرات  

 
+1 # پاسخ: نامه شهردار محترم تهران آقای قالیباف به سازمان پارکها و فضای سبزعضو پروژه 08 مهر 1393 ساعت 03:40
با عرض سلام و احترام
پیشاپیش از زحمات شما بسیار سپاسگزاریم. تنها روزنه امیدی که برای اعضای این تعاونی وجود داشت این مساله بود که شاید آقای فراهانی از این موضوع (باغ بودن ملک) بی خبر بوده و به نوعی سر خودشون هم کلاه رفته، اما با افشا شدن این موضوع نیت ایشون کاملا مشخص شد و به نظر من نباید بیشتر از این ادامه پیدا کنه و هرچه سریعتر کارای شکایت رو انجام بدیم. تا اونجایی هم که بنده اطلاع دارم ایشون باید برای همچین مساله بزرگی تاوان زیادی بپردازن.
آقای نمازی با اینکه با خوندن این صفحه به کل امیدمو از دست دادم اما واقعا از پیگیری و روشن کردن این موضوع برای اعضا ازتون ممنونم...
پاسخ مدیریت تارنما : احتراما با تشکر از ایراز لطف شما اتفا قابا پیدا کردن مسببات . مستندات وضع فعلی امید برای حل آنها افزایش خواهد یافت . خوشبختانه سرعت پیشرفت کار زیاد است.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # پاسخ: نامه شهردار محترم تهران آقای قالیباف به سازمان پارکها و فضای سبزیک عضو30 08 مهر 1393 ساعت 08:20
سلام
مجوز ندن، کاربریش رو باغ اعلام کنن اوکی، حصار می کشیم دور زمین، می ریم درخت و گل و سبزی می کاریم و می فروشیم ، روزای تعطیل هم می ریم تو باغمون صفا ، ولی زمین مال ماست ، پولش از جیب سهامدارا تامین شده، تعاونی بره گمشه.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # پاسخ: نامه شهردار محترم تهران آقای قالیباف به سازمان پارکها و فضای سبزیک عضو 31 09 مهر 1393 ساعت 06:16
با عرض سلام و خسته نباشيد به حضور جنابعالي و تشكر از اطلاع رساني هاي دقيق،موثر، بموقع و بجاي شما كه تلاش دارد برخي زواياي تاريك و مبهم پرونده 2/2058 و اقدامات پنهاني و پشت پرده مسئولين و دست اندركاران اين پروژه را آشكار سازد.
بنظر مي رسد مديريت تعاوني در اين پروژه بيشتر بدنبال كارشكني، تعلل، اتلاف وقت، درجازدن و ايجاد وقفه بوده است تا حركت رو به جلو و پيشرفت پروژه كه برخي دلايل آن را مي توان بشرح زير عنوان كرد.
- دستور نقشه اخذ شده در مورخ 2/10/1388 مربوط به زمين اوليه و اصلي پروژه به مساحت 5877 متر با كاربري اداري- تجاري و سطح اشغال 30% پس از گذشت 5 سال بدون هيچ اقدامي رها شده و مشخص نيست چرا ادامه مراحل اداري جهت دريافت جواز ساخت براي آن متوقف شده است؟
- با توجه به صدور فيش عوارض (اداري- تجاري) توسط شهرداري منطقه 22 به مبلغ 13 ميليارد تومان (كه به گفته آقاي فراهاني از حداكثر تخفيفات نيز برخوردار شده است) نهايتا مبلغ 25% از هزينه فيش عوارض در اسفند ماه سال 1390 از اعضاء و سهامداران دريافت شد و اينبار نيز مجددا بمانند مرحله قبل ادامه انجام كار متوقف گرديد و به هيچ نتيجه اي نرسيد.
- مرحله بعدي از اقدامات زنجيره وار مشكوك و نامعلوم مربوط است به خريد ناگهاني و با عجله قطعه زمين 3390 متري در مورخ 1/7/1392 از شركت واسطه ديدار ايرانيان كه بدون اطلاع اعضا و سهامداران خريداري گرديده و مشخص نيست كه براي خريد اين زمين چه نيازي به واسطه بوده است و چرا مستقيما از شهرداري خريداري نشده است؟؟؟ وتملك آن نتايج درخشاني به شرح زير را بهمراه داشته است.
- توقف روند انجام كار پروژه كه هم اكنون بيش از يكسال از آن مي گذرد.
- افت شديد بهاي امتياز پروژه 2/2058 كه پس از گود برداري به حداكثر بهاء رسيده بود و هم اكنون در پايين ترين قيمت قرار دارد و موجب تحميل ضرر و زيان مالي به سهامداران پروژه گرديده است.
- دريافت مصوبه شوراي شهر مبني بر باغ بودن ملك براي كل پلاك ثبتي 2/2058
لذا بنظر مي رسد خريداري قطعه زمين 3390 متري كه در جلسه مورخ 16/4/92 شوراي شهر نيز باغ بودن آن اعلام شده است، بهترين راه براي اتلاف وقت، بلاتكليف گذاردن و به تعطيلي كشاندن پروژه و منفعت جويي حاصل از اين اتلاف وقت بوده است.
در خاتمه بحث لازم بذكر است تعاوني با عملكرد ضعيف خود در چند ساله اخير جايي براي اعتماد اعضاء باقي نگذاشته است ولي اميدواريم طي اين فرصت كوتاه باقي مانده به اصلاح روش و وضعيت خود پرداخته و در مسير پيشرفت اهداف پروژه قرار گيرد.
پاسخ مدیریت تارنما:احتراما باسلام و تشکر از ابراز لطف شما با توجه به نکته سنجی خوب شما نظرات شما را به عنوان نظرات برگزیده به عنوان یک مطلب جدید منتشر منمائیم . در صورت تمایل اعلام بفر مائید تا به نام واقعی شما درج شود.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما