امروز شنبه 27 مهر 1398 - Sat 10 19 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

چرا برای زمین جدید پول نمی دهیم (مصوبه شورای شهر تهران )

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

چرا علی الرغم  sms  اخذ وجه به اصطلاح دفتر تعاونی برای زمین خریداری شده با نام تجاری اداری و قیمت متری 4000000 تومان پولی پرداخت نخواهیم کرد. زیرا :


شما نیز می توانید با مراجعه به روابط عمومی شورای شهر  خیابان بهشت  داخل کوچه ساختمان شماره 2 و ارائه شماره مصوبه  12848/ 160/1300 مورخ 92/7/3 پرینت آنرا دریافت نمائید. وببینیم از چه تاریخی تا کنون با وجود روشن بودن نتیجه کار مکررا وعده دوماه دیگر را به ما داده اند. مصوبه فوق توسط اعضای شورای شهر و شخص آقای قالی باف امضا شده است.

چراباید در جلسه عمومی سهام داران و اعضای محترم پاسارگاد روز شنبه 93/6/18 ساعت15 در دفتر تعاونی شرکت نمائیم؟

ا- گفتن تبریک به بازرسان محترم تعاونی به خاطر مراقبت هوشیارانه کامل به خصوص در مورد اعلام رسمی تعداد اعضاو سهامداران1100 نفره به اداره تعاون . درحالیکه بابت خاک برداری انجام شده 30 سهم از طرف مدیر تعاونی به پیمانکار آقای یوسفی واگذار شده است و ایشان آن را از قرار هر سهم 84 میلیون تومان در بازار فروخته اند. و تعداد اعضای واقعی فقط 255 نفر بوده اند و باقی سهام ناگهان چاپ  شده است. (چاپ از مصدر چاپیدن )

2-استعلام قیمت یک باغ 3400 متر مربعی

3-شنیدن اینکه دو ماه دیگر کار اجرائی پروژه آغاز می گردد؟

4- انتخاب هیئت مدیره و مدیر عامل برای پروژه و ارائه راه کارهای قانونی ، فنی - مهندسی و اجرائی و تصمیم گیری در مورد برخورد با مسببین وضع فعلی در شهرداری منطقه 22 و شرکت های واسطه و دلال این معامله قلب . و اتخاذ روشهای کلی برای پیگیری مراحل قانونی برای طرح شکایت در دادسرای عمومی تهران و درخواست خسارت تعطیلی دو ساله پروژه. و سایر اموری که لازم می دانید.

لطفا جواب  صحیح را در کادر نظرات درج و ارسال فرمائید. با تشکر فضل الله نمازی میبدی

بازگشت به منوی اصلی

شورای شهر, شهردار, محترم شورای, شهر, گزارش, مجمع, عمومی, سهامداران, اعضا, پروژه, پاسارگاد, حریم, دریاچه, باغ, فضای سبز, خاکبرداری, سازنده, شهرداری, فضل الله, نمازی, میبدی,دستور, نقشه, پاسارگاد, 2058, سهامداران, اعضا, تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, 18, tavoni-m18, pasargad

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 09 مهر 1393 ساعت 22:13

نظرات  

 
0 # پاسخ: چرا برای زمین جدید پول نمی دهیم (مصوبه شورای شهر تهران )reza 01 مهر 1393 ساعت 10:34
جناب آقای میبدی با سلام
با توجه به تاریخ مصوبه 92/7/3 چرا تعاونی درخواست پیش پرداخت سی میلیون ریالی تا پایان ابانماه از سهامداران بابت خرید زمین ، با توجه به این مصوبه نموده است ؟ این موضوع کاملا گفته های جنابعالی را ثابت مینماید.اگر تعاونی بدون استعلام اقدام به کار مینماید و بازرسین هم به شرح وظایف خود عمل نمیکنند پس بدا به حال ما که سرمایه خود را در اختیار ایشان قرار داده ایم و خود مقصریم که اقدام قانونی انجام نمیدهیم که انشا اله با همت شما و حمایت اعضاء سهل انگاری عمدی صورت گرفته از طریق مجاری قانونی برای اعضاء قابل پیگیری می باشد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما