امروز شنبه 27 مهر 1398 - Sat 10 19 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

موزه سنگواره ها

موزه سنگواره

  • مشاهده در قالب PDF

هر تکه از این سنگواره ها دارای شناسنامه و مشخصات ثبت شده دقیق می باشد .و به سختی محافظت می گردد. زیرا برای آنها ارزش قابل تصوری وجود ندارد.حتی تصویر برداری از آنها با دقت ثبت می گردد. حضور آنها در موزه ها و نمایشگاه ها همگی طبق برنامه و راس ساعت مقرر انجام می پذیرد.در مورد کپی نمودن تصاویر  چنانچه حتی یک نقطه به آنها اضافه یا کم گردد. شرایط کپی رایت آنرا جرم تلقی نموده است. به خصوص باید مواظب نسبتهای تصاویر بود . زیرا حجم جمجمه و شکل و فرم آن در نتیجه گیری های علمی نقش مهمی داشته و چه بسا ب صورت عمد تغییراتی داده شود . تا یک جمله یا تئوری نادرست را به استناد آن ارائه نمایند.

 

انسان, نخستین،سنگواره،هومو،هوموارکتوس،دمانیسی ،هوموفلورزینسیس ،هومونید، دمانیسی، قفقاز ، گرجستان،تورکانا،اختراع ،زبان ، جمجمه،تکلم ،آفریقا،فسیلها، فرگشت، جزیره ،فلورز ،اندونزی، هابیت، اسکلت،ابزار،دیرین شناس ، زمین شناس ، مردم شناس،هوموساپینس ، ساپینس،گرد آورنده ، شکارکننده،گربه سانان، شکار ،مقاومتی ، پستانداران، لگن خاصره ،جنینی ، نوزادی، انسانریختها،شباهت ، ژنتیکی،شامپانزه،ناطق،آسترالوپتکوس،انسان جاوه،علم ،زمین شناسی ، فلوئور،آشکارساز، رادیو کربن ، تاریخ گذاری ژنتیکیساعت مولوکولی،بازهای شیمیائی ،DNA ،جهش ،توالی DNA،نئاندرتال،


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 27 اسفند 1393 ساعت 17:02

نظرات  

 
0 # سنگواره هایی پیدا کرده امرضا رحیمی 07 خرداد 1396 ساعت 18:30
با عرض سلام خدمت شما. من دو سنگواره ی صدف رو در کوه های اطراف روستای فیل آباد پیدا کرده ام. در صورت تمایل میتوانم عکسهایی که از آنها گرفته ام را برایتان ارسال کنم و آمادگی هر گونه همکاری (بدون هیچ چشم داشتی) با متخصصانتان را دارم.
سلام با با عرض پوزش از تاخیر چند ماهه در پاسخ و با تشکر بسیار با کمال میل آماده همکاری هستم عکس ها را به ایمیل بنده ارسال فرمائید.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما