امروز چهارشنبه 1 اسفند 1397 - Wed 02 20 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

تنها آگهی های موجود از تعاونی در روزنامه رسمی

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به نام خدا

سهامداران و اعضای محترم پروژه پاسارگاد از آنجائیکه فقط 9 روز از مهلت دوهفته ادعائی آقایان  هواداران وضع فعلی تعاونی برای صدور جواز باقی مانده است، و در پی افزایش و تکمیل مدارک مفید جهت اقدامات قانونی مصوب در جلسه عمومی پروژه ، بدینوسیله تنها آکهی های موجود  در روزنامه رسمی از این تعاونی شامل مشخصات شرکت و هیئت حاکمه آن به استحضار گرامی می رسد.متمنی است نکات مفید آن را با دیدگاه کارشناسی و در صورت امکان با مشاوره حقوقی  در کادر نظرات درج و ارسال فرمائید .  تا مورد استفاده واقع گردد. به همین صورت چنانچه نسخه ای از اساسنامه شرکت را در دست دارید ، از طریق نشانی اینترنتی ما اقدام فرمائید.

 

 

روزنامه, رسمی ,هیئت ,مدیره, مدیر ,عامل, سهامداران, ثبت, مالکیت, پلاک, 2058, تفصیلی, کاربری, باغ, هیئت مدیره, تعاونی, پروژه, طرح تفصیلی, فيش عوارض, ديدار ايرانيان, مصوبه, شوراي شهر, باغ, ملك, پلاك ثبتي, 2/2058, مجمع عمومي, شهردار, محترم, تهرانfazlollah ,namazi, meybodi,out, of the unknown, فراتر از ,ناشناخته, فضل الله ,نمازی ,میبدی

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 09 مهر 1393 ساعت 22:03

نظرات  

 
0 # پاسخ: تنها آگهی های موجود از تعاونی در روزنامه رسمیعضو پروژه 05 مهر 1393 ساعت 04:34
با سلام و احترام
از اینکه کسی مثل شما ( سرشار از اطلاعات) مانند فرشته نجات به افراد بخت برگشته این پروژه یاری می رساند از خداوند سپاسگزارم. امیدوارم تلاش و زحمت فراوان شما در فاصله زمانی کوتاه مثمر ثمر واقع شده تا شاید این گره به امید خدا به دست جنابعالی باز شود.
با تشکر فراوان از زحمات شما
پاسخ مدیریت تارنما : از ابراز لطف شما در حمایت از این تلاش سپاسگزارم.به اطلاع میرسانم که رایزنی هائی آغاز شده و به امید خدا بلا فاصله پس از اتمام مهلتی که البته چندین و چند بار تکرار شده ،‌ کار خود مان را آغاز می نمائیم .اطلاعیه ای در بالای منوی اصلی درج شده است ،خواهشمندم ملاحضه فرمائید
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # پاسخ: تنها آگهی های موجود از تعاونی در روزنامه رسمییک عضو30 06 مهر 1393 ساعت 07:45
با سلام
جهت اطلاع سهامداران مجترم ، به نظر می رسد که شهرداری منطقه 18 تعاونی مسکن دیگری هم به ثبت رسانده است. لطفا لینک زیر را مشاهده نمایید.
http://tm18.blogfa.com/
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # پاسخ: پاسخ: تنها آگهی های موجود از تعاونی در روزنامه رسمیعضو پروژه 07 مهر 1393 ساعت 05:23
من گیج شدم. این چه معنی داره؟ یعنی وضع داره خرابتر میشه؟ لطفا بیشتر توضیح بدین. متشکرم
پاسخ مدیریت تارنما:احتراما باسلام و تشکر از بذل توجه شماهرگونه تغییر در هیئت مدیره و به خصوص ریاست آن و مدیر عامل که حق امضا دارند ،‌باید در روزنامه رسمی آگهی گردد. امضای قراردادخرید باغ از دیدار ایرانیان با امضای ایشان بوده است. همچنین هر یک از حق دارند رونوشت کلیه مصوبات هیئت مدیره و مجمع عمومی را مطالبه فرمایند.ولی به نظر اینجانب وضعی خرابتر از این که هست قابل تصور نیست.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # پاسخ: تنها آگهی های موجود از تعاونی در روزنامه رسمییک عضو 30 08 مهر 1393 ساعت 08:06
با سلام
کاربری ها و تراکم ها در طرج تفصیلی قابل تجدید نظر می باشد و با توجه به موقعیت زمین افراد سودجو را ترغیب به دست درازی می نماید پس بهترین راه مبارزه نگه داشتن سهام می باشد.
گر اوضاع به این بدی باشد که بنظر می رسد شاید بهترین کار درخواست خروچ مالکیت زمین از مالکیت تعاونی فعلی برای رفع خسارت سهامداران و ثبت مالکیت سهامداران تحت تشکیلات قانونی جدیدی می باشد. حتی اگر پلاک 2058 در طرح تفصیلی کاربری باغ داشته باشد بهتر است انصراف ندهیم ولی در پی ثبت مستقیم مالکیت سهامداران بر این پلاک باشیم زیرا هیئت مدیره تعاونی به هیچ وجه قصد شروع پروژه را ندارند.
پاسخ مدیریت تارنما : باتشکر از ابراز تطف شما از پیشنهاد بسیار خوب شما نیز سپاسگزارم. و به امید خدا آنرا در معیت شما کارشناسی خواهیم نمود
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما