امروز شنبه 27 مهر 1398 - Sat 10 19 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

پیشنهاد برای نجات پروژه مجتمع تجاری اداری پاسارگاد

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضا و سهامداران محترم  پروِژه پاسارگاد

احتراما باسلام پیشنهاد زیر جهت مطرح شدن در جلسه عمومی روز سه شنبه و به آرا گذاشتن آن برای نجات پروژه مجتمع تجاری اداری پاسارگاد تقدیم می گردد . استدعا دارم جهت اصلاح موارد ضعیف آن  نظرات خود را در کادر نظرات ، زیرمطلب  درج و ارسال فرمائید.

1- پذیرفتن مسئولیت خرید این قطعه زمین جدید در سال 91  که نه تنها  چیزی به پروژه اضافه ننموده بلکه باعث از بین رفتن موقعیت تجاری کل زمین واعلام باغ بودن کل پلاک و توقف دو ساله کار گردیده است و تادیه خسارات ناشی از آن توسط  مدیریت  تعاونی  و باز  پرداخت و استرداد مبالغی که برای این قطعه زمین جدید توسط مدیریت تعاونی از سهامداران و اعضا ی محترم  اخذ گردیده به آنها تا تعیین تکلیف نهائی زمین توسط هیئت مدیره انتخابی پروژه .

2- اعلام انصراف ودر خواست ابطال  تجمیع زمین الحاقی با زمین قبلی و احیا و پیگیری  پروانه ساختمانی قبلی و شروع به ساخت سریع پروژه . واستفاده از قطعه زمین جدید به عنوان  باغ – پارکینگ   به عنوان پروژه جدید  متعلق به سهامدارن پاسارگاد.

3- ارائه در خواست کارشناسی مجدد به شهرداری برای تعیین قیمت قطعه زمین جدید با توجه به مصوبه شورای  شهر در مورد کاربری باغ آن زمین و در صورت عدم تمکین شهرداری  ، طرح شکایت در دادسرای عمومی به جرم فروش باغ به نام ملک تجاری (بزه کیفری )  ودر خواست تعیین قیمت کارشناسی آن باغ بدون حتی یک اصله درخت و قطره ا ی آب در سال 91 و درخواست خسارات ناشی از توقف دو ساله کار و هزینه های دادرسی از شهرداری

4- روشن نمودن تعداد واقعی سهامدارن با ارئه مدارک لازم و دلیل افزایش تعداد سهامداران از 255 نفر توسط مدیریت  تعاونی و همچنین ممنوعیت کامل پذیرفتن عضویت جدید به هرشکل به خصوص اعطای سهام و پذیرفتن اعضای سایر پروژه های متروکه شده  بدیهی است هرگونه تغییر وعقد  قراردادی برای ساخت ، باید به تصویب هیئت مدیره انتخابی پروژه برسد.وتعیین حق و حقوق و متراژ واقعی هر سهم بر اساس تعداد واقعی  سهامداران.

باآرزوی موفقیت و سلامتی شما بزرگواران و تشکر و تجدید احترام فضل الله نمازی میبدی

بازگشت به منوی اصلی

آخرین بروز رسانی در شنبه, 22 شهریور 1393 ساعت 17:50

نظرات  

 
0 # تشکرعضو تعاونی 17 شهریور 1393 ساعت 03:24
از پیگیری و تلاش شما بی نهایت سپاسگذاریم.
پاسخ مدیریت سایت:با سلام و سپاس فراوان به امید دیدار شما در جلسه فردا
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # پاسخ: پیشنهاد برای نجات پروژه مجتمع تجاری اداری پاسارگادسهام دار 17 شهریور 1393 ساعت 07:24
سلام با وجود هیئت مدیره فعلی چگونه هیئت مدیره انتخاب کنیم آن هم فقط اعضای 2058
پاسخ مدیریت تارنما : احتراما با سلام ضمن سپاس گذاری از بازدید شما به استحضار گرامی می رسانم پیشنهاد اینجانب تشکیل هیئت مدیره سهامداران فقط برای این پروژه (پاسارگاد) به عنوان نماینده همه اعضای2/ 2058 جهت اقامه دعاوی و مذاکرات اداری با سازمانها و ارگانها و دستگاه های قضائی و نظارت و هماهنگی امور مربوط به پروژه می باشد.حدود مسئولیت ها و اختیارات آن را در جلسه تصویب خواهیم نمود.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # پاسخ: پیشنهاد برای نجات پروژه مجتمع تجاری اداری پاسارگادعضو پروژه 17 شهریور 1393 ساعت 07:49
اگر جواز قبلی قابل احیا باشد طرح بسیار موفقی خواهد بود. ولی خیلی پیچیدگی دارد. .و ممکن است زمان ببرد . ولی به هر حال از وضعیت فعلی خیلی بهتر است . دست شما درد نکند.
پاسخ مدیریت تارنما: از بازدید و اظهار لطف شما سپاسگزاریم . تصور اینجانب خروچ پروژه از بن بست می باشد ودر زمان نسبتا کوتاه
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # پیشنهاد برای نجات پروژه مجتمع تجاری اداری پاسارگادنام محفوظ 17 شهریور 1393 ساعت 09:51
گرفتار شدیم فردا روکی دیده میخواستم برای بچه ام کاری کنم شرمنده شدم اصلا این تعاونی افسرده مون کرد من نمیدونم کسانی که اعضا رو از 255نفر به 4 برابر رسونده چی فکر کرده در اصل از بی قانونی استفاده کرده و ضعیف کشی کرده ما دادمان را به کجا ببریم دادرسی نیست والا این حرکتها نمیشد در هر حال امیدوارم بازتاب ظلم به مارو زودتر حس کنند ماکه جواز داشتیم مگه میشه به این ا سانی چواز دوباره گرفت من نمیدونم اصلا زمانی که به پیمانکار بدهند اگر مابیشتر از هزار نفرباشیم با پیمانگار ضربدر دو میشویم
در واقعه چند متر به ما ملک میرسد انقدر مبهم است من نمیدونم چه راه حلی پیشنهاد کنم به هر حال دست شما درد نکنه وممنون از پیگیرتان
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # پیشنهاد برای نجات پروژه مجتمع تجاری اداری پاسارگادنام محفوظ 17 شهریور 1393 ساعت 09:59
واقعیت مگه تعاونی مجمع عمومی تشکیل داده و وبه ما اطلاع رسانی کرده
فقط پول خواسته اگه زمین جدید میخواسته بخره می بایست با اطلاع اعضا وبا اطلاع از نداشتن منع قانونی این کارو میکرده لطف کنند با چواز قبلی بسازند
پاسخ مدیریت تارنما : با سپاس فراوان از اظهار لطف شمادر بازدید از این تارنما . استدعا می نمایم نا امیدی را کنار بگذارید.همه ما نیز به خاطر بی توجهی چند ساله به این پروژه مقصر هستیم ولی هیچگاه برای جبران دیر نیست . انشا الله با توکل به خدا و یاری همه اعضااز این بن بست خارج خواهیم شد. خوشبختانه اکثریت اعضا افراد فرهیخته ، دانا ، دقیق ،با وجدان و دلسوز هستند و اینجانب تردید ندارم از هیچ تلاشی برای احقاق حق پروژه فروگذار نخواهند نمود.امید است جلسه فردا با یاری و حضور شما آغاز پیگیری های لازم و الگوی سایر پروژه ها نیز باشد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # پیگیریعضو پروژه 18 شهریور 1393 ساعت 03:25
با سلام و احترام
قبل از هرچیز باید از طرف خودم و همه اعضاء از شما به دلیل پیگیری، شفاف سازی و آگاه کردن دیگر دوستان از این اوضاع نابسامان تشکر کنم.
به اضافه اینکه از همه دوستان خواهش میکنم بعد از این در کنار همدیگه پیگیری رو ادامه بدیم تا انشالله به نتیجه دلخواه دست پیدا کنیم.
از همه دوستان خواهشمندم در جلسه امروز شرکت کنند. مطمئن باشید دلیلی برای ترس وجود نداره. کسانی که باید بترسن ما نیستیم. مسببین این وضع هستند!!!پس خواهشا صحنه رو ترک نکنید. امیدوارم امروز همه شما را ملاقات کنم.
با تشکر ویژه از آقای نمازی عزیز
پاسخ مدیریت تارنما:از اظهار لطف و دقت نظر و حمایت و دلسوزی شما سپاسپزاریم.فر مایش شما کاملا صحیح است .هیچ یک از ما سهام خود را در قرعه کشی برنده نشده ایم و یا با روش های غیر قانونی به دست نیاورده ایم که از دفاع از حقوق خود بترسیم . برای آن سالها زحمت کشیده ایم و محرومیت های مختلفی را تحمل نموده ایم .برای چه باید از احقاق حق خود بترسیم؟
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # عضو 2058رئیسیان 06 دی 1393 ساعت 13:26
با تمام موارد فوق موافق هستم لطفا هماهنگی و چاره اندیشی بفرمانید.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما