امروز شنبه 27 مهر 1398 - Sat 10 19 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

سهام خود را نگه دارید .

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 5
ضعیفعالی 

به نام خدا


احتراما با سلام خدمت دوستان گرامی اعضا و سهامدار ان محترم پروژه 2058/2  پاسارگاد

با توجه به احساس نیاز به یک سایت اطلاع رسانی جهت هماهنگی کلیه اعضا پس از مشورت با برخی از دوستان تصمیم به ایجاد این پایگاه گردید . با توجه به برخی شنیده های مسموم  لازم است به استحضار گرامی شما سر وران بزرگوار  برسانم  اینجانب و هیچ یک از دوستانی که در مورد وضع پروژه ابرازنگرانی می نمائیم . مشاور املاک نیستیم و مانند همه شما فقط سهام دار هستیم . ولی امیدوارم به زودی خبر های خوشی برای شما سروران گرامی داشته باشیم . زیرا تلاش بی وقفه چند ماهه تعدادی از دوستان گرامی سهامدار  در شهرداری منطقه 22 و اعتراضات مشروع و قانونی شما عزیزان در حال نتیجه دادن می باشد. و اگر معضل پنهان و یا جدید دیگری وجود نداشته باشد که البته آن هم با کمک و هماهنگی  اعضا حل خواهد شد. انشا الله به زودی شاهد آغاز کار اجرائی پروژه خواهیم بود. لذا با توجه به پرسش تلفنی  چند تن از سهامداران محترم در مورد فروش امتیاز خودشان ، به عرض می رسانم باید به هر قیمتی که شده امتیاز خود را نگه داریم .زیرا با فروش آن ضرر غیر قابل جبرانی را متحمل خواهیم شد. شماره تلفن 09124069046 و ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید جهت هماهنگی و انتقال اطلاعات در اختیار  اعضای محترم تعاونی میباشد. که تا کنون حدود 150 تن از اعضای محترم که اکثرا داری تخصص های متنوعی می باشند ، جهت همکاریهای قانونی اعلام تمایل و آمادگی نموده اند.همچنان خواهشمندیم که با ارسال نظرات خود ، و همچنین معرفی ما به سایر اعضا و سهامدارن محترم پروژه ما را جهت تسریع امور  یاری فرمائید با آرزوی سلامتی و موفقیت همه شما دوستان عزیز - فضل الله نمازی میبدی .

بازگشت به منوی اصلی tavoni-m18

سهام دار , سهامدار  "شهرداری منطقه 22 ", آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید " . اعضا, تعاونی, " فضل الله نمازی میبدی""تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18","شهرداری منطقه 18",تعاونی مسکن,,tavoni-m18,کارکنان,2058/2,

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 03 شهریور 1393 ساعت 14:00

نظرات  

 
0 # یک عضو 32 10 مهر 1393 ساعت 10:39
سلام علیکم ضمن عرض تقدیر وتشکر فراوان از جناب آقای نمازی که موجبات همدلی وهماهنگی وتعامل را بین سهامدارن واعضاء محترم تعاونی ایجاد نمودند تااینکه بتواننذ قسمتهائی ازاطلاعات پنهان پروژه 2058 /2 را آشکار سازند ،امید است اعضا وسهامداران همت گمارند همدیگر و ایشان رادراین پروژه طلسم شده یاری نمایند..
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما