امروز شنبه 27 مهر 1398 - Sat 10 19 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

VIP table

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به نام خدا

احتراما باسلام خدمت اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18 این صفحه به نظرات برگزیده با ارزش شما که حاوی راه کارهای برون رفت از وضع فعلی پروژه پاسارگاد می باشد . اختصاص داده شده و از شما سروران گرامی تقاضا میگردد با نظرات خود همچنان ما را یاری فرمائید. در صورت اعلام تمایل نام شما در ابتدای  نظرات درج خواهد گشت.

1- با سلام کاربری ها و تراکم ها در طرح تفصیلی قابل تجدید نظر می باشد و با توجه به موقعیت زمین افراد سودجو را ترغیب به دست درازی می نماید پس بهترین راه مبارزه نگه داشتن سهام می باشد.اگر اوضاع به این بدی باشد که بنظر می رسد شاید بهترین کار درخواست خروج مالکیت زمین از مالکیت تعاونی فعلی برای رفع خسارت سهامداران و ثبت مالکیت سهامداران تحت تشکیلات قانونی جدیدی می باشد. حتی اگر پلاک 2058 در طرح تفصیلی کاربری باغ داشته باشد بهتر است انصراف ندهیم ولی در پی ثبت مستقیم مالکیت سهامداران بر این پلاک باشیم زیرا هیئت مدیره تعاونی به هیچ وجه قصد شروع پروژه را ندارند.

پاسخ مدیریت تار نما: دوست و سرور گرامی ضمن تشکر ازپیشنهاد عالی شما خواهشمندم در مورد نحوه اجرائی نمودن آن توضیحات بیشتری را ارسال فرمائید.


2- بنظر مي رسد مديريت تعاوني در اين پروژه بيشتر بدنبال كارشكني، تعلل، اتلاف وقت، درجازدن و ايجاد وقفه بوده است تا حركت رو به جلو و پيشرفت پروژه كه برخي دلايل آن را مي توان بشرح زير عنوان كرد.- دستور نقشه اخذ شده در مورخ 2/10/1388 مربوط به زمين اوليه و اصلي پروژه به مساحت 5877 متر با كاربري اداري- تجاري و سطح اشغال 30% پس از گذشت 5 سال بدون هيچ اقدامي رها شده و مشخص نيست چرا ادامه مراحل اداري جهت دريافت جواز ساخت براي آن متوقف شده است؟- با توجه به صدور فيش عوارض (اداري- تجاري) توسط شهرداري منطقه 22 به مبلغ 13 ميليارد تومان (كه به گفته آقاي فراهاني از حداكثر تخفيفات نيز برخوردار شده است) نهايتا مبلغ 25% از هزينه فيش عوارض در اسفند ماه سال 1390 از اعضاء و سهامداران دريافت شد و اينبار نيز مجددا بمانند مرحله قبل ادامه انجام كار متوقف گرديد و به هيچ نتيجه اي نرسيد.- مرحله بعدي از اقدامات زنجيره وار مشكوك و نامعلوم مربوط است به خريد ناگهاني و با عجله قطعه زمين 3390 متري در مورخ 1/7/1392 از شركت واسطه ديدار ايرانيان كه بدون اطلاع اعضا و سهامداران خريداري گرديده و مشخص نيست كه براي خريد اين زمين چه نيازي به واسطه بوده است و چرا مستقيما از شهرداري خريداري نشده است؟؟؟ وتملك آن نتايج درخشاني به شرح زير را بهمراه داشته است.- توقف روند انجام كار پروژه كه هم اكنون بيش از يكسال از آن مي گذرد.- افت شديد بهاي امتياز پروژه 2/2058 كه پس از گود برداري به حداكثر بهاء رسيده بود و هم اكنون در پايين ترين قيمت قرار دارد و موجب تحميل ضرر و زيان مالي به سهامداران پروژه گرديده است.- دريافت مصوبه شوراي شهر مبني بر باغ بودن ملك براي كل پلاك ثبتي 2/2058لذا بنظر مي رسد خريداري قطعه زمين 3390 متري كه در جلسه مورخ 16/4/92 شوراي شهر نيز باغ بودن آن اعلام شده است، بهترين راه براي اتلاف وقت، بلاتكليف گذاردن و به تعطيلي كشاندن پروژه و منفعت جويي حاصل از اين اتلاف وقت بوده است.در خاتمه بحث لازم بذكر است تعاوني با عملكرد ضعيف خود در چند ساله اخير جايي براي اعتماد اعضاء باقي نگذاشته است ولي اميدواريم طي اين فرصت كوتاه باقي مانده به اصلاح روش و وضعيت خود پرداخته و در مسير پيشرفت اهداف پروژه قرار گيرد.

پاسخ مدیریت تارنما : سَروَر گرامی وقتی به کل داستان از دور نگاه کنیم می بینیم که 11000 متر زمین داشتیم که 70٪ آن را برای تغییر کابری دادیم و اکنون با پردخت پول کل زمین باقی مانده  با کاربری تجاری  فقط 9300 متر باغ داریم. واین اتفاق نشانه کارنامه درخشان مدیریت های تعاونی در در آمد زائی برای شهرداری و به خصوص آقای مرادی  شهردار سابق است. وگرنه گفتن این مطلب که پولها و70٪ زمینی که برای تغییر کابری از ما گرفتید ، و کاربری هنوز باغ است را به ما پس بدهید . و حتی پولی که مجددا بابت خرید قطعه زمینی که قبلا برای تغییر کاربری از خودما مجانی گرفته بودید ، وانجام تعهد نمی کنید را به ما پس بدهید. کاملا فارسی به حق منطقی درست وقابل بیان است . و هیچ مغایرتی  باساختمان فک و لبها و زبان انسان ندارد ، گفته نمی شود.ولی به جای آن SMS  واریز قسط ملک تجاری متری 5/5 میلیون تومان  ( پس از950  متر اصلاحی  فضای سبز  عمومی و  سایر  مخلفات )  که اصلا وجود خارجی ندارد و باغ است , و اصلا از خود ما برای تغییر کاربری به رایگان تملک شده است، که نه منطقی است و نه به حق است ونه در فرهنگ فارسی جائی دارد .به راحتی و با هزینه خود ما برای ما ارسال می شود.

آیا بازهم در بین اعضای محترم  کسی هست که نسبت به شرکت در مجامع اعتراضیه و امضای استشهادیه های آن شک داشته باشد؟ ویا احتمال بدهد آقایان معجزه ای صورت دهند؟ و کمی به فکر حقوق و سرمایه های شما و اصلا خود شما بیفتند؟ اگر تا کنون کوتاهی نموده اید اکنون با ما تماس بگیرید .


3- اينجانب به عرض مي رسانم كه در مجمع عمومي اول تشكيل شده در مورخ 18/6/93 تعداد 35 نفر از دوستان جهت اظهار نظر و تبادل اطلاعات پيرامون مسائل پروژه و انتخاب هيئت مديره سهامداران حاضر بودند كه با توجه به گذشت مدت زمان دو هفته تعداد اعضاي شركت كننده در مجمع دوم مورخ 1/7/93 به حدود 60 نفر رسيد كه اين خود بيانگر موفقيت در شروع اين حركت جمعي و نيز اطلاع رساني هاي انجام شده توسط سايت شما مي باشد.لذا اميد است با ادامه فعاليت سايت حاضر و نيز همكاري و همفكري و تلاش هاي كليه اعضاي محترم در ادامه اين مسير روز به روز به شمار سهامداران شركت كننده در مجمع و قدرت ناشي از اين حركت عمومي افزوده شود. به گونه اي كه بنظر مي رسد اگر با اعلام هر فراخوان براي تجمع اعضاء تعداد بيش از 100 نفر در محل و زمان اعلام شده حاضر شوند، جهت واگذاري وكالت انجام كليه امور قانوني و اجرايي به يك نماينده منتخب و يا جهت مراجعه دسته جمعي به شهرداري تهران، شهرداري مناطق مختلف، شوراي شهر و ديگر نهادها و ارگانها خواهيم توانست مسائل مورد توافق اكثريت اعضاء را مطرح، پيگيري و حل و فصل نمائيم.همچنين در پاسخ به مطلب عنوان شده توسط آقاي نام محفوظ در مورد پيگيري موارد توسط يك وكيل ماهر كه ايشان در جلسه روز سه شنبه نيز دائما برروي موضوع وكيل تأكيد داشتند بايد بگويم كه نامه شوراي شهر در خصوص باغ بودن پلاك ثبتي 2/2058 در تاريخ 3/7/1392 يعني يكسال پيش ابلاغ شده است. پس وكيل مورد نظر ايشان طي اين يكساله كجا بوده و به كدام دردسري مبتلا بوده كه حالا به يكباره مورد توجه قرار گرفته و ضرورت حضور او جهت پيگيري موارد ؟؟؟ احساس شده است. !!!

پاسخ مدیریت تارنما: باسلام و عرض احترام وادب یک نکته هم باید بادقت به فرمایشات جنابعالی اضافه گردد. و آن اینکه جلسه شورای شهر که طبق نامه شهردار محترم تهران رای بدوی را تصویب نموده ، در تاریخ شانزدهم تیر ماه و بیش از دو ماه قبل از خرید زمین (قسمتی از زمین خودمان که به منظور تغییر کاربری همین ملک  ما ، به رایگان تقدیم آقای مرادی شهردار سابق گردیده بود) درتاریخ یکم مهر بوده است. و آقای مرادی و خریداران محترم که امضای آنها زیر قرارداد خرید زمین  برق می زند و می درخشد. با توجه به آشنایانی که در شورای شهر داشته و دارند ، از باغ بودن این زمین و قیمت واقعی آن اطلاع داشتند. وگرنه از رای  بدوی آن که قبلا صادر شده بوده که داشته اند. وگرنه با میز و صندلی دفتر تعاونی چه تفاوتی داشته اند.؟از ما حقوق می گیرند که چه کنند؟ از پشت خنجرمان بزنند؟یا اموالمان را تاراج نمایند ؟ چه کسی چنین نان خورهای اضافی  با چنین خاصیت هائی رار زندگی خود تحمل می نماید؟

1- اگر نداشتند  اقلا وظیفه داشتند استعلام نمایند.

2- بعد از اینکه فهمیدند ، به جای ادامه دادن به دریافت پول از مردم ، باید از فروشنده شکایت می نمودند.

شما بفرمائید که  به نظر شما چرا هیچ یک از کارهای فوق انجام نشده است.چگونه شما هست ونیست خود را به امانت گذاشته اید. منتظر پاسخ های شما عزیزان هستیم.


بازگشت به منوی اصلی


نظرات  

 
0 # VIP tableDylan 08 فروردین 1396 ساعت 18:39
This article is in fact a pleasant one it helps new the web
visitors, who are wishing in favor of blogging.

Here is my page; manicure: http://www.mifa.cz/mifa/redirect.php?url=http://www.sweetasmoiok.com
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # VIP tableSherlene 19 فروردین 1396 ساعت 11:37
Admiring the dedication you put into your website and in depth information you
provide. It's good to come across a blog every once in a while that
isn't the same outdated rehashed material. Great
read! I've bookmarked your site and I'm including your RSS feeds to my Google account.


Here is my site BHW: http://abolfazlgapleh.mihanblog.com/post/42
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # VIP tableGeorgetta 26 فروردین 1396 ساعت 19:01
I like the helpful info you provide in your articles.
I'll bookmark your weblog and check again here frequently.
I am quite sure I will learn a lot of new stuff right here!
Good luck for the next!

Feel free to visit my web page BHW: http://opopeno4ua.mihanblog.com/post/1876
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # VIP tableAntony 13 اردیبهشت 1396 ساعت 23:26
You can certainly see your expertise in the work you write.
The sector hopes for more passionate writers like you who aren't afraid
to say how they believe. At all times follow your heart.


Also visit my web site; digestive system well (http://gabrielle6logan3.jimdo.com: http://gabrielle6logan3.jimdo.com/2015/08/16/how-to-treat-hammertoes)
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # VIP tableDevin 17 اردیبهشت 1396 ساعت 13:22
I am very happy to read this. This is the kind of manual that needs to
be given and not the accidental misinformation that's
at the other blogs. Appreciate your sharing this greatest doc.


Here is my webpage foot podiatrist; http://thebestshoelifts.Webnode.com/news/what-causes-foot-pain-: http://thebestshoelifts.Webnode.com/news/what-causes-foot-pain-,
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما